Адвеле Слори-халф.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

klshff
Мнения: 141
Регистриран на: 20 апр 2010 16:44
Контакти:

Re: Адвеле Слори-халф.

Мнениеот klshff » 19 юли 2010 18:46

bono написа:Според Уикипедия е дясно крило, свободен агент, последния сезон играл в Уест Бромич Албиън. Това че е дясно крило казва, че няма да го вземем, защото търсим дефанзивен халф.

От УБА бил викаш? То по коледа не се ли пишеше, че ще привличаме крило от УБА, та да не е пак той?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3164
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Адвеле Слори-халф.

Мнениеот wilge » 19 юли 2010 19:50

Момчета, трябва ни дефанзивен халф. Да отнема, задържа и подава топката. Да е тактически и технически грамотен, да е здрав, ръстов футболист(около 190 см), да е добър с глава и да хвърля "английски" тъчове. Този е с габаритите на Зе. Ама не знам дали е толкова техничен. Но и той ще пада от "ударната вълна" когато мине покрай него противников защитник. Аз съм за Балтанов- справка: участието на Левски в Лига Европа миналия сезон. Между 5 и 10 мача като титуляр му трябват и всички ще пеете друга песен. Човек трябва да има възможност и да се докаже, нали?
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта