Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот Пепо » 22 юли 2010 22:42

pomiqrat написа:ЦСКА от някой турнир ли отпадна, какво стана? Каква синя радост? Отборът им играе, а очите им насочени към ЦСКА. Луда работа.

Не бе човек, не го вземай толкова на сериозно - просто отчитаме един прецедент, един нечуван резултат. Да беше 7:2, 7:1, 5:0, 6:3... никой нямаше да обърне внимание, но просто подредбата на цифрите сама по себе си е интересна. Виж как звучи 5:2!!! От новака в първа кипърска дивизия...

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот NeRaDzYrA » 22 юли 2010 22:42

Пепо написа:
NeRaDzYrA написа:Колеги, нека да не си разваляме настроението като говорим за Мъриту.Той много пъти ни доказа некадърността си ;)

Не биваше да завъртате темата в тази посока, но понеже вече повдигнахте въпроса за Мъриту и чуждия ви национален отбор на България, който признавам се осра срещу кипърците, та в тази връзка вие срещали ли сте се скоро с кипърски отбор, та да чуем как сте се представили, дайте акъл на Мъриту как трябва да се играе срещу кипърците, покажете един вид, че си струва да го плюете, нали онея са балъци?

Ми нищо, като се осере, дава си оставката, казва едно ''извинявайте пичове, в мене е вината'' и тва е.Той тия пари дет ги зима ние не сме ги сънували, а той пада с 4-1 от кипър..????нормално ти се струва така ли?
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот Enravota » 22 юли 2010 22:43

Не знам отвярам темата на Левски и прочитам няколко "неунизени" червени фенове, които се обясняват нещо :-)

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 юли 2010 22:46

pomiqrat написа:Ама онзи кипърски футбол срещу когото мъурито загуби с 4:1 ли? Явно не с еинтересуваш достатъчно щом не знаеш, че не са от долна дивизия, а от първа



"Мърито" ли го загуби тоя мач ........ или, "червените" недоразумения го подведоха ? ? ?
За справка, при 4-те гола за кипърците сгрешиха:
Иван Иванов ( на 2 пъти ) ... Стоянов ( също на 2 пъти ) .... тези индивиди, на кой отбор бяха играчи ? ? ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот Пепо » 22 юли 2010 22:46

NeRaDzYrA написа:
Пепо написа:
NeRaDzYrA написа:Колеги, нека да не си разваляме настроението като говорим за Мъриту.Той много пъти ни доказа некадърността си ;)

Не биваше да завъртате темата в тази посока, но понеже вече повдигнахте въпроса за Мъриту и чуждия ви национален отбор на България, който признавам се осра срещу кипърците, та в тази връзка вие срещали ли сте се скоро с кипърски отбор, та да чуем как сте се представили, дайте акъл на Мъриту как трябва да се играе срещу кипърците, покажете един вид, че си струва да го плюете, нали онея са балъци?

Ми нищо, като се осере, дава си оставката, казва едно ''извинявайте пичове, в мене е вината'' и тва е.Той тия пари дет ги зима ние не сме ги сънували, а той пада с 4-1 от кипър..????нормално ти се струва така ли?

Изчакай час, два - сега ще видим Павката Дочев дали ще постъпи нормално или и той ще продължи да си взема парите дето и тях не сме ги сънували.

Потребителски аватар
track.and.field
Мнения: 686
Регистриран на: 18 юли 2009 15:40
Skype: sleidera
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот track.and.field » 22 юли 2010 22:47

Обаче продължава да си мисли , че тези Кипърци играят в тяхната "А" група. ХА-ХА , той ми говори за Кайзерслаутерн, ей готин - върви пий една студена вода и по леглата. :geek:
Los_Ches:Незнам дали има такава тема но все пак...Каде са Вело алейте.Работя на 5 километра от работа и всеки ден рискувам да бъда бласнат докато карам колело.Няма една вело алеяНо за съжаление имаме какви лине глупости в тоя са излишни

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17748
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот pomiqrat » 22 юли 2010 22:49

THE G.A.M.E написа:
pomiqrat написа:Ама онзи кипърски футбол срещу когото мъурито загуби с 4:1 ли? Явно не с еинтересуваш достатъчно щом не знаеш, че не са от долна дивизия, а от първа



"Мърито" ли го загуби тоя мач ........ или, "червените" недоразумения го подведоха ? ? ?
За справка, при 4-те гола за кипърците сгрешиха:
Иван Иванов ( на 2 пъти ) ... Стоянов ( също на 2 пъти ) .... тези индивиди, на кой отбор бяха играчи ? ? ?


КОй дръвник ги извика? Гледай пак повторенията да видиш как вашия герой защитник топката преминава през него
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот NeRaDzYrA » 22 юли 2010 23:04

Пепо написа:Изчакай час, два - сега ще видим Павката Дочев дали ще постъпи нормално или и той ще продължи да си взема парите дето и тях не сме ги сънували.

Ама аз не съм от ЦСКА, не съм от Левски за да ме бърка тоя спор, просто Мъри е противен тип :) Искам Ицето да води отбора-поне се гавреше с мамалигата
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот garfild8 » 22 юли 2010 23:11

pomiqrat написа:
THE G.A.M.E написа:
pomiqrat написа:Ама онзи кипърски футбол срещу когото мъурито загуби с 4:1 ли? Явно не с еинтересуваш достатъчно щом не знаеш, че не са от долна дивизия, а от първа



"Мърито" ли го загуби тоя мач ........ или, "червените" недоразумения го подведоха ? ? ?
За справка, при 4-те гола за кипърците сгрешиха:
Иван Иванов ( на 2 пъти ) ... Стоянов ( също на 2 пъти ) .... тези индивиди, на кой отбор бяха играчи ? ? ?


КОй дръвник ги извика? Гледай пак повторенията да видиш как вашия герой защитник топката преминава през него

И кой дръвник ги пусна в игра?И само стоеше като доматено колче,край тъчлинията и гледаше като плъх,ухапан от отровна змия. ;)
Само Черно море.

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Мачът Дъндолк - Левски САМО по Дарик и в Gong.bg!

Мнениеот Пепо » 22 юли 2010 23:13

NeRaDzYrA написа:
Пепо написа:Изчакай час, два - сега ще видим Павката Дочев дали ще постъпи нормално или и той ще продължи да си взема парите дето и тях не сме ги сънували.

Ама аз не съм от ЦСКА, не съм от Левски за да ме бърка тоя спор, просто Мъри е противен тип :) Искам Ицето да води отбора-поне се гавреше с мамалигата

А ти помниш ли Ицето как се изгаври с националния на България? Човека му казва, че му е през оная работа за национала, че са му трябвали две години треньорски стаж, за да води Селта, той вика "Искам Ицето да води национала"... Който може да коментира, аз нямам думи!

Ето ти го, радвай му се и в рамка над леглото си го сложи:

Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта