Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Одобрявате ли назначаването на Люпко Петрович като треньор на Левски

Да
106
51%
Не
103
49%
 
Общо гласове: 209

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 29 май 2016 19:22

koisa написа:Имам предложение към Петрович. Нека следващия път когато дава интервю да се хили като гламав. Такава е модата в Левски и очевидно се харесва на феновете.


И е важно Прохазка да бъде слаган на бека в най-важните мачове, така че най-агресивният ни футболист да бъде държан настрани от вратата на противника. ;)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот sin4ec » 29 май 2016 19:38

А най-важно е да те бият селяните и дебел Венци като селски тъпан, да почнеш с феноменалните за син треньор две загуби от два мача, за радост на народонаселението!
А пък каква игра демонстрира отбора в тези два мача! Даже вчера от Реал и Атлетико са командировали хора под Аязмото, да се поучат от тази футболна симфония под диригентството на леко почерпения с три ракии за отскок на обяд треньор. След мача още 4 да се свърши шишето, две плескавици и удриииииии! Само синитеееееееееееееее.....
После тебе йе остала душа гола ко пустиня!
После тебе ми любав додже као милостиня!
Има ночи када тугу точим вместо вииииина!
Удри бутилката в джама! Само Левски, оле!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 29 май 2016 19:45

Май Сираков го е препоръчал, дано да направи нещо за разлика от Стоев :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2807
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот futbolqga » 29 май 2016 20:06

mikata написа:Май Сираков го е препоръчал, дано да направи нещо за разлика от Стоев :idea:

Че как няма да направи?! Човекът още с първите си два мача започна да прави нещо, за разлика от онзи мръсник, Стоев. Люпко е треньор, та дрънка! Ако го задържат 2-3 години имаме шанс за титлата... в А Окръжна!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот gzagorov » 29 авг 2016 09:40

Опа, хайде някой да припомни на аудиторията откога "Левски" не беше правил две поредни победи с по 4:0, че аз лично не мога да се сетя. Ако ще и срещу Люта (Владимирово) или Елешница (Ваксево) да са.
Не мога да повярвам каква разлика в класите имаше между предишните треньори на "Левски" и Стойчо Стоев. Стоев буквално научи футболистите да си подават по повече от три поредни паса.
И каква разлика има между "Левски" при Стоев и "Левски" при Петрович. Като резултати и като игра. Очевидно тези преди Стоев не са били дъното, а много под дъното и все още умът ми не го побира как изобщо бе възможно да се допусне толкова неподготвени в треньорската професия личности (с някои твърде временни изключения, разбира се) да водят отбор като "сините". Изказвам се твърде меко за футболните качества на тези хора, тъй като вината не е и само тяхна.
Евентуална смяна на Петрович в този момент и при тази игра и тези резултати заради някой си там хипотетичен любимец на новото ръководство ще е вероятно едно от най-малоумните решения през 21-ви век и може би в цялата история на клуба. Не че не сме свикнали вече "Левски" редовно да чупи тъпомера, но резултатът от подобно действие най-вероятно ще бъде ново отдръпване от отбора на немалка част от футболната общественост, като в това число мога да включа и себе си.

П.П. Поздрави на хората от Владимирово (Монтанско) и Ваксево (Кюстендилско) и успех на отборите им :)
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 29 авг 2016 11:54

Всъщност аз не знам дали Мъри го гласят наистина. Той самия е казвал, че някой ден може да се върне в Левски, но много пъти е критикувал управата на клуба. Той говори предимно за футболната част. Тоест как се управляват различните структури. Той иска да дойде в клуб, който е изграден и всичко в него функционира. Ще иска играчи, ще иска бюджет, ще иска лагери, скаутско звено, ще иска и финанси.

А и какво ще се гони с него? Мисля, че Астана има в пъти по-големи възможности, сигурно е структуриран по-добре от Левски, където длъжностите се застъпват и има колективна безотговорност.

Та един хипотетичен Левски, финансово осигурен , с добра селекция начело с Мъри може да се бори всяка години за влизане в ЛЕ, като минимум, но трябва време (и пари).
От друга страна ако не се случи това, какво? При все, че всички чакат Мъри като месия.

Ако отбора върви, както сега, нека Петрович си направи селекция зимата, пък да видим къде ще го докара. Да си води отбора в квалификациите за ЕКТ.


Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот Сашо » 01 сеп 2016 21:55

Любо Петров. Какво да кажем за теб? Научи българския бе дъртьо! :lol: Тия чужденци български ли ще учат или западни диалекти?!
Иначе не те знам какво къркаш, как и колко, ама имаш подход и нюх към тая работа. Хвало ти прайм от мачовете с Марибор. Как понесохте с момчетата гаврата, само вие си знаете. От Виктория Пилзен, същото си го знаят и те. А аз като фен ми беше най-сладкото отпадане от много години насам. Защото истински се кефих на играта, въпреки че го отнесе женската част от родата на Венци, както и на датския хомосексуален надрусан неадекватен урод.
Айде со здраве, А Русев да си опича акъла и поне година да не те бара. Ако научиш български - повече :)


Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Люпко припозна ЦСКА-София!

Мнениеот Eminem » 12 окт 2016 21:33

Колко са жалки оранжевите. Чакат с надежда някой от Левски(ръководство, фенове) да ги припознае.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта