Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17743
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот pomiqrat » 22 юли 2010 23:35

Никога няма да имате футболист като Стоичков и цял живот ще ви е яд, че той, а не Сираков и разни измислени като него герои в България не успяха в чужбина. Знаете ли кой е футболистът на ПФК Левски с най-много голове извън България? Иванков. Да ви имам футболистите
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот Пепо » 23 юли 2010 00:01

pomiqrat написа:Никога няма да имате футболист като Стоичков и цял живот ще ви е яд, че той, а не Сираков и разни измислени като него герои в България не успяха в чужбина. Знаете ли кой е футболистът на ПФК Левски с най-много голове извън България? Иванков. Да ви имам футболистите

Да ви имам отбора!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот tprodanov » 23 юли 2010 00:22

pomiqrat написа:Никога няма да имате футболист като Стоичков и цял живот ще ви е яд, че той, а не Сираков и разни измислени като него герои в България не успяха в чужбина. Знаете ли кой е футболистът на ПФК Левски с най-много голове извън България? Иванков. Да ви имам футболистите



Казвал ли съм ти вече, че ние сме футболен клуб, а не мениджърска агенция? Кво те грее, че Стоичков е вкара не знам си къде?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта