ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот ogrizko » 14 авг 2022 13:07

Станимир Стоилов написа:Не бяхме тренирали изобщо дузпи. Винаги аз избирам. Ако някой е пропуснал, отговорността е изцяло моя, но дузпите са лотария.

мииииииииии, не че нещо ....но дори никито михайлов май няма толкова заслуга за отпадането колкото мъри :) уж говори как трябвало да се отнасяте сериозно към противника и да не го подценявате и т.н., а дори дузпи не сте тренирали при положение, че имате само 1 гол аванс и всичко може да се случи ...но така е като отменихте мачовете с Черно море и Славия и играхте със Спартак Вн и Пирин.... дори да бяхте загубили от нас или Славия поне малко щяхте да се отрезвите къде ви е реалното ниво... вие играхте мачове със слабаците и си повярвахте, че няма как да загубите мача с Хамрун.... както и да е... просто искам да кажа, че това не е сериозно за един уж можещ треньор ....преднина 1 гол и да не тренират никакви дузпи :)))) не трябва ли играчите да са подготвени за всякакви варианти???? по-подготвения отбор спечели и така, очевидно и мача няма да се преиграе... повтори се историята дето бяхте "спечелили" купите срещу нас и Славия..... първо си свършете работата и тогава се величайте ама не.... явно вече дори според Мъри сте били в следващия кръг независимо какво глупости дрънка за неподценявания... важни са действията, а дузпи не са тренирани ...поне е искрен да си го признае ;)))
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот 1914.1902 » 14 авг 2022 13:11

Изтърка се да повтаряш за отложените мачове във всяка тема, напълно излишен спам. Като някакво малко дете си, друго обяснение нямам. В Левски никой не се е смятал за непобедим.

Тунчев преди Словачко каза ли, че Локомотив не са тренирали дузпи?

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот Странджата » 14 авг 2022 13:15

Резултатът от жалбата не е определящ и не за това трябва да обсъждаме УЕФА. Трябва ясно да се каже, както се чете и в изказването на почти набора Соколето : да не подадеш жалба, да не си потърсиш правото, независимо от евентуалното решение, си е израз на непреодоляно робско мислене, култивирано в условията на имперски и авторитарни режими. Кампанията срещу несправедливостта трябваше да обедини всички, а не като за онзи плужек да е повод за злорадство! Докато срещу несправедливостта не се вдига цял народ, дотогава тя ще властва - не само в комшийския двор, а и в твоя! В медиите нищо подобно - проблемът си на Левски, да се оправя! И се започват едни упражнения по мислене без мисъл ... Да говорим ли за журналистика или и това да си премълчим - докога?
Последна промяна от Странджата на 14 авг 2022 13:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот ogrizko » 14 авг 2022 13:16

1914.1902 написа:Изтърка се да повтаряш за отложените мачове във всяка тема, напълно излишен спам. Като някакво малко дете си, друго обяснение нямам. В Левски никой не се е смятал за непобедим.

питай треньора си защо не сте тренирали дузпи тогава? на мен ми е наистина интересно да узная..... с тия изиграни леки мачове във вътрешното първенство у футболистите подсъзнателно се наслагва нагласата, че лесно стигат до успехите според мен, което на вас ви изигра лоша шега накрая :) няма да повтарям повече по темата с отлагането последно беше
Изображение

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5173
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот koisa » 14 авг 2022 13:17

ogrizko написа:
Станимир Стоилов написа:Не бяхме тренирали изобщо дузпи. Винаги аз избирам. Ако някой е пропуснал, отговорността е изцяло моя, но дузпите са лотария.

мииииииииии, не че нещо ....но дори никито михайлов май няма толкова заслуга за отпадането колкото мъри :) уж говори как трябвало да се отнасяте сериозно към противника и да не го подценявате и т.н., а дори дузпи не сте тренирали при положение, че имате само 1 гол аванс и всичко може да се случи ...но така е като отменихте мачовете с Черно море и Славия и играхте със Спартак Вн и Пирин.... дори да бяхте загубили от нас или Славия поне малко щяхте да се отрезвите къде ви е реалното ниво... вие играхте мачове със слабаците и си повярвахте, че няма как да загубите мача с Хамрун.... както и да е... просто искам да кажа, че това не е сериозно за един уж можещ треньор ....преднина 1 гол и да не тренират никакви дузпи :)))) не трябва ли играчите да са подготвени за всякакви варианти???? по-подготвения отбор спечели и така, очевидно и мача няма да се преиграе... повтори се историята дето бяхте "спечелили" купите срещу нас и Славия..... първо си свършете работата и тогава се величайте ама не.... явно вече дори според Мъри сте били в следващия кръг независимо какво глупости дрънка за неподценявания... важни са действията, а дузпи не са тренирани ...поне е искрен да си го признае ;)))

Ако си бяхме вкарали по-рано поне едно от положенията, 100% ги елиминирахме. Явно Мъри точно това е очаквал да стане, а не след две левашки грешки на Никиту да стигнем до дузпи. А, това, че не се тренират дузпи лично мен ме изненада. Нещо, което трябва да се прави дори без да участваш в турнирни надпревари.
Иначе вие феновете на Черно море много ме разсмивате като изтъквате, че причината за отпадането са отложените мачове. Знам, че ви се иска да играете срещу изморен Левски, за да имате някакъв шанс. Друга причина за толкова жално мрънкане няма. Че Левски изпитва големи трудности в завършващата част на атаките се знае още от миналия сезон.
Последна промяна от koisa на 14 авг 2022 13:18, променено общо 1 път.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот Странджата » 14 авг 2022 13:18

А бе, Огризко, ти наистина се храниш с огризките от чуждата трапеза. Спри се бе!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот 1914.1902 » 14 авг 2022 13:21

ogrizko написа:
1914.1902 написа:Изтърка се да повтаряш за отложените мачове във всяка тема, напълно излишен спам. Като някакво малко дете си, друго обяснение нямам. В Левски никой не се е смятал за непобедим.

питай треньора си защо не сте тренирали дузпи тогава? на мен ми е наистина интересно да узная..... с тия изиграни леки мачове във вътрешното първенство у футболистите подсъзнателно се наслагва нагласата, че лесно стигат до успехите според мен, което на вас ви изигра лоша шега накрая :) няма да повтарям повече по темата с отлагането последно беше


Нали паднахме първият мач, с Пирин беше почти същото като мачовете с Хамрун. Сигурно в 90% от мачовете на Левски от началото на сезона имаме някакъв златен шанс в началото, с който срещите може да тръгнат по-лесно за нас. Срещу ЦСКА 1948 топката удари гредата, с ПАОК всичко беше отлично, с Хамрун пропуск на Уелтон и пропуск от дузпа на Кръстев, с Пирин отново изгодни ситуации, а и във втория мач с Хамрун отново перфектен шанс в началото, ама кой да вкара. За всичко това не пречат някакви отложени мачове.

Двубоите , за които не спираш да говориш не виждам как Левски ще успее да ги спечели, независимо кога биха били изиграни. Миналият сезон, когато ''сините'' бяха в топ форма не можаха да го направят (победи над Черно море и Славия и загуба от Лудогорец).

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4307
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 14 авг 2022 13:27

1914.1902 написа:Изтърка се да повтаряш за отложените мачове във всяка тема, напълно излишен спам. Като някакво малко дете си, друго обяснение нямам. В Левски никой не се е смятал за непобедим.

Тунчев преди Словачко каза ли, че Локомотив не са тренирали дузпи?

Има си напълно логично обяснение. Най-после се чувстват значими , Левски се е уплашил от тях и е поискал да отложи мача. Всички говорят за това и респективно те стават важни.
Всичко минава и отминава , но обекта на значимост държи да поддържа темата , защото не иска пак да се превръща не регионално , ами направо в градско явление. Те държат да си останат национално! Дадив , който уплаши Голиат.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1408
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот olimpi » 14 авг 2022 13:39

ogrizko написа:
1914.1902 написа:Изтърка се да повтаряш за отложените мачове във всяка тема, напълно излишен спам. Като някакво малко дете си, друго обяснение нямам. В Левски никой не се е смятал за непобедим.

питай треньора си защо не сте тренирали дузпи тогава? на мен ми е наистина интересно да узная..... с тия изиграни леки мачове във вътрешното първенство у футболистите подсъзнателно се наслагва нагласата, че лесно стигат до успехите според мен, което на вас ви изигра лоша шега накрая :) няма да повтарям повече по темата с отлагането последно беше


Варна изтърка се с този отложен мач с морето, хайде стига, не сме се уплашили, дори да паднем нивата е дълга, а миналата година се видя че не сте толкова страшни. Отлагаме защото Мъри знае че ритате като катъри и с оглед на късата ни скамейка с двама или трима контузени, после няма да можем да съберем група за мача.

Нивото си го знаем, защо мислиш, че Мъри не го знае като няколко пъти и го намекна, този отбор е прескочил етапи в развитието си, сбириток от един двама можещи и опитни футболисти , и двамата контузени + само още един футболист, другите са играчи от Нта дивизия в Бразилия и Б група България + неопитни младоци. Има много вода да изтече от тези трима футболисти и няколко играч да стане отбор от 7-8 футболисти и малце пълнеж.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - Хамрун Спартанс, Четвъртък от 21:00

Мнениеот ogrizko » 14 авг 2022 13:40

хаха, добре айде няма да коментирам вече отлаганията ...но имайте предвид, че дори те влизат в общата картина на всичко нали се сещате :) сами си анализирайте както на вас ви е угодно, но всичко влияе по един или друг начин.... явно нещо във вашите анализи около мача е било объркано :) като ви харесва стеснявайте обстоятелствата само до самия мач с хамрун

иначе ....при условие, че и феновете самите си виждате слабостите и начина на игра и какви мачове правите ...как издишате след 60 мин, как в началото създавате положения и ако не ги реализирате следват евентуални проблеми .......някой може ли да ми обясни наистина защо по дяволите не сте тренирали дузпи ????? откъде накъде имате гаранция, че няма да стигнете до тях ???? аз още мача предвидих също като заложих на ранен гол и 3-0 ...обаче казах, че ако не вкарате ранен гол след 60 мин. нещата ще се обърнат в полза на малтийците..... и може нещата да се пообъркат, дори аз съм го предвидил просто гледайки какво Левски показват в мачовете без да съм фен на отбора ....а мърито решил, че няма да има дузпи ???? без един полезен ход за действие, по-добре да беше оставил уелтън резерва да го ползва като коз да речем.... тотално подценено всичко от страна на треньора ви ама да речем другото са тактически грешки и се случват .....вие ми го обяснете това с нетренирането на дузпи преди толкова ключов мач ????? на мен това ми изглежда като престъпление направо спрямо вашия отбор..... ако беше някой друг треньор, а не мъри вероятно трябваше да му искате незабавно оставката.... но направо ме изумява нетренирането на дузпи, толкова смаян не знам дали съм бил от очевидна треньорска глупост.....
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта