Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот sostenere » 07 авг 2011 00:10

milen.hristov написа:Тук вече ще се съглася с теб,там се намират образовани и начетени хора,такива с авторитет в обществото


Вие даже не ги и познавате тези хора... Пишете си за неща, които четете само по форуми. :)
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот 727150 » 07 авг 2011 00:37

ivo82 написа:Каквa роля играе сигурно лъска обувките на Батков и вип ложите... :mrgreen:

Питам защо закриха фенклуб София-запад на Бул.черни връх,затворен дори табелата я няма?

Това беше старият клуб на НФК,просто не се разбраха за наема и договора беше прекратен.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

prascho
Мнения: 26
Регистриран на: 01 юли 2011 23:49

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот prascho » 07 авг 2011 00:38

kileto написа:До там ли стигнахме че да питаме гугутката какво прави за Левски ,Направо вече ме е срам да се нарека ЛЕВСКАР с такива теми (изгониха легенди на Левски Вие сте тръгнали да пишете теми за разни птици не Ви е срам да се наричате Левскари СРАМОТА)


Н е "питаме " братле,защото не знаем , а "питаме" защото по някакъв начин трябва да изразим мнение , което да отговаря на правилата на форума иначе аз бих бил първия който щеше да го благослови подобаващо тоя , птица ли е къв е , но нека не навлизаме в дебрите на простащината .
Що се отнася до СРАМЪТ , да , би трябвало да те досрамее че си левскар когато борат сътвори казанската афера и извади Бардон от групата за мача с чорбата , легитимирайки титаните пред феновете им , а нашите не гъкнаха (вкл и гонзо) , би трябвало да те е срам братле от момента в който , гонзо прецака вуцов , взимайки топката от хичо в мача с бате борисов , би трябвало да те е срам братле , от цирка който сътвори тара с полицията за да прикрие полягването за 1-3 , би трябвало да те е срам братле , че две години давате безрезервен кредит на доверие на доказан некадърник , би трябвало да те е срам братле , че и в понеделник ще се намерят идиоти , които да оставят по 3-5 10 лв на убиеца на ЛЕВСКИ , гледайки цирковата му трупа .
За тези неща трябва да се замислиш братле , и не само ти , ами всичките които смятат да подаряват нов картбланш на шибаната клика окупирала най-великия български клуб-ЛЕВСКИ
Последна промяна от prascho на 07 авг 2011 00:44, променено общо 1 път.

pepsi 1914
Мнения: 98
Регистриран на: 16 фев 2010 09:32
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот pepsi 1914 » 07 авг 2011 00:43

Много нещо почнахме да се ровиме,но ,и мойто мнение е,че Гугутката не става за нищо също като Златин Тепсиев,и оня боклук къде продаде билетите на ц*ска.

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот 727150 » 07 авг 2011 00:48

pepsi 1914 написа:Много нещо почнахме да се ровиме,но ,и мойто мнение е,че Гугутката не става за нищо също като Златин Тепсиев,и оня боклук къде продаде билетите на ц*ска.

Как може да срявняваш Златин с Гугутката,та той си е ТИТАН спрямо него,а за онзи боклук с билетите си прав.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот milen.hristov » 07 авг 2011 01:05

sostenere написа:
milen.hristov написа:Тук вече ще се съглася с теб,там се намират образовани и начетени хора,такива с авторитет в обществото


Вие даже не ги и познавате тези хора... Пишете си за неща, които четете само по форуми. :)

Признавам не ги познавам от южна девизия ,но мисля ,че някъде кв клубното списание преди много време четох интервю с някакъв техен член (бизнесмен) и от там си првя изводите

prascho
Мнения: 26
Регистриран на: 01 юли 2011 23:49

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот prascho » 07 авг 2011 01:14

kileto написа:До там ли стигнахме че да питаме гугутката какво прави за Левски ,Направо вече ме е срам да се нарека ЛЕВСКАР с такива теми (изгониха легенди на Левски Вие сте тръгнали да пишете теми за разни птици не Ви е срам да се наричате Левскари СРАМОТА)


Аз за разлика от някои други хора се гордея че съм левскар по една единствена и простичка причина -просто спрях да посещавам мачовете на Левски след като бях предаден по този долен начин (казанската афера) и ще продължа да не ходя докато ганьо е президент .
След като доносника и основен реаниматор на кръвния враг е предпочел да си върти игрички унижавайки всички привърженици на отбора , аз на стадиона работа нямам .Нито пък ще търпя някаква си гугутка с една гънка на мозъка , която му позволява да ходи единствено до тоалетната да ми казва какво да мисля , какво да пея и с какъв плакат да влизам на стадиона .
Всичко това не означава че не се интересувам от отбора , даже напротив , затова съм и тук , пиша теми които намирам за важни , защото няма как да създадеш силна опозиция без да удариш по оснвните стълбове на опонента , а според мен "птицата" е един от стълбовете(подлогите) които крепят лъжеца с мустаците .
Пуснах тема за хаздай , но я махнаха , смятам да пусна за Жейнов , Заберски и Димитров , но мисля да е на по късен етап ...както и да е ...моята война с батков е започнала отдавна и тъй като има неравнопоставеност по отношение на силите , търся всевъзможни варианти за да го дискредитирам и това ще продължи докато не се махне .Ако успея и един единствен фен на Левски да убедя че тара е лъжец и е вредител за отбора ,е радост за мен . Ще дойде и моментът в който "убедените" фенове ще станат доста и тогава , тежко му .

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот Keanu^Reeves » 07 авг 2011 04:53

Здравейте Момчета,
Гордея се с вашата Смелост да се вдигнете на Въстание за собствения си СЕКТОР-Б !!! Там, където мнозина от вас са израсли с любимия отбор. Мисля, че на този етап представянето на отбора не е толкова важно колкото това, което чете че се случва в Агитката на ЛЕВСКИ. Не се ли оправят първо там проблемите и отбора никога няма да се оправи!

Аз съм един от най-големите Фенове на Левски от близкото минало, като на мачове в Сектор-Б ходих от Март, 1996-та година до ЗЛОЩАСТНИЯ Мач Левски-Лацио 0:4 през Септември, 2009, когато не се съгласявайки да подкрепя отбора на Левски в сектора, в който винаги съм посещавал - СЕКТОР-Б, някакво олигофренче ми счупи главата (явно нямайки си на представа аз от кога съм в този сектор, а него за пръв път го виждам) и ме изгониха никога повече да не стъпам на стадиона. Тогава на последния си мач само и единствено помня, че в Сектор-Б застанах очи в очи с абсолютно НОВИ и НЕПОЗНАТИ за мен Лица, нямайки ни най-малко следа от Старите Велики Привърженици на Левски от Сектор-Б. Тези новите, които видях на последния си мач на Левски се държаха буквално като някакви "СЕКТАНТИ".

Както и да е, не ми се говори вече, било каквото било. След 2009-та година бях принуден да напусна България и сега съм много надалеч в Чужбина, нямайки си ни най-малко на представа вече 2 години какво се случва в моя любим отбор Левски и най-вече в Сектор-Б.

Искам само да попитам все още ли са там хора като Птицата, Кънчо, Свинчо, Димитър Пешимаров, Бай Петко, Ръбара, Цецо Главата, Лудия, Чилика.

Едно време, когато аз бях в Сектор-Б в периода 1996-2009, там беше истинска СВОБОДА, всеки беше свободен да прави каквото поиска в името Доброто на Левски.

От това, което чета непрекъснато в Интернет през последните 2 години за Сектор-Б, оставам с представата или можеби Заблуждението, че Сектор-Б се е превърнал в РОБСТВО или КОМУНИЗЪМ, в който Сектор нямаш право на СВОБОДНА Воля, а трябва да се подчиняваш на Ратаите си, в противен случай те хвърлят в Конц-ЛаГера и Бойййй !!!


Така ли е наистина или не? Не значи ли името ЛЕВСКИ = СВОБОДА ???

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот ЕМИЛ » 07 авг 2011 06:26

Никаква роля.Човек без абсолютно никакъв авторитет рлед агитката.

prascho
Мнения: 26
Регистриран на: 01 юли 2011 23:49

Re: Владимир Владимиров (гугутката ) и ролята му на "герена"

Мнениеот prascho » 07 авг 2011 07:19

Kомунизма е на всички нива в Левски , като се почне от ръководството и се стигне до трибуните , а "левски значи свобода " отдавна е антипод на реалността . Левски е под робство -това е истината ! Вие решавате оттук насетне ......
Този човек , агент Тара е в Левски за да го унищожи , този нещастник не е дал един лев от джоба си за отбора .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта