Фен тръст "Синя България"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Rivaldo10 » 11 ное 2013 21:47

"Синя България" ще подпомага финансово клуба
Сини привърженици, сред които Петър Димитров, Васил Колев, Добри Кожухаров и Боян Райчев, ще учредят тръст с цел финансово влияние върху Левски.

Новото сдружение ще носи името "Синя България" и е по подобие на английските клубове. Тръстовете не искат да управляват, а само да влияят с влагането на средства, които се събират чрез годишен членски внос.

В скоро време той ще пуснат уебсайт, в който подробно ще бъде обяснен начинът на членуване, вноските и пр. До Нова година ще бъде изработен устав, след което предстои законовото учредяване и набирането на членове.

Целта на феновете на Левски е да участват в управлението на родния гранд чрез придобиване на акции, обясни неформалният лидер на инициативния комитет Васил Колев. По този начин техният глас ще се чува.

"Дори и да се събере една скромна сума от около 1000 лв., то с нея ще може да се платят таксите на истинските таланти от школата, чиито родители нямат възможност"
Те подчертаха още, че това не е нов фен клуб на Левски и не е конкуренция на Националния клуб на привържениците на тима. Организаторите обявиха, че идеята им е породена от грешното управление на клуба в последните 5 години.

Много интересна инициатива, аз съм се чудил много пъти, защо не се прави нещо подобно, за да получи клуба финансова инжекция от феновете! Управлението на клуба в последните 5 години не е лошо, то е кошмарно! Да се надяваме, че с това начинание ще направим поне една крачка в правилната посока. Сега ще си дадем сметка и доколко левскарите можем да помогнем на клуба! Това, което ме притеснява е, че много идиотски се харчат парите в Левски, никаква идея за печелене на пари, цялата философия е, че клуба е една бездънна яма, в която само влизат пари, а не се печелят! Напротив, сигурен съм, че Левски е клуб, който може да печели пари, може не само да се самоиздържа, но и да е на печалба, стига да има умни хора в управлението си! Затова трябва ясно да се покаже, че парите от този "фен тръст" отиват за важни неща, които биха донесли печалба, а не поредните хвърлени на вятъра пари!
Време е за обединение, време е да докажем любовта си към Левски!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот BadBoy » 11 ное 2013 21:59

Браво на инициативата, но и тука сте втори, ЦСКА ви изпревариха със сдружението "ЦСКА Завинаги"
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> Image

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Rivaldo10 » 11 ное 2013 22:04

BadBoy написа:Браво на инициативата, но и тука сте втори, ЦСКА ви изпревариха със сдружението "ЦСКА Завинаги"

"ЦСКА Завинаги" търсят заможни хора, доколкото съм запознат. Тук идеята не е да се търсят милиони левове от 10-20-30 души, а да се помогне с дребни суми от възможно най-много фенове. ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Tommi » 11 ное 2013 22:13

Странна работа. :roll: Имат ли представа какво е тръст?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Eminem » 11 ное 2013 22:15

Много добра идея.

BadBoy написа:Браво на инициативата, но и тука сте втори, ЦСКА ви изпревариха със сдружението "ЦСКА Завинаги"

Има разлика.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Rivaldo10 » 11 ное 2013 22:22

Tommi написа:Странна работа. :roll: Имат ли представа какво е тръст?

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=61095
Това е видео от днешната среща на феновете, където може да се разбере малко по-подробно.
Тепърва ще има повече яснота, най-вече след направата на сайта им. Да се надяваме, че ще има успех тази идея, защото засега си мисля, че не се гледа на нея особено оптимистично.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tprodanov » 11 ное 2013 22:32

Tommi написа:Странна работа. :roll: Имат ли представа какво е тръст?


Аз мисля, че имат. Ще ни споделиш ли твоята версия?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот Tommi » 11 ное 2013 22:37

tprodanov написа:
Tommi написа:Странна работа. :roll: Имат ли представа какво е тръст?


Аз мисля, че имат. Ще ни споделиш ли твоята версия?

Съвсем различно нещо е тръстът. Явно са решили да сложат модерно име на това сдружение, за да се различава от цесекисткото. :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот tprodanov » 11 ное 2013 22:44

Добре де, светни ни? Защото аз в случая знам точно защо са решили да го сложат, и то напълно отговаря на това, което искат да правят. Но понеже си категоричен, затова те питам - каква е твоята дефиниция на тръст?

mimbot
Мнения: 21
Регистриран на: 21 май 2008 21:29
Контакти:

Re: Фен тръст "Синя България"

Мнениеот mimbot » 11 ное 2013 22:52

За съжаление явно съм прав. Тази емблема е за умря.о, не е за добро.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта