efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21525
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот metodito » 19 май 2024 07:29

"Мачът с НАП" никога не свършва. Докато поне клуба съществува. Все едно да си платиш данъците и да кажеш: "Оправих се с тези". Текучеството на футболисти само ще затяга този мач. Между другото тази информация за Хоркаш и парите на ръка е нещо съвсем нормално. Представете си на колко футболисти така броят пари.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 19 май 2024 07:56

Кой е споменал, че ще мачкаме?

Станимир не обеща ли цел титла и влизане в групите на ЛК, какво видяхме от това?

scooool
Мнения: 770
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот scooool » 19 май 2024 10:19

koisa написа:
scooool написа:За 100- тен път, с великия беглец преди мача розевите имахме 11 мача без победа с много по- силен отбор. Спрете се с тези лагери, супер дразнещо е, 200 пъти казаха, че тази година трябва да платим НАП и аз не ги харесвам, но поне правят това което казаха.... Видно нямаме финанси за двете, би трябвало да сте големи и разумни хора!

Май този силен отбор си го направи "великия беглец" и дори при 11 мача без победа не ни слагаха тройки и петици. Пишеш спрете се с тези лагери, а първата ти работа е да обидиш Стоилов при положение, че знаеш колко много хора му симпатизират. И аз се чудя, уж сте големи и разумни хора, а сте толкова наивни, че не виждате колко акатьорски се управлява клуба. Човек само като погледне какви гении са в ръководството и му става лошо. Явно не помниш с какви обещания за титла и мачкане тръгнахме. Сираков се сети, че най-важен е мачът с НАП, когато осъзна, че нещата ще отиват само надолу.
Нямало финанси и за двете, ами "великия беглец" с по-големи финанси ли направи по-добър отбор? Пак ли той е виновен, че при него успешните трансфери са между 60-80%, а без него около 10% дали има... Кога разумните и големи хора ще осъзнаете, че не всичко е въпрос само на финанси? Особено що се отнася до селекцията, там си трябва експертиза на разбиращи и можещи хора с набито око. Спрете да оправдавате всички грешни действия и бездействия на ръководството, защото така с нищо не помагате на Левски. Помагате само на тези, които го управляват аматьорски!


Просто ме натегнаха последните изказвания на Мери, рита когато сме долу, но дори и без да съм някой лагер... В този на Левски съм всъщност, не мога да му простя, не мъжкото му поведение, даже истините щеше да казва...щеше! И ръководството не ги харесвам,но поне направиха каквото казаха и много хора могат да спорят, че трансферите са при това ръководството също! Общо взето, според мен, истината е по-средата, но в България сме царе на крайни мнения.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот koisa » 19 май 2024 10:44

scooool написа:
Просто ме натегнаха последните изказвания на Мери, рита когато сме долу, но дори и без да съм някой лагер... В този на Левски съм всъщност, не мога да му простя, не мъжкото му поведение, даже истините щеше да казва...щеше! И ръководството не ги харесвам,но поне направиха каквото казаха и много хора могат да спорят, че трансферите са при това ръководството също! Общо взето, според мен, истината е по-средата, но в България сме царе на крайни мнения.

Мъри отговаря на въпросите, които му задават журналистите... Не е тръгнал сам да пуска постове, видеа, декларации и т.н. както обичат да правят от скъпото ни ръководство. Освен това не виждам да е излъгал нещо в изказванията си... Не знам какво визираш под "направиха каквото казаха". Ако е плащането към НАП, то тогава съм съгласен, но с една подробност. Нямаха избор и трябваше да го направят, иначе щяха да са линчувани, ако бяха пръснали парите за друго.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Вълчан » 19 май 2024 10:47

Сините взеха мача без да покажат кой знае какво. Цунами и Митков направиха разликата. Новите Бразилци показват много малко за сега. Не могат да се отпуснат може би заради постоянните подвиквания от съотборници като сгрешат. При интервюто на Костов пак се викаше ...Оставка...Споко бре. Човека се маха. Имайте търпение.

alstonfild
Мнения: 137
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот alstonfild » 19 май 2024 10:58

Вълчан написа:Сините взеха мача без да покажат кой знае какво. Цунами и Митков направиха разликата. Новите Бразилци показват много малко за сега. Не могат да се отпуснат може би заради постоянните подвиквания от съотборници като сгрешат. При интервюто на Костов пак се викаше ...Оставка...Споко бре. Човека се маха. Имайте търпение.

В духа на изказванията на Костов" Ще чакате"
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 19 май 2024 12:45

scooool написа:Просто ме натегнаха последните изказвания на Мери, рита когато сме долу, но дори и без да съм някой лагер... В този на Левски съм всъщност, не мога да му простя, не мъжкото му поведение, даже истините щеше да казва...щеше! И ръководството не ги харесвам,но поне направиха каквото казаха и много хора могат да спорят, че трансферите са при това ръководството също! Общо взето, според мен, истината е по-средата, но в България сме царе на крайни мнения.

Сираков каза , че Левски ще е най-прозрачния клуб в България.
Борето каза , че ще сме шампиони.
Йовов каза ........... Йовов никога не е казвал нищо всъщност.

Aronaks
Мнения: 883
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Aronaks » 19 май 2024 14:15

NOMER14 написа:Какъв е тоя брадат олигофрен в студиото? Лайното хули отбора. Дори такъв няма във форума.


Брадатия олигрофен каза самата истина. Раев и Боримиров не пропускат да хулят по Стоилов, да сравняват при него Левски със сегашното състояние, а после искат обединение. Абсолютни деградирали управленци, пионки на конци. Сираков е абсолютен лъжец и хазартно зависим. Костов, тотален НЕМОЖАЧ, сравним само с Гошо Тодоров. Живеещ в собствен свят на тема футбол, без реална оценка на качеството на притежаваните от него играчи, треньор не знаещ как да говори пред камерите и на който публиката му е виновна за всички провали. Треньор не спечелил нищо през цялата си кариера, но дошъл да остроумничи в най-обичания отбор в България. И виковете оставка не са към него а към Раев и компания. Цялото ръководство, което са подлоги на Боко Тиквата. Вън Сираков, Бориморов и Йовов от Левски.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот futbolqga » 19 май 2024 14:26

Aronaks написа:Цялото ръководство, което са подлоги на Боко Тиквата. Вън Сираков, Бориморов и Йовов от Левски.

А тези викащите чии подлоги са? Или викаш за тях няма проблем, че са на каишката на банкянската тиква? Шизофренично е да сменим едните с другите. Всички вкупом трябва да се изнесат.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 19 май 2024 14:28

Един от викащите каза, че феновете на Левски сами са си избрали Сираков, т.е. не е спуснат и подлога на еди кой си.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace и 26 госта