efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 06 сеп 2022 00:09

tmanolov написа:В бг журналисти няма, има само подлоги, които за 100 лева ще ти напишат каквото им спуснеш. Вафльо е същият капут. В случая няма за какво да упрекна сектир Б - абсолютно прави са и им прави чест. Може пък и те да са осъзнали, ме без Мъри сме чао? Дано!

Не мога да защитя позиция на хора, за които е обществена тайна, че са извършили нападения над журналисти.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

icemanbg33
Мнения: 1596
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот icemanbg33 » 06 сеп 2022 00:23

W84me написа:
tmanolov написа:В бг журналисти няма, има само подлоги, които за 100 лева ще ти напишат каквото им спуснеш. Вафльо е същият капут. В случая няма за какво да упрекна сектир Б - абсолютно прави са и им прави чест. Може пък и те да са осъзнали, ме без Мъри сме чао? Дано!

Не мога да защитя позиция на хора, за които е обществена тайна, че са извършили нападения над журналисти.



А какво е писал Грънчаров?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 06 сеп 2022 00:32

icemanbg33 написа:
А какво е писал Грънчаров?

Мъри да се съсредоточи върху работата си един вид. Да не се окаже, че срещу Арда няма да дойдат и тия дето са си купили абонаментни карти.

Наистина неуместна публикация.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот Kotooshu » 06 сеп 2022 00:43

icemanbg33 написа:
W84me написа:
tmanolov написа:В бг журналисти няма, има само подлоги, които за 100 лева ще ти напишат каквото им спуснеш. Вафльо е същият капут. В случая няма за какво да упрекна сектир Б - абсолютно прави са и им прави чест. Може пък и те да са осъзнали, ме без Мъри сме чао? Дано!

Не мога да защитя позиция на хора, за които е обществена тайна, че са извършили нападения над журналисти.



А какво е писал Грънчаров?


Изображение

И Томето скочи на Грънчара, брат срещу брат :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот W84me » 06 сеп 2022 00:47

Томислав Русев с поредна излагация. След цирковете дето прави след Суперкупата, сега пак някакви неадекватности.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4469
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот tiamat » 06 сеп 2022 00:50

Svilen написа:Не знам защо Кръстев е толкова на прицел. Реално всяка топка минава през него, отделно отработи и доста "трудни" и отне много топки. Пасовете са му обикновено точни (доста често назад...), а не някакви да тупкат, подскачат и да осмъртяват другарчето (както подава Патрик). Аз лично не съм доволен от Уелтън и Роналдо. Докато втория е още нов и ще му трябва още време да си намери играта, Уелтън е готов за продажба (ако някой дава пари де...). Получава се нещо като ефекта Паулиньо. Почна фантастично, научиха го и толкоз. Но пък от друга страна като поеме топката между двама и трима се стичат в него, за да се подсигурят... Сега е момента да се научи да подава ;)

Съгласен със све.

Интересна статия за Кръстев:


Филип Кръстев №1 в българския футбол по пет показателя

Автор: topsport.bg

Филип Кръстев №1 в българския футбол по пет показателя

Със сигурност Филип Кръстев смята, че би бил по-полезен за Левски, ако играе по-напред, в ролята на Илиян Стефанов, например. Станимир Стоилов обаче го върна по-назад в зона, която е приоритет на дефанзивните халфове, след като привлече Стефанов от Берое.

Нещата за Фуфо не се промениха дори и в сряда, когато Нани (б.р. - така феновете наричат Стефанов) бе избран да започне като централен нападател. Трябва да припомним също, че Кръстев имаше проблеми във Франция и Белгия, след като отказваше да бъде ползван на позицията, където го държи Стоилов.

Оказва се обаче, че Мъри е намерил точното място за Кръстев. Това личи от неговите показатели, които са видни от изследване на компанията "Comparisonator", която анализира представянето на различни играчи и помага на клубовете на пазара. Оказва се, че Кръстев се справя перфектно в ролята на дефанзивен халф, пише "Мач Телеграф".

В сравнение с останалите играчи у нас, които се подвизават на този пост, Фуфу е №1 по пет показателя. Той е дал средно по 4,15 паса, които са довели до удар към противниковата врата. Освен това прави по 3,58 успешни дрибъла на мач, дава началото на 4,91 успешни атаки и прави по 22,4 точни подавания около и в наказателното поле. Също така шансовете да асистира за гол са 0,75.

Само по един показател Кръстев наистина е зле. Той е едва осми при играта с глава. Това обаче е нещо, което едва ли може да се промени драстично, имайки предвид физическите данни на футболиста.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 06 сеп 2022 07:52

Aбе Титито е ясен, ама не беше ли точно той човек близък до ядрото на сектор Б, демек НКПСЗ ? Кой му припозна баскетболното отборче и му ходи на мачовете или поне ходеше до миналата година, за тази не съм запознат, не следя ? Нали той и Боримиров са хората, които са в по-близки отношения с хора от сектора. Сега да става, че Титито вече употребен и ненужен и сектор Б го заклеймява, а го пишат него лицемер. Отделно нали се чуваше нещо как точно младежа давал някви наставления по телефона и точно тази драма с екипировката в нея са замесени СЗ. Според мен на Тити са му казали да прекрати договора, понеже Плебея имал някаква връзка с Макрон, а СЗ хич не го обичат. Така че доста лицемерно от тяхна страна.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот Serafim » 06 сеп 2022 08:35

Не знам защо има недоволни от играта и победата. Арда са коварен отбор, а Левски трудно играе срещу затворени отбори, още повече чакащи на контра.
В тия мачове обикновено се "удушаваме" само, заради футбола, който практикува отбора - много владеене на топката, бавна игра и в резултат няма никакви пространства.
Не бих казал, че е щастлива победа, а изработена и заслужена.

tmanolov
Мнения: 4184
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот tmanolov » 06 сеп 2022 08:45

Отново ще кажа, че в бг журналисти няма, има сано подлоги на хранилка! Колкото до нкпсз - знаете ми мнението за този цирей, но не мога да отрека, че например за пръв път от десетилетие в ЕКТ сме без глоби - не е за хвалба, но се пресича една гадна тенденция. А и определено, това се разбира, ако си на стадиона, в Б се усеща някакъв ренесанси откъм поведение, и откъм песни и подкрепа на отбора. Далеч съм от мисълта, че са станали хрисими фенове, отдадени на клуба, но не са и онази …., дето бяха преди години

Относно клити - там работата е ясна - подлогата на всички с пари е в Левски, за да не се разкрият истините относно батака при нас и най-големият виновник в лицето на баш левскаря от банкИ. Зер избори идат и не е уместно. Затова и спешно му се дадоха едни пари, които успяха и мен да заблудят в честните му намерения. За тая измет и покривителите му каквото и да се каже, все ще е малко!

А Левски в момента е Мъри и Мъри в момента е Левски - това е истината, която трябва да влезе в главата на всеки левскар! И всеки, тръгнал срешу Мъри, върви срешу спасението на клуба ни - и вафльо, и клити, и който е да е друг! Щом Мъри иска прозрачност, вдички искаме такава - това е пътят към достоен и свободен Левски - друг път просто няма!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4184
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали), Понеделник от 20:00

Мнениеот tmanolov » 06 сеп 2022 08:48

Serafim написа:Не знам защо има недоволни от играта и победата. Арда са коварен отбор, а Левски трудно играе срещу затворени отбори, още повече чакащи на контра.
В тия мачове обикновено се "удушаваме" само, заради футбола, който практикува отбора - много владеене на топката, бавна игра и в резултат няма никакви пространства.
Не бих казал, че е щастлива победа, а изработена и заслужена.

Сано преди гидина същите ни треснаха с 0:2 на същият стадион по същото време, със същият бюджет и при тях, и при нас, сега резултатът е същият, но в наша полза, само и единствено заради Мъри и селекцията му от 0 лева, но има недоволни? Народе????
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, metodito, suni и 54 госта