Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Eminem » 01 юни 2015 14:31

Александров, Нину, Велев, Гаджев, Педро, Домовчийски, Сърмов - задължително вън. Някой от тях могат спокойно да си прекратяват жалката кариера.
Дано Прохазка, Аниете и Бедоя да са достатъчно луди, за да искат да останат.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Лимонадения Джо » 01 юни 2015 14:34

balef написа:Левски е уникално слаб когато нямаме сърцата 9-ка :!: :!: :!:

Затова спешно ни трябва добър централен нападател който да играе отлично с глава и да е здрав физически :!: ;)


Гонзо ако има малко достойнство знае какво трябва да направи ........ защото при него записахме най-срамните резултати и като шеф и като старши треньор !

Аз също не харесвам методите на Гонзо и непрестанните скандали, като този с Херо например. Нормално е да си зададем въпроса "кой би се справил по-добре в тази обстановка и немотия"? Левски има нужда от нова мотивация и промяна, която може да дойде само, ако Батков напусне клуба. Много по-важно за клуба е Батков да напусне от това дали ще се махне някое от недоразуменията Педро или Нину напр. и да дойдат други подобни.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот tevez » 01 юни 2015 14:38

ПЕДРО, Велев, Нину, Алвеша, Гаджев, Абди, Тигъра, Белаид и поляка мисля, че ще ги махнат.
На кантар са Аниете, Краев и Прохазка.
Бедоя, Йоргачевич казаха, че остават.
Трябват доста нови играчи, най-вече в защита, защото там е страшно, а след това крила и нападатели.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот TristaNNN » 01 юни 2015 14:40

Между другото е добре да се метне едно око към Локо Сф, че така като гледам май ще пътуват надолу по групите. Романов, Елтон и Шехуди биха ни свършили доста добра работа :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот sin4ec » 01 юни 2015 14:45

Бедоя и Йорга остават със сигурност. Аниете, Абди и Прохазка също са изявили своето желание да останат, но с тях предстоят разговори.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Nikona » 01 юни 2015 14:59

sin4ec написа:Бедоя и Йорга остават със сигурност. Аниете, Абди и Прохазка също са изявили своето желание да останат, но с тях предстоят разговори.


Това дава някаква надежда да не трябва да почваме от 0-та, ако изключим глупоста за 1вия гол на Боян ми харесва много и може да кажем, че той даде своето в полуфинала с Лудогорец. Сега дано оставим и другите 3ма и заедно с юношите и 2-3 нови попълнения мисля, че може да сглобим сносен отбор.
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот W84me » 01 юни 2015 15:02

wilge написа:Лошото е, че посредствени ритнитопковци вече не искат да чуят за Левски.

Що да е лошо?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Sinite ot Sofia » 01 юни 2015 15:05

Наистина можем да се огледаме към Локото. Дани Генов и Елтон имат качества да играят в Левски. Можем да се поогледаме и в Мариянчо и Иршак ( ако няма големи фин. претенции). От Аскоу Маламов е прилично крилце, което няма да има претенции, млад е. КРЕЩЯЩО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да вземем централен нападател! От България не ми идва на ум никой читав.. този Алекс Колев от Коматево ми идва муден ( за него се спекулира).
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот doktora25 » 01 юни 2015 15:08

Sinite ot Sofia написа:Наистина можем да се огледаме към Локото. Дани Генов и Елтон имат качества да играят в Левски. Можем да се поогледаме и в Мариянчо и Иршак ( ако няма големи фин. претенции). От Аскоу Маламов е прилично крилце, което няма да има претенции, млад е. КРЕЩЯЩО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да вземем централен нападател! От България не ми идва на ум никой читав.. този Алекс Колев от Коматево ми идва муден ( за него се спекулира).

Иршак доколкото разбрах е подписал предварителен договор с израелски отбор.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот terata » 01 юни 2015 15:20

Sinite ot Sofia написа:Наистина можем да се огледаме към Локото. Дани Генов и Елтон имат качества да играят в Левски. Можем да се поогледаме и в Мариянчо и Иршак ( ако няма големи фин. претенции). От Аскоу Маламов е прилично крилце, което няма да има претенции, млад е. КРЕЩЯЩО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да вземем централен нападател! От България не ми идва на ум никой читав.. този Алекс Колев от Коматево ми идва муден ( за него се спекулира).


За Димитър Алексиев се говореше от Хасково. Иначе ако вярно футболистите на Локо Сф ще напускат масово, то може да хвърлим едно око на Даниел Генов, Владислав Романов, евентуално Митрев, от сопотчани Томаш Иршак и Момчил Цветанов, Литекс напускат Милчо Ангелов и Ал.Цветков, от Лудогорец Барт е добра опция, но едва ли Ст.Стоев ще успее да го навие, от Славия Манзоро и май е тва от А група дето става за нещо и където можем да ги вземем без пари.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 123 госта