Пролетното дерби-на Герена!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот L_Messi » 22 юли 2010 12:30

Old_death написа:Имаше много хубави,но и много забавни постове по тая тема.Към първите мога да прибавя изблиците на единодушие и добрия тон между Тропанов и Главчо,които за съжаление бяха извън темата :o Към вторите мога да посоча поредните изблици на къса памет в част от сините фенове,касаеща вандалските изпълнения на феновете при гостуванията на стадиона на противниците.За първи път натрошаване на противниковия стадион бе приложено от сините фенове на Стадион Българска армия по време на гостуването на отбора им през 1999 или 2000 година.За годината не съм сигурен.Тогава сини ултраси дадоха тон,като започнаха да рушат седалките на стадиона и да ги хвърлят по охраняващите полицаи.Тогава се роди и синия боен вик:"Бий чорбата по главата!".По тогавашния регламент Левски трябваше да заплати нанесените щети,но ръководството на отбора все още се ослушва!След това последваха и ответни мерки.С тези свои думи не оправдавам ексцесиите на лумпените,независимо какъв цвят имат клубните им пристрастия.Според мен те са основната причина за пониженото присъствие на публика на мачовете.Никой трезвомислещ човек няма да рискува здравето,а в някои случаи и живота си и да стане жертва на такива изтъпления.
Не виждам какъв е проблема на сините фенове с ценита на билетите.В тоя мач ЦСКА е домакин,независимо къде се играе той,и в качеството си на такъв има право да определи цени на билетите.В ответния мач сините са домакини.Даже и той пак да се играе на Националния стадион,те също имат право да определят цената на входа.Да сложат 50 лева вход,да се възползват от това право и да затворят устата на мрънкалата!

Пак долни мръсни лъжи, за които, след 2-3 страници ще напишеш, че си посочил неоспорими факти :lol: Първи чупиха фенове на ЦСКА, които бяха дошли на мача Цървена Звезда срещу Монпелие на Герена. А рефрена "бий чорбата по главата" звучи по стадионите много преди 1999г.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Old_death » 22 юли 2010 14:17

от L_Messi на 22 Юли 2010 12:30

Old_death написа:
Имаше много хубави,но и много забавни постове по тая тема.Към първите мога да прибавя изблиците на единодушие и добрия тон между Тропанов и Главчо,които за съжаление бяха извън темата Към вторите мога да посоча поредните изблици на къса памет в част от сините фенове,касаеща вандалските изпълнения на феновете при гостуванията на стадиона на противниците.За първи път натрошаване на противниковия стадион бе приложено от сините фенове на Стадион Българска армия по време на гостуването на отбора им през 1999 или 2000 година.За годината не съм сигурен.Тогава сини ултраси дадоха тон,като започнаха да рушат седалките на стадиона и да ги хвърлят по охраняващите полицаи.Тогава се роди и синия боен вик:"Бий чорбата по главата!".По тогавашния регламент Левски трябваше да заплати нанесените щети,но ръководството на отбора все още се ослушва!След това последваха и ответни мерки.С тези свои думи не оправдавам ексцесиите на лумпените,независимо какъв цвят имат клубните им пристрастия.Според мен те са основната причина за пониженото присъствие на публика на мачовете.Никой трезвомислещ човек няма да рискува здравето,а в някои случаи и живота си и да стане жертва на такива изтъпления.
Не виждам какъв е проблема на сините фенове с ценита на билетите.В тоя мач ЦСКА е домакин,независимо къде се играе той,и в качеството си на такъв има право да определи цени на билетите.В ответния мач сините са домакини.Даже и той пак да се играе на Националния стадион,те също имат право да определят цената на входа.Да сложат 50 лева вход,да се възползват от това право и да затворят устата на мрънкалата!
Пак долни мръсни лъжи, за които, след 2-3 страници ще напишеш, че си посочил неоспорими факти Първи чупиха фенове на ЦСКА, които бяха дошли на мача Цървена Звезда срещу Монпелие на Герена. А рефрена "бий чорбата по главата" звучи по стадионите много преди 1999г.

Я пак помисли кой е първия мач между двата отбора,на който гостуващата агитка потроши стадиона на домакините?Вандалите платиха ли щетите след тоя мач?Някъде видя ли ме да говоря за международни мачове,или пак ще се слагат чужди мисли в устата ми?Прочети внимателно поста ми и ми кажи кой говори "долни и мръсни лъжи"?.Прати ми някакъв линк или нещо друго за мача,който споменаваш.Къде и кога е игран и кой е чупил стадиона?
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 15:12

Е сега хулиганството започна да се дели на такова с чужди отбори, и на такова с вътрешни отбори :mrgreen:

Олд Дет, чакам да м покажеш, къде момчето от първия пост роптае срещу цените? Или го прочете? :mrgreen:

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот L_Messi » 22 юли 2010 15:19

Първото дерби, на което се чупиха седалки наистина беше това през 99г. на Армията, но ти си написал:
Old_death написа:"За първи път натрошаване на противниковия стадион бе приложено от сините фенове на Стадион Българска армия по време на гостуването на отбора им през 1999 или 2000 година"
,
което не е вярно, защото преди това този мач на Звезда и Монпелие го имаше и имаше потрошени седалки от червените вандали, които година по-късно се прочуха и с отрязаните греди на Армията. Тоест: За първи път потрошаване на противниковия стадион имаше на мача Звезда - Монпелие.
Не за пръв път, обаче, паметта ти сериозно ти изневерява или просто помниш избирателно и безсрамно пробутваш лъжливи "факти" във форума на Левски. Едва ли ще е за последен, но е крайно време да си вземеш някаква поука.

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Yasso » 22 юли 2010 15:52

tprodanov написа:Я ми изброй кои са 6те силни отбора, че не виждам нещо, Спарта Прага ли?


Проданов, четеш както ти изнася... :lol: Написъл съм ясно - не 6 отбора а 6 победи...Не виждам защо слагате Спарта Прага -аз не ги броя тях, макар че мача беше през 1990г., като предложих да се гледа след 1990г. именно не съм ги имал тях в предвид...
Леверкузен ги считам за гранд най-малкото заради това, че игра финал на ШЛ 2-3 сезона преди срещите с нас....А и любимия ви треньор Стоилов мисля беше този, който беше казал, че българските отбори винаги са аутсайдери в мачове с отбори от първенствата на топ 5!

tprodanov написа:Левски има по-добър коефициент за последните 20 години, а не от 2006та. Ти, ако гледаш мачове от тогава е друга работа. А кой как е влезнал е все тая. ВАжното е кой как е играл и кой колко точки е натрупал.
Чакай, чакай Леверкузен е ГРАНД?
Но междувременно си изпуснал Удинезе и Марсилия? :mrgreen:

Мислиш ли , че това може да е сериозен спор като подхождаш така аматьорски..


Удинезе е гранд - вие съвсем през просото я подкарахте бре... :lol: Оки - за Олимпик Марсилия се съгласих.... ;) Макар че пък по вашата логика Оксер тогава не е никакъв гранд... :lol:

Изобщо не подхождам аматьорски, дай да не се обиждаме сега....
Нали все държиш всичко да е доказано - дай да видим сега една статистика, за това което твърдиш а именно че левски са с по-добър коефициент от 1990г. насам ( 20 години, нали така?)
Дай да я видя тази статистика, която доказва това твое твърдение, че сините са още от 1990г. с по-добър коефициент от ЦСКА в ЕКТ....

Какво имате вие за тези 20 години като положително представяне, освен едно срамно представяне в групова фаза на ШЛ и един четвъртфинал на УЕФА, след титанични сблъсъци с едни грандове като Артмедия и Киево..... :lol:
Какво друго, кажи ми? :lol:

Отрицателното ви го написах и не смятам да се повтарям пак, сътворили сте толкова уникални издънки, че няма накъде повече...Иначе коефициента много ви стопли като 3 поредни години отпадате от пърни анонимници, нали?

За твое инфо ходя на мачове на живо от 1984г....Та помня един много як шамар за левски през 1998г. мисля беше от датския гигант Копенхаген...А също и в началото на 90-те години, когато "унгарското страшилище" Ференцварош, които отдавна не са онова което бяха ви ошамариха 4:1 в Унгария, след като си бяхте помислили че ще ги елиминирвате, така както и миналата година Дебрецен...
След мачовете ви с "10-те малки негърчета" от Беверен имаше левскари в нашата фирма, които бяха 1 месец в болничен, имаше метнати телевизори през терасите....След мачовете със скиорите от Тампере-Тук простира, заводския отбор от искуствено създадената държава Беуларус БАТЭ телевизори вече не се мятаха, защото са скъпи, но болежките и болничните пак нарастнаха... :lol:

И вие ми говорите за успехи на левски в ЕКТ :lol:

Както и да е, едно исках да кажа с включването си в синята част на форума - престанете да си измисляте глупости и да се сравнявате с ЦСКА в Европа, защото вашите победи над ЦСКА са единствените ви европейски успехи....Гледайте си в канчето и го давайте по-скромно, защото сте сътворили такива уникални издънки в ЕКТ, че не е никак случайно че ви наричат "евроидиоти" и "Ел дебил"...

Колкото и да ги повтаряте тези небивалици за "левски-европейски"- те няма как да станат истина! Но щом е за "чекийка на синята душа" - какво пък, продължавайте да мечтаете! :lol:

Живи и здрави и някой да даде една рецепта за калмари, че съм почти готов вече за купона наречен "участие на левски в предварителен кръг от ЛЕ 2010/2011г."
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 16:19

Гледам, има една тема за незабравими мачове на Левски. Чети, че не ми се обяснява. Това, че ти помниш само ШЛ е изцяло твой проблем.
Но не разбрах - значи Леверкузен е по-класен отбор от Удинезе, Оксер, Марсилия? Интересни разбирания имаш :mrgreen:

Но все още ми се ще да прочета кои са 6те победи, над грандове :mrgreen:
Рейнджърс гранд ли е?

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот edmon_dantes » 22 юли 2010 16:20

Yasso написа:
tprodanov написа:Я ми изброй кои са 6те силни отбора, че не виждам нещо, Спарта Прага ли?


Проданов, четеш както ти изнася... :lol: Написъл съм ясно - не 6 отбора а 6 победи...Не виждам защо слагате Спарта Прага -аз не ги броя тях, макар че мача беше през 1990г., като предложих да се гледа след 1990г. именно не съм ги имал тях в предвид...
Леверкузен ги считам за гранд най-малкото заради това, че игра финал на ШЛ 2-3 сезона преди срещите с нас....А и любимия ви треньор Стоилов мисля беше този, който беше казал, че българските отбори винаги са аутсайдери в мачове с отбори от първенствата на топ 5!

tprodanov написа:Левски има по-добър коефициент за последните 20 години, а не от 2006та. Ти, ако гледаш мачове от тогава е друга работа. А кой как е влезнал е все тая. ВАжното е кой как е играл и кой колко точки е натрупал.
Чакай, чакай Леверкузен е ГРАНД?
Но междувременно си изпуснал Удинезе и Марсилия? :mrgreen:

Мислиш ли , че това може да е сериозен спор като подхождаш така аматьорски..


Удинезе е гранд - вие съвсем през просото я подкарахте бре... :lol: Оки - за Олимпик Марсилия се съгласих.... ;) Макар че пък по вашата логика Оксер тогава не е никакъв гранд... :lol:

Изобщо не подхождам аматьорски, дай да не се обиждаме сега....
Нали все държиш всичко да е доказано - дай да видим сега една статистика, за това което твърдиш а именно че левски са с по-добър коефициент от 1990г. насам ( 20 години, нали така?)
Дай да я видя тази статистика, която доказва това твое твърдение, че сините са още от 1990г. с по-добър коефициент от ЦСКА в ЕКТ....

Какво имате вие за тези 20 години като положително представяне, освен едно срамно представяне в групова фаза на ШЛ и един четвъртфинал на УЕФА, след титанични сблъсъци с едни грандове като Артмедия и Киево..... :lol:
Какво друго, кажи ми? :lol:

Отрицателното ви го написах и не смятам да се повтарям пак, сътворили сте толкова уникални издънки, че няма накъде повече...Иначе коефициента много ви стопли като 3 поредни години отпадате от пърни анонимници, нали?

За твое инфо ходя на мачове на живо от 1984г....Та помня един много як шамар за левски през 1998г. мисля беше от датския гигант Копенхаген...А също и в началото на 90-те години, когато "унгарското страшилище" Ференцварош, които отдавна не са онова което бяха ви ошамариха 4:1 в Унгария, след като си бяхте помислили че ще ги елиминирвате, така както и миналата година Дебрецен...
След мачовете ви с "10-те малки негърчета" от Беверен имаше левскари в нашата фирма, които бяха 1 месец в болничен, имаше метнати телевизори през терасите....След мачовете със скиорите от Тампере-Тук простира, заводския отбор от искуствено създадената държава Беуларус БАТЭ телевизори вече не се мятаха, защото са скъпи, но болежките и болничните пак нарастнаха... :lol:

И вие ми говорите за успехи на левски в ЕКТ :lol:

Както и да е, едно исках да кажа с включването си в синята част на форума - престанете да си измисляте глупости и да се сравнявате с ЦСКА в Европа, защото вашите победи над ЦСКА са единствените ви европейски успехи....Гледайте си в канчето и го давайте по-скромно, защото сте сътворили такива уникални издънки в ЕКТ, че не е никак случайно че ви наричат "евроидиоти" и "Ел дебил"...

Колкото и да ги повтаряте тези небивалици за "левски-европейски"- те няма как да станат истина! Но щом е за "чекийка на синята душа" - какво пък, продължавайте да мечтаете! :lol:

Живи и здрави и някой да даде една рецепта за калмари, че съм почти готов вече за купона наречен "участие на левски в предварителен кръг от ЛЕ 2010/2011г."

Значи, ако правилно съм разбрал, отбор, който е играл в групите на ШЛ и достигнал четвъртфинал в УЕФА е срамно представяне, как би определил представянето на цска в такъв случай? Не мога да намеря точната дума. Или викаш, щом като сме били Ливърпул за последните 20г., никакви ШЛ и тем подобни могат да се мерят. Нищо, че Тулуза ви го нахлузи... нищо, че и с Базелин ви намазаха... нищо, че едни готвачи и какви ли не още от Исландия ви победиха... След 20г. може още да се греете на тази победа срещу Ливърпул, която да ви топли "червените" сърчица.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот deepblue1963 » 22 юли 2010 16:57

"А също и в началото на 90-те години, когато "унгарското страшилище" Ференцварош, които отдавна не са онова което бяха ви ошамариха 4:1 в Унгария,..."
Такива като тебе,дето се изказват неподготвени,най-ги обичам!
Та,по въпроса за Ференцварош:28 титли на Унгария,20 купи,4 суперкупи,Панаирната купа(ако не знаеш-предшественика на купата наУЕФА)-носител 1965г.,финалист 1968г.,полуфиналист 1972г.,КНК-финалист 1975г.,участник в групите на ШЛ-1996г.-5т.
Веднага сверявам с едно друго "страшилище"-МТК(чак ли си):
23 титли,12 купи,2 суперкупи,КНК-финалист 1964г.,Панаирна купа-полуфиналист 1962г. и тва е.
Сравнението си го направи сам.Обучението в България не е безплатно.Нали няма да ме караш да сравнявам "европейското страшилище" ЦСКА с Ференцварош по успехи в Европа,щото имам и друга работа.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот L_Messi » 22 юли 2010 17:20

:shock:
Последна промяна от L_Messi на 22 юли 2010 17:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот L_Messi » 22 юли 2010 17:25

Yasso написа:

Никой не отрича провалите на Левски с Тампере и Беверен, но колкото и да пишеш за тях, те няма как да умаловажат успехите, които имаме. А специално тези отпреди 5 години са безпрецедентни в периода от 1990г. насам, докато успехите на ЦСКА вече са с повече от 20 годишна давност. Оттогава насам сте отстранили 5-6 по-сериозни отбора (Парма, Шахтьор, Молде, Сервет, Леверкузен Динамо), а всички останали отбори,които сте отстранявали са анонимки от Кипър, Беларус, Молдова, Албания, Ирландия и.т.н., докато Левски е остранявал Рейнджърс, Хайдук, Бран, Брьондби, Славия Прага, Оксер, 2 пъти Динамо Бук., ЦСКА М., Удинезе и Киево (половината от тези отбори са участвали в групите на ШЛ, което за вас е химера). Имате две участия в групите на УЕФА, като при първото оставате последни в група с норвежкия Викинг, а при второто оставате на последното 48 място от всички останали участници.

А темата уж беше за дербито през пролетта и дали то да се играе на Герена...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта