efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3263
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот alexdb » 06 ное 2022 19:03

koisa написа:Уважавам Мъри безкрайно и никога не съм го плюл и хейтил. Но нека да си кажем истината... Всеки друг на негово място щеше да бъде оплюван и гонен до девето коляно и то най-ожесточено от тези, които сега се правят на най-големи адвокати.
За мен е смешно да се оправдаваме с къса скамейка и как едни и същи хора играели без почивка. Защото точно едни думи на Стоилов бяха, че първо не обича да работи с голям брой играчи. И второ, че за отбора било най-добре, ако играе през 3-4 дни, защото така не се губи ритъм и форма. Но взехме, че отложихме мачове, а вече се оправдава с контузени и къса скамейка.
Пролетта при далеч по-добри мачове Мъри обясняваше как не му харесва играта и трябвало още. Сега губим или правим равни наред. А, изказванията му са, че бил доволен.
Нещо не се връзват нещата поне за мен.


А защо скамейката е къса? Ми защото Мъри разгони кой ли не. Не, че сме имали някакви супер-качествени играчи, но за запълване на дупки ставаха. Да, ама на стратега от Хасково не му харесвал този, искал да се махне онзи. Издълба земята да изгони Здравко Димитров и Костадинов. А за резерви ставаха. Цоневи искали пък много пари. Колко много да са искали? А сега ама то нямаме скамейка. Смешно е Левски, който е отбор уж с претенции, да не може да събере пълна група за мач. Е, последният има повече опции за смени от нас.
Както се вижда май завъртяхме кръга и сме игрово почти там, където си бяхме и миналата година към тоя кръг, но тогава вървяхме нагоре, а сега пропадаме надолу.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Serafim » 06 ное 2022 19:03

koisa написа:Уважавам Мъри безкрайно и никога не съм го плюл и хейтил. Но нека да си кажем истината... Всеки друг на негово място щеше да бъде оплюван и гонен до девето коляно и то най-ожесточено от тези, които сега се правят на най-големи адвокати.
За мен е смешно да се оправдаваме с къса скамейка и как едни и същи хора играели без почивка. Защото точно едни думи на Стоилов бяха, че първо не обича да работи с голям брой играчи. И второ, че за отбора било най-добре, ако играе през 3-4 дни, защото така не се губи ритъм и форма. Но взехме, че отложихме мачове, а вече се оправдава с контузени и къса скамейка.
Пролетта при далеч по-добри мачове Мъри обясняваше как не му харесва играта и трябвало още. Сега губим или правим равни наред. А, изказванията му са, че бил доволен.
Нещо не се връзват нещата поне за мен.


Стоилов, когато коментира играта на отбора и представянето на играчите обикновено казва точно обратното или търси някакъв друг ефект. Примерно днес каза, че бразилците играели без почивка. Според мен това може да го тълкова не само като оправдание, ами и като скрита критика към Роналдо и Уелтън - играят нон стоп, резултат от това няма. Не е като да няма възможност да започне мач и БЕЗ двамата. При 3-5-2 Роналдо отпада като вариант, а алтернатива на Уелтън е Марин. И това при условие, че Попето и Стефанов са контузени. Ако визира и Цунами, то Галчев без проблеми играе и като ляб бек, може и като дясно крило.
Краев да го оставиш да играе цял мач, да се мотае като муха без глава си е престъпление, вместо да пусне Шеху.
Има някакви тънки психологически игри, които Мъри се опитва да играе. Както казваш, когато отбора играеше и печелеше, той бе много критичен и изискваше още, сякаш да изстиска максимума от всеки един играч. Докато сега, когато е някакъв тотален хаос и Спартак Варна влизат в мача (и излизат от него) с повече вкарани голове в последните 4-5 мача, традиционно говори, че не играли зле, само липсвал гола, вариант за трансфер на нападател не бил обсъждан и тн. Все неща, с които сякаш да тушира напрежението, което има в играчите.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22861
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот NOMER14 » 06 ное 2022 19:16

https://levskisofia.info/seasons/
Осакатен, непълен и неподдържан сайт, но припомня някои неща.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот helic » 06 ное 2022 19:28

vvessel написа:
NOMER14 написа:Колко мача има Огнянов? По-скоро шуменския Деко.
В сезона до 1/4 финала за Уефа списъкът бе този, но следващия сезон за ШЛ дойдоха още десетина човека.

Десетина ?? Кажи кои от тези "десетина" играха, когато играхме в шампионската лига?
До отпадането ни от десетте малки негърчета това беше отбора. После Батков се зае да разчиства и започнаха да идват нови.
Огнянов съм го сложил в скоби защото беше резерва, но беше единственият вкарал гол в шампионската лига, така че трябваше да го спомена. Шуменския Деко е друг и дойде по-късно.


какви десет малки негърчета бре?
Десете малки негърчета бяха преди синята приказка.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12437
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2022 19:31

Aз искам да поздравя домакините - излязоха да играят футбол, доколкото им позволяват силите и класата. В сравнение с другите варненци - катърите от Тича, тия момчета от Спартак нямаха за цел пехливанлъка, а си имаха някаква идея в играта (например първото забиха пъргавия негър отпред до Кордоба и го търсеха с дълги/директни топки с цел да се измъкне на нашия по-тромав бранител, второто видяха, че дяволът не е толкова черен и пробваха други идеи, Здравчето по едно време получи свободна роля по терена и се усети къде да се забива, и т.н.), особено публиката им, имат моето безкрайно уважение! На трибуните беше истински футболен празник и съм приятно изненадан каква агитка имат хората. Та, пичовете спокойно се нареждат след нас и пловдивските отбори. Браво, така се подкрепя отбор, ако и да е последен в класирането на Дриша лигата!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот vvessel » 06 ное 2022 19:37

helic написа:
vvessel написа:
NOMER14 написа:Колко мача има Огнянов? По-скоро шуменския Деко.
В сезона до 1/4 финала за Уефа списъкът бе този, но следващия сезон за ШЛ дойдоха още десетина човека.

Десетина ?? Кажи кои от тези "десетина" играха, когато играхме в шампионската лига?
До отпадането ни от десетте малки негърчета това беше отбора. После Батков се зае да разчиства и започнаха да идват нови.
Огнянов съм го сложил в скоби защото беше резерва, но беше единственият вкарал гол в шампионската лига, така че трябваше да го спомена. Шуменския Деко е друг и дойде по-късно.


какви десет малки негърчета бре?
Десете малки негърчета бяха преди синята приказка.

Всъщност да, от Тампере 2007-ма като отпаднахме почна чистката. А 2008-ма и Стоилов зачистиха, защото изостава на 16 точки от цска. Сега за 6 мача загуби 13 точки.
Последна промяна от vvessel на 06 ное 2022 19:38, променено общо 1 път.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот helic » 06 ное 2022 19:38

на стадиона атмосферата бе чудесна.
ДА съжалявахме за изпуснатата победа, да имаше критики към играта в защита, но пък никой не си е позволявал да плюе наред.
Организацията по влизането и излизането от отредените ни сектори беше трагична, ама на Коритото е така. Тъпа работа.
Стана празник, и за нас, и за спартаклии.
Отбора е психически изморен и буксува. Това е видно. Скамейката ни е къса, това пък още по-видно. Отделно тримата контузени в предни позиции съвсем утежняват нещата. Експериментът с Рупанов не успя, момчето ми изглежда като да е с качество, но май прегоря и не му се получи. Нека не се отчайва и да върви смело напред. Също така пробата с УЕлтън ня дясното крило, Миланов на лявото и Роналдо зад Рупанов съвсем не сработи. Това си бяха 20-30 загубени минути първото полувреме.
Този път бяхме много разсеяни в защита, нетипично разсеяни. Кордоба не успя 20 минути да се нагоди към дребното негърче и не беше концентриран в началото.
Филип Кръстев е добър играч и в атакуващата фаза в средата на терена има наистина страхотни моменти и отигравания, но прави 4-5 ужасни грешки на мач в дефанзивната фаза и днес при първия гол грешката си беше негова.
Някой спомена по-горе Шеху - е този ми е пълна енигма. НА Тича хич не ми хареса, да не кажа че беше ужасно ужасно слаб. Не може да се адаптира ли, не пасва на отбора ли, не знам.
Трябва някак си да се добутаме до паузата. Следващия кръг една победа би била добре дошла, но истински важния ни мач е с Лудогорец за купата.
После все се надявам на една добра подготовка, завръщане на контузените и поне двама нови играчи в предни позиции.

За поведението на Спартак - адмирации
ЗА публиката и на двата отбора - поклон

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот helic » 06 ное 2022 19:43

TristaNNN написа:Aз искам да поздравя домакините - излязоха да играят футбол, доколкото им позволяват силите и класата. В сравнение с другите варненци - катърите от Тича, тия момчета от Спартак нямаха за цел пехливанлъка, а си имаха някаква идея в играта (например първото забиха пъргавия негър отпред до Кордоба и го търсеха с дълги/директни топки с цел да се измъкне на нашия по-тромав бранител, второто видяха, че дяволът не е толкова черен и пробваха други идеи, Здравчето по едно време получи свободна роля по терена и се усети къде да се забива, и т.н.), особено публиката им, имат моето безкрайно уважение! На трибуните беше истински футболен празник и съм приятно изненадан каква агитка имат хората. Та, пичовете спокойно се нареждат след нас и пловдивските отбори. Браво, така се подкрепя отбор, ако и да е последен в класирането на Дриша лигата!

публиката на Спартак е изстрадала публика.Нещо като тази на Локо София. Нямат нищо общо с ония разглезеняци от Тича.
Сигурно съм пристрастен, щото живея на 500 м от Коритото, ама са ми много по-симпатични от моряците от момента, в който се заселих НА Варна :)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот W84me » 06 ное 2022 19:45

helic написа:
TristaNNN написа:Aз искам да поздравя домакините - излязоха да играят футбол, доколкото им позволяват силите и класата. В сравнение с другите варненци - катърите от Тича, тия момчета от Спартак нямаха за цел пехливанлъка, а си имаха някаква идея в играта (например първото забиха пъргавия негър отпред до Кордоба и го търсеха с дълги/директни топки с цел да се измъкне на нашия по-тромав бранител, второто видяха, че дяволът не е толкова черен и пробваха други идеи, Здравчето по едно време получи свободна роля по терена и се усети къде да се забива, и т.н.), особено публиката им, имат моето безкрайно уважение! На трибуните беше истински футболен празник и съм приятно изненадан каква агитка имат хората. Та, пичовете спокойно се нареждат след нас и пловдивските отбори. Браво, така се подкрепя отбор, ако и да е последен в класирането на Дриша лигата!

публиката на Спартак е изстрадала публика.Нещо като тази на Локо София. Нямат нищо общо с ония разглезеняци от Тича.
Сигурно съм пристрастен, щото живея на 500 м от Коритото, ама са ми много по-симпатични от моряците от момента, в който се заселих НА Варна :)

Ставаме двама. На Морето не стъпвам. На Спартак съм сравнително редовен.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот helic » 06 ное 2022 19:51

W84me написа:
helic написа:
TristaNNN написа:Aз искам да поздравя домакините - излязоха да играят футбол, доколкото им позволяват силите и класата. В сравнение с другите варненци - катърите от Тича, тия момчета от Спартак нямаха за цел пехливанлъка, а си имаха някаква идея в играта (например първото забиха пъргавия негър отпред до Кордоба и го търсеха с дълги/директни топки с цел да се измъкне на нашия по-тромав бранител, второто видяха, че дяволът не е толкова черен и пробваха други идеи, Здравчето по едно време получи свободна роля по терена и се усети къде да се забива, и т.н.), особено публиката им, имат моето безкрайно уважение! На трибуните беше истински футболен празник и съм приятно изненадан каква агитка имат хората. Та, пичовете спокойно се нареждат след нас и пловдивските отбори. Браво, така се подкрепя отбор, ако и да е последен в класирането на Дриша лигата!

публиката на Спартак е изстрадала публика.Нещо като тази на Локо София. Нямат нищо общо с ония разглезеняци от Тича.
Сигурно съм пристрастен, щото живея на 500 м от Коритото, ама са ми много по-симпатични от моряците от момента, в който се заселих НА Варна :)

Ставаме двама. На Морето не стъпвам. На Спартак съм сравнително редовен.

На Тича ходя само когато играят Левски. Преди ходих и когато играеха с Умрелите, ама сега с Тирейци не стъпвам
На Спартак като студент един мач не пра такъв дъжд два часа, че после само аз си знам как се прибрах.
Имаше един мач, може и да беше за купата, не си спомням, ама ни пазеше Урсула и направо ги отчая. Такива зверски спасявания в този живот съм виждал само от Де Хея


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 44 госта