Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Одобрявате ли назначаването на Люпко Петрович като треньор на Левски

Да
106
51%
Не
103
49%
 
Общо гласове: 209

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 май 2016 20:38

Thsmith написа:
Не съм Нострадамус и няма как да предвидя какво ще направи Люпко в Левски. Нямам представа какви пари ще има за селекция и какви играчи ще се доведат. Това само времето може да покаже. Аз знам само, че Левски ми е харесвал най много като представяне при Люпчо. За всички години които съм гледал отбора, смятам че това беше най силния и грамотен отбор. Беше на едно средно европейско ниво. Нещо което не може да се каже за следващите години и до днес. Това е първия момент от над 10 години в които съм обнадежден след привличането на даден треньор и се надявам и очаквам успехи. Дано да не ме разочарова и да покаже, че още ги може нещата.

Преди години имахме пари, и съответно, никак не-лоши играчи, за европейските стандарти дори.
А и сърбина беше по-млад, а футболът беше друг.
От това, което гледах на Литекс, когато Люпко ги водеше, не бях впечатлен.
Хеле, ако го немаше Асприля, съвсем щяха да са безидейни в атака.
Имаха едно добро покриване на терена, и толкоз.
Нещо, което, имахме и ние.
Като цяло съм песимист, за мен сърбина ще ни е треньор до отпадането от Европа.
Плюс-минус някой и друг кръг в Първенството.
За мен е назначен, като временен вариант.
Ще видим ...

Thsmith написа:
Нз какво врякате и недоволствате. Смяната е факт и остава само да се надявате/ме/ Люпко да сполучи и нещата да тръгнат към добро.

Аз лично съм недоволен, защото в отбора се прави драстична промяна преди евротурнирите.
А и нищо не налагаше подобна.

Недоволен съм и от заместника на Стоев.
Както вече посочих неколкократно, песимист съм, на база това, което Петрович показа в Ловеч и в предишните си скорошни Клубове.

Нямам против да ме опровергае.
Едвали има левскар, който не би се зарадвал на положителни резултати и хубава продукция.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот sin4ec » 19 май 2016 21:14

Ако Спиртомера ме опровергае, ще отворя специална тема, в която и ще му се извиня, и ще му кажа " Хвала, Майсторе!", и ще му сторя поклон. Знаете ме тук, не говоря празни приказки...
Но както се каза, търсим минимум плейоф и титла. Гарнирано с добра игра. Ще изчакаме, ще видим. На този етап дядката освен да разхожда синия анцунг по Герена, друго не е направил.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот Player » 19 май 2016 21:43

sin4ec написа:Ако Спиртомера ме опровергае, ще отворя специална тема, в която и ще му се извиня, и ще му кажа " Хвала, Майсторе!", и ще му сторя поклон. Знаете ме тук, не говоря празни приказки...
Но както се каза, търсим минимум плейоф и титла. Гарнирано с добра игра. Ще изчакаме, ще видим. На този етап дядката освен да разхожда синия анцунг по Герена, друго не е направил.

:idea:
Пожелавам ти да видим тази тема, не за друго ама вече ми липсва да извикам, сини шампиони и да видя как преодоляваме някой чуждестранен отбор.Но не вярвам да изкара година. Все си мисля, че е за кратко. Така че няма да видим такава тема най-вероятно.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 май 2016 23:13

ОК, ръководството не харесва Стоев, но сега за двубоите от евротурнирите трябваше човек, който познава в детайли възможностите на отбора и играчите.
Петрович, като тръгна да се оправдава, че не само Живко бил добър, понечи да назове още някой наш играч и се запъна... "Ъъъъъ, испанеца", наложи се "Гонзо" да му каже, как се казва Бедоя.
Сърбето не знае имената на играчите, тепърва ще се запознава с качествата им, че и с възможностите на отбора, като цяло.

Според мен тимът трябваше да бъде поверен на Топчо и Явор Вълчинов.
Поне за мачовете в Европа.

Не знам... Искам да вярвам, че ще постигнем нещо сериозно, но към момента смятам, че завъртаме старата спирала ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот Thsmith » 20 май 2016 06:30

Епа това за мен е най глупавото възможно нещо. Да държиш някой докато минат някакви 1-2-3 мача в европа и тогава да го смениш и да почнеш шампионата с нов човек :lol: Точно сега е най-подходящия момент да назначиш треньор (ако ще го сменяш, а аз лично изгубих всякакво доверие в стойчо), трябва да има малко време да се подготви за шампионата и да си направи селекция и подготовка, а не да поеме отбора 1-2 дена преди 2-3 ти кръг след като сме отпаднали от някакви овчари.

И тия глупости с ученето на хора в Левски ми идват в повече, а някои хора даже си пожелавате да продължават. Кажи ми точно с какво Топчо или Явор са се доказали за да станат треньори на Левски? Те Монтана не ги взима за старши треньор, но дай да ги сложим в Левски. Всяка година мъчим по някой такъв и се чудим защо не става.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 май 2016 11:31

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:
..
Но това, че нямам уважение към Люпко и съм песимист относно предстоящата му работа, не означава, не няма да бъда обективен към него.
И отбора.



Ти вече си необиктивен. Да наречеш "боклук", който и да е, още повече човек, сторил толкова за "Левски" и направил такива неща въобще...

Казах, че няма да се връщам към Стоев, но ме провокира с това. Стоев не можа да ръководи един мач 90 минути. Това точно с Разград, де ми пуска на смяна дефанзивни играчи за офанзивни мани-мани. Дали е нарочно било или грешка, не спекулирам. В мача с Локо (2-3), направи същата грешка като в мача с морето за Купата. Илиан пък го надцака с непускането на Бадема. С Морето Йорга спаси! четири гола. Това трябваше да е червена лампа, ма не, както е започнал мача, тъй си го и води. Високи преси, топки по тревата, не знам си кво си. Гледа се на таблото в края на мача какво стои. Защото всеки мач се излизаше с една тактика и схема! Колчето с две неефективни крила, които не помагат в защита. И въпреки, че още миналата година видя, че това не работи, продължи по същата схема. По едно време имахме пет крила, които единственото, което бяха иструктирани да правят е да бягат по тъча. Върни си мача с Локо и виж какво става, когато отсреща имат по-добри бекове. Или с Разград. Никаква фантазия. Никаква гъвкавост. Като английски отбор от 80-те.

Нямам понятие какво ще стане, но така на нож да тръгваш - заедно с още няколко - приличате на малки деца, де са им взели играчката и са им подарили нова и те плачат и се тръшкат: "Не я искам, не я искам. Гадна играчка! Искам Мечо! Няма пък! На!". Айде по-сериозно. Стоев ще бъде пак треньор на "Левски". Отсега ти казвам. И аз се надявам да е така, защото, ние играхме по-добре, отколкото при Вили, Сухото, Жадното, Ники Костов, Достанич, Илиан Илиев и Йоканович. Единственият проблем бяха дербитата и това, че е консервативен треньор, който не сменя тактика и подход, но то има безброй примери за такива треньори с успехи. Но Стоев нямаше и манталитета на мечтател. Тея са по-силни от нас и това е. Чакай бе, човек. Пробвай се, недей сваля гарда преди мача да е почнал. Това говори за ниско самочувствие на Стойчо. Ако си беше повярвал, щеше да го предаде и на отбора, но сякаш самия той не вярваше във възможностите си и предпочиташе да играе на сигурно, което в крайна сметка му изяде и главата. Просто той постави основите. Не трябва да се забравя. Сега обаче е нужно да качим левъла. Научихме се да ходим, а сега е добре да почнем да тичаме. ;)

quote]
Ако Спиртомера ме опровергае, ще отворя специална тема, в която и ще му се извиня, и ще му кажа " Хвала, Майсторе!", и ще му сторя поклон. Знаете ме тук, не говоря празни приказки...
Но както се каза, търсим минимум плейоф и титла. Гарнирано с добра игра. Ще изчакаме, ще видим. На този етап дядката освен да разхожда синия анцунг по Герена, друго не е направил.

Букмарквам си го това. Може и да не се наложи да го напомням, но ако не си прав, ще го направя.
Но както се каза, търсим минимум плейоф и титла.

И на какво основание? Аз пък търся единствено с Лудогорец да не излизаме със свалени гащи.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот emigo73 » 20 май 2016 11:50

sin4ec написа:
орлето написа:Всички виждаме колко хора има на стадионите без диванните фенове. :lol:
Изгонихте нормалните хора от стадионите. :twisted:

Глупости! Стискате се за 10-15 лева, сакън да се не охарчите...ама да плюете по форумите сте първа писта!


В случая, плюенето идва от теб. И аз съм изненадан от това ти държане.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 май 2016 12:15

metodito написа:
Нямам понятие какво ще стане, но така на нож да тръгваш - заедно с още няколко - приличате на малки деца, де са им взели играчката и са им подарили нова и те плачат и се тръшкат: "Не я искам, не я искам. Гадна играчка! Искам Мечо! Няма пък! На!". Айде по-сериозно.

На какъв език да го напиша, че Стоев наистина не направи нещо велико и проблема не е в смяната му, а в периодът и причината за същата.

Нямам толкова проблем с махането на Стойчо ( въпреки че смятам, че си свърши добре работата и можеше да наддгради ) ... А с назначаването на сърбежа.
Не става бре човек, ВЕЧЕ не става !
И ще го докаже... Дано греша.

Абстрахирам се от моралните му качества... Въпреки че само те са достатъчни, за да не припари до Левски.
Притесненията ми са относно моментните му възможности.
Няма проблем да го похваля, ако надгради постигнатото до момента.
Но само толкова.
Трудно се прощават умишлени думи и действия, които целяха да дискредитират Клуба ни.
Хубаво е човек да си мери приказките и действията към някого, щото не се знае, може да опре до услугите на този някого, както се случи с Петрович и Левски.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 20 май 2016 12:21, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 май 2016 12:20

Thsmith написа:
Епа това за мен е най глупавото възможно нещо. Да държиш някой докато минат някакви 1-2-3 мача в европа и тогава да го смениш и да почнеш шампионата с нов човек :lol: Точно сега е най-подходящия момент да назначиш треньор (ако ще го сменяш, а аз лично изгубих всякакво доверие в стойчо), трябва да има малко време да се подготви за шампионата и да си направи селекция и подготовка, а не да поеме отбора 1-2 дена преди 2-3 ти кръг след като сме отпаднали от някакви овчари.

Аз си мисля, че Петрович е назначен само за мачовете от Европа.
Да, колкото и да не става вече, все може да излъже съперник в 2 елиминационни двубоя.

Но да градиш отбор за бъдещето с треньор, който в послоедните 10-на години не се е задържал за повече от сезон в други тимове, е меко казано несериозно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Люпко Петрович е новият треньор на Левски

Мнениеот gonzo72 » 20 май 2016 12:29

Люпко Петрович може да гони 70-те, обаче има и друго предимство, освен мъдростта и мащабното мислене. Сърбинът умее да води важни мачове в правилната посока и примерът не е само лекцията срещу Левски за купата в Ловеч, нито пък прекъснатия мач на „Герена“, когато Литекс водеше с един гол при двама човека по-малко на терена. Ето това не умееше Стойчо Стоев.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта