Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4312
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 02 сеп 2022 01:27

Браво на момчетата. Крилата трябва да получат пейка поне един мач , време е.
Само Левски!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот Michael_Buble » 02 сеп 2022 02:49

W84me написа:Още като видях кой некадърник е сложен на ВАР, знаех че ще има изцепки. Това не може да е засада. Това момче, когато почна да се занимава със съдийство преди 12 години не знаеше кога се отсъжда тъч, кога се отсъжда аут. Ето ви сега какви линии чертае.

Изображение

Линията е накривена така, че да хване част от тялото на Стефанов. Няма никаква засада!!!
Интересно ми е нашите ще повдигнат ли въпроса за преиграване?! (това в кръга на шегата).
Господинчото, който по геометрия е трябвало да повтаря 8- ми клас, поне да бъде наказан.
Линията е накривена от правилната страна. Мирише ми на кремвирши....

capnclive
Мнения: 149
Регистриран на: 08 юли 2019 08:25
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот capnclive » 02 сеп 2022 08:25

Добре играхме. И двата отбора си имаха шансове и така. Вижда се светлина в тунела. Жалко, че не бихме, заради феновете на стадиона, но и това го има.
Дадохме отпор на най-добрия БГ отбор и заслужавахме да я вземем за самочувствие... Нищо - другата година.

Иначе - друго си е да те напълнят като кон-дом с 4 парцала без грам футболна идея и после да обясняваш как тази купичка не била важна и т.н.

Serafim
Мнения: 5249
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот Serafim » 02 сеп 2022 08:39

Аз не мога да упрекна никой, всички играха добре. Трябва да видя пак гола на Лудогорец, но си мисля и че грешката на ван дер Каап бе породена от някакво неразбирателство с Петри. Просто изчакваше последния да се отдръпне, за да му я подаде, но той не го направи и от там вече тръгна да се връща с топката към нашата врата.
Но младите в такива мачове израстват. Пламен даде лесна дузпа, но с повече практика сигурно би подходил по друг начин. И Митков изпусна, но така се калява... След 2-3 години може да играе като Кръстев.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот ELFen » 02 сеп 2022 09:31

Респект към Мъри от мен!...а иначе крива линия и перспектива, са различни понятия!
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот glarus_ds » 02 сеп 2022 11:25

ELFen написа:Респект към Мъри от мен!...а иначе крива линия и перспектива, са различни понятия!

Точно за перспектива говорех. От гледна точка на перспективата на терена, линиите са сгрешени, което не означава непременно, че няма засада. Но остава едно странно чувство :)
CHELSEA

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12439
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 02 сеп 2022 11:41

Първо е редно да честитя купата на победителите и да поздравя двата отбора за качествения, на фона на нивото в прогнилата Дриша лига, и вълнуващ мач, който изиграха.
Не бих бил толкова критичен към момчетата, особено към единия, който преди три месеца след тренировка трябваше набързо да облича костюма и да ходи на абитуриентския си бал, и другия, който напролет ще брои от 1 до 12.
Радвам се, че в пореден мач срещу Разград Левски на проф. Стоилов играе като равен с равен, а допреди година се надявахме просто да не отнесем повече от три парцала срещу тия.
Също така искам да поздравя и рефера, колкото и странно да прозвуча за мнозина. Привърженик съм на това, картоните да се вадят винаги, когато ги има - само така топкоритачите у нас ще спрат с катърските изпълнения и ще се научат да не крещят и псуват като припоци, изпълнени с чувство за безнаказаност. А тия ВАР линии, ъгли, проекции и засадите много са дъвкани, но докато лично не видя как работи тая пущина в буса, ще се въздържам от коментар. И в тоя ред на мисли не разбирам целия рев, все едно чета форума на варненските новоприпоци.
Иначе много тежко се гледа такъв мач по телевизора, сърцето може да ти се скъса, че не си на стадиона да подкрепяш любимия, горд Левски. Сега разбирам що диван-припоците са опростели и озверели.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот rebelheartous » 02 сеп 2022 12:22

glarus_ds написа:П.с. Смешно е отборът доминант (11 поредни титли и нищо преди г-н Домусчиев) в българския футбол да не може да събере 100 човека да ги подкрепят, но явно такава ни е държавата, такъв ни е манталитета, че да се случват такива аномалии (това в Сърбия например е невъзможно да се случи)


Смешно е мач за суперкупата или каквато и да е купа да се играе в града на един от финалистите на има-няма 5-10 км от стадиона му. Преди няколко години уж се бяха нормализирали нещата, примерно помня финала ви с Берое, където публиката беше разделена на две. Нека го направят така, пък да видим дали от Разград няма да дойдат фенове. Аз съм учуден, че дори не са го повдигнали на въпрос от Лудогорец, но локацията е скандална.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33005
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 02 сеп 2022 12:33

Това вече го коментирахме, спрете да повтаряте едно и също.



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта