Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот blue avalanche » 15 сеп 2016 17:56

wilge написа:Я вижте топаджийте какво пишат: Първо в ТОПСПОРТ: Спас Русев вади 2 млн. лева за зимна селекция. Може ли да им се вярва?
https://topsport.bg/levski/parvo-v-tops ... tsiya.html

Той целият отбор не струва толкова. :) :)
Нов отбор ли ще правим??? :o

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот korteneca » 15 сеп 2016 18:20

PSvilenov написа:Само аз ли съм на мнение , че не трябва да се прави нищо особено през зимата . През лятната подготовка рано рано да се оправят сделките с нови ключови по скъпи футболисти(не повече от 3-4ма ) , да се сработят навреме и да се мачка в Европа , а не тепърва да излизат заедно футболистите в европейски мачове ? :?

Не е ли по-добре да се подсилим малко през зимата с ляв и десен бек и плеймейкър, а лятото да се вземат още най-много двама нови? Ако амбициите на Спас Русев наистина са да ни прави шампиони определено трябва да се вземат играчи зимата. :roll:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Popokatepetal » 15 сеп 2016 20:34

wilge написа:Я вижте топаджийте какво пишат: Първо в ТОПСПОРТ: Спас Русев вади 2 млн. лева за зимна селекция. Може ли да им се вярва?
https://topsport.bg/levski/parvo-v-tops ... tsiya.html


Реално ако искаме да сме нещо повече от спаринг на Разград, това е начина. Няма какво да се лъжеме, качествените играчи струват пари. Не помня колко точно се изръси Домуса за Кафу, ама вижте за какъв играч говориме. Бабатундето когато вкара такива голова, като на оня срещу Базел и Звезда......некой друг път. Мен ме притеснява не толкова дали Русев ще извади милионите, а ако го направи, дали ще бъдат похарчени правилно от ръководството.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот PSvilenov » 15 сеп 2016 20:40

korteneca написа:
PSvilenov написа:Само аз ли съм на мнение , че не трябва да се прави нищо особено през зимата . През лятната подготовка рано рано да се оправят сделките с нови ключови по скъпи футболисти(не повече от 3-4ма ) , да се сработят навреме и да се мачка в Европа , а не тепърва да излизат заедно футболистите в европейски мачове ? :?

Не е ли по-добре да се подсилим малко през зимата с ляв и десен бек и плеймейкър, а лятото да се вземат още най-много двама нови? Ако амбициите на Спас Русев наистина са да ни прави шампиони определено трябва да се вземат играчи зимата. :roll:

Къде ще ги държим всички тези футболисти ? Имаме Орачев и Сандбърг за алтернативи . Лукин може да играе отдясно също . В центъра като атакуващ в стилът на Люпко има 3 варианта - Аниете , Краев и Прохазка . В подготовката се видя , че може да разчита на него в тази позиция . Не съм привърженик на това да се взимат футболисти който ще изиграят 2-3 непълни мача и после ще бъдат освободени с някакъв си предтекст и напълнени до гушата с пари неустойки . Не е нормално това нещо да продължава толкова години. За мен не е по добре

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Вълчан » 15 сеп 2016 21:20

Явно всички привърженици се страхуват че ще бъдат купени поредните куци коне.При положение че го няма Сираков и оня велик скаут които помагаше уж....тези играчи ще бъдат добри.Мисля че свърши времето някои да се облагодетелства.Прекалено е свидлив Русев за да го допусне.А тези 2 милиона лева които уж ще бъдат отпуснати не са кои знае какво.Поне 4 играча и то добри има нужда Левски.Не от средняци.И въпреки това шампионска титла е просто илюзия някаква тази година че и следващата.Домусчиев със тези постъпления от лигата ще мачка всякакви напъни на Софииските отбори.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот korteneca » 15 сеп 2016 21:29

PSvilenov написа:Къде ще ги държим всички тези футболисти ? Имаме Орачев и Сандбърг за алтернативи . Лукин може да играе отдясно също . В центъра като атакуващ в стилът на Люпко има 3 варианта - Аниете , Краев и Прохазка . В подготовката се видя , че може да разчита на него в тази позиция . Не съм привърженик на това да се взимат футболисти който ще изиграят 2-3 непълни мача и после ще бъдат освободени с някакъв си предтекст и напълнени до гушата с пари неустойки . Не е нормално това нещо да продължава толкова години. За мен не е по добре

За мен не е нормално да обявиш цели титла и купа, а да нямаш алтернатива на 35 годишния Минев и Алвеша, който да си кажем истината става за резерва... Сандберг? Момчето го взехме с обещанието, че ще играе като централен защитник, а го пускаме бек когато се контузи Минев. От там се налага да си сменят местата с Алвеша и освен защитата страда халфовата линия и атаката... Мачовете с Локо Пд и Нефтохимик (там беше с Прохазка) са пресен пример. Орачев за каква алтернатива можем да го броим в защита? Лукин с тези килограми и какъвто е бавен някак си не го виждам десен бек! Прав си за Аниете, Краев и Прохазка, но май липсва играч тип Бедоя. Сам виждаш като се контузи някой и в повечето случаи нямаме заместник. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот PSvilenov » 15 сеп 2016 22:26

korteneca написа:
PSvilenov написа:Къде ще ги държим всички тези футболисти ? Имаме Орачев и Сандбърг за алтернативи . Лукин може да играе отдясно също . В центъра като атакуващ в стилът на Люпко има 3 варианта - Аниете , Краев и Прохазка . В подготовката се видя , че може да разчита на него в тази позиция . Не съм привърженик на това да се взимат футболисти който ще изиграят 2-3 непълни мача и после ще бъдат освободени с някакъв си предтекст и напълнени до гушата с пари неустойки . Не е нормално това нещо да продължава толкова години. За мен не е по добре

За мен не е нормално да обявиш цели титла и купа, а да нямаш алтернатива на 35 годишния Минев и Алвеша, който да си кажем истината става за резерва... Сандберг? Момчето го взехме с обещанието, че ще играе като централен защитник, а го пускаме бек когато се контузи Минев. От там се налага да си сменят местата с Алвеша и освен защитата страда халфовата линия и атаката... Мачовете с Локо Пд и Нефтохимик (там беше с Прохазка) са пресен пример. Орачев за каква алтернатива можем да го броим в защита? Лукин с тези килограми и какъвто е бавен някак си не го виждам десен бек! Прав си за Аниете, Краев и Прохазка, но май липсва играч тип Бедоя. Сам виждаш като се контузи някой и в повечето случаи нямаме заместник. 8-)

Орачев игра с Монтана и се справи кадърно в атакуващ план тъй като се игра на една врата мачът. В защита не знам дали е надградил , но като резерва ще свърши работа за тази година . От дясно сме трагедия , но ще се изтрае и тая година при уговорката , че Де Нойер все така добре има едно наум да помага там . Иначе за бековете си адски прав. Не знам що за себеуважаващ се отбор вече 3ти сезон ще стане дето не се коментират бековете въобще , камоли да се купуват . След Нуно Пинто и Мюлдер положението е трагично . Минев е класен и го уважавам много , но тоя селски манталитет дето има много дразни при картоните :)

drvasko98
Мнения: 6916
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот drvasko98 » 16 сеп 2016 09:34

Вълчан написа:А тези 2 милиона лева които уж ще бъдат отпуснати не са кои знае какво.


Това е брутално смешна сума, вече го писах че само се прикзават гръмки слова и медиите го подемат като идиоти. Ако имаш готов отбор, да с 2 млн може и да вземеш 1 добър играч, който да го засили, но ние имаме 4-5 проблемни поста. Смях, с 2 млн лева - шампиони и после ще има ами аз дадох пари, ама не станахме шампиони

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот metodito » 16 сеп 2016 11:01

Я па съм раздвоен. От една страна мисля, че ни трябват два бека и един Бедоя само и че сегашните футболисти, с които разполагаме са ок. В същото време съм съгласен с drvasko... 2 милиона? lol При сегашните надути цени на футбалерите за два милиона ще вземем всичко на всичко ЕДИН доказано добър футболист. Но пък помислете си един Живко Миланов каква разлика направи? Тоест, ако на зима вземем един качествен бек, на лято друг... А и то... ок, да вземем, ама нали трябва време докато свикне с това, което наричаме у нас "футбол", трябва да изгради връзка със съотборниците си, да се впише в колектива, ако щете. Помните ли на испанците колко време им трябваше да разгърнат потенциала си? Е, да забравим, че Пепе слагаше Бедоя на крилото... :mrgreen:

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Serafim » 16 сеп 2016 11:18

Пичове, ще се търсят играчи от Бразилия, Португалия и Холандския пазар. Като изключим последния, цените в другите две страни не са толкова високи. За 200-300хил евра на играч може да излязат добри попадения.
2 милиона лева били малко. Вие какво очаквате? 5-6 милиона ЕВРО?И всеки новопривлечен да е с мачове за нац.отбор на страната си.
За 2 млн лева ще вземем най-добрите играчи на Локо, Берое, Морето...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gdlk, groti, icemanbg33, JACKO, LoveAndPeace, mikata, Red_Omerta, rhaegar, Testa_di_Legno, tmanolov и 34 госта