efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот vvessel » 09 май 2023 11:30

darkblue67 написа:Има ли възможност в настройките на форума да направя така, че коментарите на някой да се скриват и да не ги виждам?

Има. Отиваш на профила му и избираш : добави в списъка с врагове и си готов.

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот tmanolov » 09 май 2023 11:47

1914.1902 написа:
tmanolov написа:
Баси дъното - доживях да чуя, че било традиция Левски да пада.....



Кой го казва? Големият фен на Мърито, който беше доволен от антирекорда. :D


Кога съм бил доволен от антирекорда? Казвам за хиляден път - Мъри беше единственият шанс за спасение от зависимостите на Левски, които рано или късно (по-скоро рано) ще доведат до тире. И не щото е Мъри, а защото се мъчеше да е независим. Сега вече шанс няма - и това ще го разберете и ти, и разните там многоникови рано или късно (по-скоро късно - сам може би ще се сетиш защо). Както казва "собственика" - ай сиктир!

Апропо, нелошо неопреново яке на Хома - бих си го взел, но съм дал бойкот - все пак го пускам като инфо, за да може диванните фенове да се включат. Все пак всички сме левскари, нали? Макар и някои само във фейсбук
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот koisa » 09 май 2023 11:49

boglev написа:Значи по време на паузата беше реване, защо не сме продали Кордоба. Сега е реване "ще видите лятото когато продадем играчите". Последно да продаваме или да не продаваме.
Ако правилно си спомням, коментатора каза, че последната ни победа на Лаута е от 2015. Какво се палим, че сме паднали, явно е традиция

"Реването" не е заради това, че евентуално ще се продават играчи. "Реването" е, защото този път се очертава да няма човек, който да селектира новите внимателно. Всички помним селекцията на Сираков преди да дойде Мъри какъв сбирщайн беше.
Може би оставащите 5-6 мача, ще са последните през, които ще се наслаждаваме на що годе добър футбол за доста дълго време!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32986
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2023 11:58

Тя и на Мъри си е сбирщайн. Почти нищо хубаво няма в нея. И ако това през този сезон е било що годе добър футбол ....... поне 15 мача бяха мъка за гледане.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2023 12:13

Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32986
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2023 12:50

tmanolov написа:
Апропо, нелошо неопреново яке на Хома - бих си го взел, но съм дал бойкот - все пак го пускам като инфо, за да може диванните фенове да се включат. Все пак всички сме левскари, нали? Макар и някои само във фейсбук


В магазина имат добри идеи, но се провалят със стоките - малко на брой или ги няма всички размери.

https://fanshop.levski.bg/product/kolek ... paruhov-80 - само вижте това тук

https://fanshop.levski.bg/product/majka ... -asparuhov - с този артикул се бавят много, трябваше по-рано да бъде пуснат

Иначе наистина неопреновото яке на Хома си го бива.

ikar
Мнения: 1299
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот ikar » 09 май 2023 13:28

NOMER14 написа:3 мача без Краев и в трите получаваме гол.
Дано да играе в следващите 3 мача.

Не мога да повярвам колко ни е паднал критерия за футбола след като фетболист с потенциала на Краев ни е звездата на отбора.Не мога да го приема като факт слид като съм гледал - Богданов, Янко Кирилов, Фифи перото, Типеца Стоянов, Барзов, Велев.....
Краев е като сиамски близнак на един скорошен "герой" Райнов, който с огромният си потенциал стигна до втора румънска дивизия от където бе освободан и сега играе чат-пат в Локомотив . Предполагам такава ще е съдбата и на Краев. Никой не може да отрече физическата им енергия и обема им от изминалите км. в даден мач, но с позитивите до тук. Повече от 50% от пасовете са брак, останалите или в страни или назад.
Навремето титана в треньорската професия Еленио Ерера казва: "кажи ми кои са ти халфовете за да ти кажа какъв ти е отбора".

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23246
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот W84me » 09 май 2023 14:48

TristaNNN написа:Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.

Бекчето, Шеху, Чандъров и Джемили правят един истински качествен халф. Да речем, че Чандъров може да влиза като резерва, но другите 3 са абсолютни провали.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2023 15:47

W84me написа:
TristaNNN написа:Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.

Бекчето, Шеху, Чандъров и Джемили правят един истински качествен халф. Да речем, че Чандъров може да влиза като резерва, но другите 3 са абсолютни провали.

Да, бе, разбира се...то тая работа с футболистите е все едно редиш кашони в мазата.
Ако пък беше станало тъкмо това, щяхте да ревете па що само една качествена резерва, вместо няколко по-невзрачни ама на повече постове. Прозрачни сте в капризите си като дантелено дамско бельо.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот mark1926 » 09 май 2023 16:00

LoveAndPeace написа:Чак пък такава драма ?!? Загубихме мач , който си беше Х от всякъде , дори ние имахме повечето положения.
Локомотива ни превъзхождаше с вратаря си и с Илиев. Гола падна при отиграване , което те направиха 3 пъти в мача. Дали е тренирано предварително или такъв им е стила нямам идея , не им следя мачовете.
При подобно за нас положение Уелтън не подаде на Попето ако не се лъжа второто полувреме.
Като цяло мача си беше като от поредицата на 11-те на Мъри.

П.С. Каква подяволите е тази нова трибуна на която ако на някого му стане лошо трябва да се спира мача , линейката да цепи през игрището и фенове да носят носилката над главите си ???


Влизането на линейката на терена се наложи, защото полицейските бусове бяха затворили изхода, а трябваше да се бърза, защото човекът е получил инсулт. Иначе линейката тръгна , за да заобиколи трибуната и да излезне на другия и край, но господа полицаите бяха направили това невъзможно.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alstonfild, Der Schmarotzer и 31 госта