Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот joring » 18 юли 2010 00:15

maximalniq написа:Колко са клиентите на булсатком?

Ами сметни си ги сам, имат близо милион абонати в България и в чуржбина.
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
stifler
Мнения: 114
Регистриран на: 17 юли 2010 16:16
Skype: bullshit_re
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот stifler » 18 юли 2010 00:39

еми БНТ-то като не искат да извадят пари,които ще избият 102% нека да си дават малоумните предавания ,а не мачовете на БГ отборите,за които всички милеем .
‎"Някои хора вярват че футболът е въпрос на живот и смърт. Много съм разочарован от това твърдение. Мога да ви уверя че е много, много по-важно от това."
[offtopic][/offtopic]
[wrapimg=]http://i.imgur.com/Vw72B.jpg:[/wrapimg]

tacinho87
Мнения: 30
Регистриран на: 16 юни 2010 11:47
Skype: hristo_tatsinski
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот tacinho87 » 18 юли 2010 00:44

Първо не съм съгласен, че е нелоялна конкуренция, просто конкуренция няма, защото от това което съм забелязал само Булсатком гледат да се развиват и евентуално Евроком в София. Другите ... каква конкуренция, какво нещо, жива мъка по-скоро.

И второ, коментаторите бяха по-смешни и от тези на БНТ ...

п.с: Не съм абонат нито на Булсатком, нито на Евроком.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот tprodanov » 18 юли 2010 01:00

PFC Litex написа:Cesc Fabregas и за какво съм си купил 40 инчово LCD за да гледам мачовете в нета ли?
Живеем в 21 век баце и не мисля да се кьора на стримче с 30х20 екранче, а да ме задължава някой да ставам абонат на даден оператор, че видиш ли тоя канал бла-бла-бла не са познали.
Това е нелоялна конкуренция между операторите от която страдаме ние крайните клиенти и това нещо го има само в Ботсуана, пардон България.

joring, защо да си пусна булсатком баце, много закостеняло мислиш. ;)
Лично аз отдавна съм си решил проблема, но това, че аз съм го решил, комшията и другите не са и точно за това реагирам по този начин.

ТВ+ го гледам и не плащам една стотинка на булаците, тъй като в нета кодове под път и над път, да не говорим за чужди канали и т.н. :mrgreen:



Кое е нелоялна конкуренция, че не става ясно?

и другия ми въпрос, пак към теб - коя българска телевизия има по-добро качество от ТВ плюс? Щото по мой наблюдения те изпълват максималното качество за аналогов сигнал. И ми е чудно, как виждаш квадрати на ТВ плюс, а не ги виждаш на Канал 1, където картината изглежда като детски пъзел?

Потребителски аватар
levskioleole
Мнения: 185
Регистриран на: 04 яну 2010 00:45
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот levskioleole » 18 юли 2010 01:04

аз съм малко суеверен и, ако цената да бием всеки мач е да се дава по булсат нямам нищо против:)0
излъчваният по ринг ни биеха всеки мач......по нова да не говорим....хахах

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот LaRgO » 18 юли 2010 01:07

levskioleole написа:аз съм малко суеверен и, ако цената да бием всеки мач е да се дава по булсат нямам нищо против:)0
излъчваният по ринг ни биеха всеки мач......по нова да не говорим....хахах
Последна промяна от LaRgO на 19 юли 2010 00:56, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот SAMP » 18 юли 2010 01:10

Cesc Fabregas написа:Ами ходете на стадиона бе пичове! Или го гледайте по интернет, или по местаната кабеларка, или в кварталната пицария... :roll: Аре стига сте хленчили, става банално и досадно вече...ония ден на стадиона беше страхотно! :twisted: ;) 8-)




А дядо Боре от село Долно Нанагорнище,който е Левскар от 60 години и заслужава да гледа мн повече мача от нас,дето сме на стадиона от 15 години,какво да прави?Баща ми и Майка ми умряха от яд че не можаха да гледат мача,защото Евроком не го предлага.Те не могат да отидат на стадиона,както аз ;) Разберете,че извън София и големите градове положението е трагично и хората едвам оцеляват!Мачовете трябва да се дават по БНТ за да може всеки да ги гледа.Откраднаха и най-милото на хората,тръпката и насладата от гледането на любимия отбор :evil: !!!Има хора за които това е всичко,вие не знам дали знаете,но има десетки хиляди пенсионери(и не само),които карат само на една кофичка мляко цял ден :cry: Е от тях ли да искаме да си сложат Булсатком?!?!?!Преди да говорите се замислете малко ;)
И този нашия плешив печелбар(Баждеков),вместо да вземе некви 2-3 хил. евро отгоре(с които не може да плати 1/2 от заплата за месеца на 1 играч от отбора),да помисли за хората,които умират от глад и живеят нищета,като скотове!!!Лишават ги от единсвената радост,която могат да изпитат и макар и за 2 часа да се почувстват ХОРА,откъсвайки се от мизерния и гнусен живот,който водят!!!
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот tprodanov » 18 юли 2010 01:12

Еми пич, не знам за кого викаш - окрадоха. Сърди се на тия телевизии, които наблягат на турските сериали и не им остават кинти за родния футбол. По ТВ плюс турски сериали няма. И сега - щом родителите ти са на Евроком, по него да го дават сигурно...
Еми Булсатком най-малкото има по-широко разпространение от канала..

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот БАТТЯНА » 18 юли 2010 01:14

SAMP написа:
Cesc Fabregas написа:Ами ходете на стадиона бе пичове! Или го гледайте по интернет, или по местаната кабеларка, или в кварталната пицария... :roll: Аре стига сте хленчили, става банално и досадно вече...ония ден на стадиона беше страхотно! :twisted: ;) 8-)




А дядо Боре от село Долно Нанагорнище,който е Левскар от 60 години и заслужава да гледа мн повече мача от нас,дето сме на стадиона от 15 години,какво да прави?Баща ми и Майка ми умряха от яд че не можаха да гледат мача,защото Евроком не го предлага.Те не могат да отидат на стадиона,както аз ;) Разберете,че извън София и големите градове положението е трагично и хората едвам оцеляват!Мачовете трябва да се дават по БНТ за да може всеки да ги гледа.Откраднаха и най-милото на хората,тръпката и насладата от гледането на любимия отбор :evil: !!!Има хора за които това е всичко,вие не знам дали знаете,но има десетки хиляди пенсионери(и не само),които карат само на една кофичка мляко цял ден :cry: Е от тях ли да искаме да си сложат Булсатком?!?!?!Преди да говорите се замислете малко ;)
И този нашия плешив печелбар(Баждеков),вместо да вземе некви 2-3 хил. евро отгоре(с които не може да плати 1/2 от заплата за месеца на 1 играч от отбора),да помисли за хората,които умират от глад и живеят нищета,като скотове!!!Лишават ги от единсвената радост,която могат да изпитат и макар и за 2 часа да се почувстват ХОРА,откъсвайки се от мизерния и гнусен живот,който водят!!!

прав си баце ;)
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5010
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Всички мачове на Левски по ТВ+ ?

Мнениеот LaRgO » 18 юли 2010 01:17

От ръководството въобще не им пука за феновете.Ако им пукаше Батков и Баждеков щяха да дадат правата на БНТ или Про БГ,за да могат всички да гледат мачовете.Ама за тях е важно да вземат с 1000 лв.повече, отколкото всички фенове да гледат мачовете.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, DoSomethingDifferent и 30 госта