Старата песен- на нов глас

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот unist_gp » 14 юли 2010 15:35

http://topsport.ibox.bg/news/id_1967667957

прави ли впечатление,че никой не дава пари на Батков за да издържа отбора. Ирландците може да са бедни ама имат 2-3 спонсора. В БГ само телевизията на Ирена Кръстева дава пари на Батков. Чудесно е,че утре няма да играят Йовов и Г.Христов.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот Middlesbrough » 14 юли 2010 15:46

unist_gp написа:http://topsport.ibox.bg/news/id_1967667957

прави ли впечатление,че никой не дава пари на Батков за да издържа отбора. Ирландците може да са бедни ама имат 2-3 спонсора. В БГ само телевизията на Ирена Кръстева дава пари на Батков. Чудесно е,че утре няма да играят Йовов и Г.Христов.

а е тоя няма ли някой да го банне , и да не ми четеме простотиите , аз лично ся ще си го направа враг да не му чета глупостите ;)


Офтопик:

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот unist_gp » 14 юли 2010 15:56

Middlesbrough написа:
unist_gp написа:http://topsport.ibox.bg/news/id_1967667957

прави ли впечатление,че никой не дава пари на Батков за да издържа отбора. Ирландците може да са бедни ама имат 2-3 спонсора. В БГ само телевизията на Ирена Кръстева дава пари на Батков. Чудесно е,че утре няма да играят Йовов и Г.Христов.

а е тоя няма ли някой да го банне , и да не ми четеме простотиите , аз лично ся ще си го направа враг да не му чета глупостите ;)


гледай утре вечер да не баннат мустака и Гонзю ;)

Linkin_Park
Мнения: 368
Регистриран на: 25 юни 2010 13:56
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот Linkin_Park » 14 юли 2010 16:02

unist_gp написа:
Middlesbrough написа:
unist_gp написа:http://topsport.ibox.bg/news/id_1967667957

прави ли впечатление,че никой не дава пари на Батков за да издържа отбора. Ирландците може да са бедни ама имат 2-3 спонсора. В БГ само телевизията на Ирена Кръстева дава пари на Батков. Чудесно е,че утре няма да играят Йовов и Г.Христов.

а е тоя няма ли някой да го банне , и да не ми четеме простотиите , аз лично ся ще си го направа враг да не му чета глупостите ;)


гледай утре вечер да не баннат мустака и Гонзю ;)

Един голям бан съм приготвил за майка ти , сестра ти и всички твой роднини от женски пол!

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот unist_gp » 14 юли 2010 16:27

е може ли сега такива глупости?!? явно това са останалите фенове на Батков, след като истинските Левскари ви разгадаха... ;) и нито майка ми, нито сестра ми ти е виновна,че един мустакат фес (без да обиждам турците) си има отбора на народа и публиката му за бащиния... радвайте се, аз ще коментирам утре след мача.
последно
1.Дъндолк вземат играч на Рейнджърс.. ФК Батков вземат комисионни и после играчи
2. коеф. за Дъндолк при мен е 13.00 достатъчно привлекателно дори и за Батков да избие парите за сезона. кратък пример. ако заложи взетото от Ирена Кръстева (ТВ7) и пак се разберат с Гошо Петков да пусне голчета от халите... ще има машала Батков!
Последна промяна от unist_gp на 14 юли 2010 16:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот Бижутера » 14 юли 2010 16:29

ахахаха unist пак влезе и разби конкуренцията, евала! :geek:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот pehopeho » 14 юли 2010 21:25

unist_gp написа:е може ли сега такива глупости?!? явно това са останалите фенове на Батков, след като истинските Левскари ви разгадаха... ;) и нито майка ми, нито сестра ми ти е виновна,че един мустакат фес (без да обиждам турците) си има отбора на народа и публиката му за бащиния... радвайте се, аз ще коментирам утре след мача.
последно
1.Дъндолк вземат играч на Рейнджърс.. ФК Батков вземат комисионни и после играчи
2. коеф. за Дъндолк при мен е 13.00 достатъчно привлекателно дори и за Батков да избие парите за сезона. кратък пример. ако заложи взетото от Ирена Кръстева (ТВ7) и пак се разберат с Гошо Петков да пусне голчета от халите... ще има машала Батков!

Ако или по-точно като утре Левски бие, какво ще говориш? И дали изобщо ще си във форума? Ти си пълен кретеноид! Съжалявам хора като теб! Такива като теб са изметта на България! Ти нямаш мечти, ти нямаш амбиции, ти нямаш бъдеще! Ти си цирея на обществото! Помисли си изобщо защо съществуваш! Национален нихилист! Паразид! Постигнал ли си нещо изобщо през жалкия си живот? Или цял живот си живял на гърба на другите? Един съвет от мен! Вземи се в ръце! Вдигни главата и започни да се бориш, да постигнеш нещо в жалкия си живот! Спри да гледаш негативно на нещата и ще видиш, че ще започнат да ти се случват все повече хубави неща! Иначе има голяма вероятност да изпаднеш в остра депресия! Състояние, което често завършва с тежки последици. Хайде със здраве и утре те чакам да коментираш мача! Само да не се криеш като мишка! Големите хора трябва да имат доблестта да кажат "сгреших"!
П.С. Вече си купих билет! Дадоха ми списание, защото съм един от първите 5000! Много щеше да се радвам да не бяха останали списания! Има още време. Утре всички на стадиона!!! И само Левски!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот Бижутера » 14 юли 2010 21:33

correct... :mrgreen:
Последна промяна от Бижутера на 15 юли 2010 10:19, променено общо 1 път.
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот unist_gp » 15 юли 2010 00:57

много тъпо е да си говорим по този начин, след като всички играем футбол за удоволствие.
а това,че други го гледаме с различно удоволствие ни дава право да коментираме и анализираме.
не ти прочетох поста до края, защото ми стигнаха първите изречения. не знам честно казано защо лично ме обиждаш при положение,че нито се познаваме, нито ти желая нещо лошо. футболът предлага наистина емоции, ама чак пък толкова.
Утре както и да свърши мачът ще съм тук и ще коментираме пак, разбира се. ама айде по-културно ;)
Ако случайно някой те е баннал,заради безсмислените простоии, които си написал по мой адрес (в което се съмнявам), махнете банна на човека. Ако наистина свабтата ти е била на стадиона, замисли се кое те е накарало да го направиш. съмнявам се,че сега би го направил...
и последно да ти кажа,че колкото и да не искам и да плюя по Батков, всяка година на рождения ми ден ми подарява по една фланелка с напечатано името ми и номер 9 :oops:

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Старата песен- на нов глас

Мнениеот unist_gp » 15 юли 2010 01:13

ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0EVk47y8cfg[/youtube]



ФК БАТКОВ
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AO3O7Ry5-Z4[/youtube]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 35 госта