Пролетното дерби-на Герена!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 00:13

Има, обсъждали сме го тук в една сериозна тема, която ако аз бях мод, щях да я държа като важна и да я навирам в лицето на Томето, щото беше над 100 страници и всички потребители подходиха адски умно към нея, с логика и факти.
За съжаление не съществува, затова можем да се върнем към основния смисъл на форума, че както е тръгнало ше станем приятели :mrgreen:

Та днес, единия от вашите каза в ефир, по Ринг, че школата на ЦСКА е произвела всичко на всичко двама играчи - Любо и Емо, останалите не са неин продукт и като цяло е много надценена школата :mrgreen:

Linkin_Park
Мнения: 368
Регистриран на: 25 юни 2010 13:56
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Linkin_Park » 22 юли 2010 00:17

Питайте едно 10-годишно дете и то ще ви каже къде са проблемите във футбола ни. Всички знаем за какво иде реч , но никой не прави нищо за отсраняването на тези проблеми. Явно най - вече господата управляващи нямат интерес футболът ни да се развива. Няколко пъти съм се чудил дали е възможно да стигнем нивото на Андора , Люксембург и други такива държави с аматьорски футбол...

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот viroglav » 22 юли 2010 00:26

tprodanov написа:Има, обсъждали сме го тук в една сериозна тема, която ако аз бях мод, щях да я държа като важна и да я навирам в лицето на Томето, щото беше над 100 страници и всички потребители подходиха адски умно към нея, с логика и факти.
За съжаление не съществува, затова можем да се върнем към основния смисъл на форума, че както е тръгнало ше станем приятели :mrgreen:

Та днес, единия от вашите каза в ефир, по Ринг, че школата на ЦСКА е произвела всичко на всичко двама играчи - Любо и Емо, останалите не са неин продукт и като цяло е много надценена школата :mrgreen:


Е , той Томето също е зависим от тези отгоре ... Най - малкото могат да му издухат рекламите за нула време. Та и той няма как да ги разнищва свободно тези въпроси. Мястото за това е точно Интернет ... Тук е трудно да ти наложат цензура на мислите. Едно време ЦСКА ри и Левскари си бяха приятели. Дори не беше нужно да се познават , за да говорят свободно за отборите си един на друг , дори и на улицата , по паркове , градинки , кръчми и т.н. ... А що се отнася до ДЮШ - а на ЦСКА , то аз отдавна го твърдя този факт. Даже Любо докато беше още в ЦСКА не беше нищо особено ... Абе беше си дърво. Уменията му ги развиха по - късно в чужбина. Виж Емо си беше футболист още тогава ... Но , други наистина няма.

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Yasso » 22 юли 2010 00:28

rhaegar написа:Ако ги изчистя всички, половината тема е заминала.... Ще ви редактирам постовете, ама карайте по-леко занапред.


Много си либерален тук, бре модераторе... :lol: Оттатък при нас си много лош а тука ларш го даваш....

Изчетох цялата тема, ама накрая реших да напиша няколко реда щото колегата линкин минкин нещо го е напекло днес явно....
Linkin_Park написа:Айде сега Евроидиоти , дали ще паднем от Бате , или Ливърпул във 2 или 3-ти кфалификационен кръг , е абсолютно едно и също. Отпадаш и се прибираш в родната България!
Левски игра за 5 години 3 пъти на ПРОЛЕТ в ЕВРОПА!!! А цска не са играли от десетилетия в ЕВРОПА на ПРОЛЕТ!!!
ПП:Миналата година кой завърши на последно място в ЛЕ?!?
ПП: Сега по - добре ли разбрахте кой всъщност е ЕВРОИДИОТА!!!


Евроидиота може да бъде само един в родния футбол, наричат го още "Ел дебил"...

Няма друг клуб в историята на клубния футбол, който допуска обрат в резултата в 87-та минута на мача, след като е водил до този момент като гост в срещата с 1:3 а съперникут е останал с 10 души на терена (Антверпен Антверп) ! НЯМА такъв друг отбор...... :!:
Изображение

Няма друг български клуб, който да е елиминиран от ЕКТ след като гостуващият му отбор се е намирал към момента на срещата помежду им на последно място в шампионата на страната си и идва за този двубой без старши треньор (Олимпия Любляна при второго си гостуване на левски )...

Няма друг български клуб, който има регистрирани рекордните 11 поредни загуби в групови фази на евротурнирите....

Това са два много фрапантни случая, останалите просто бледнеят пред тях.....Какво да кажем за скиорите Тампере, които ви биха и в двата мача, а вие не успяхте да им вкарате дори един гол......

Какво да кажем за играчите на белоруския завод за автотракторни елементи, които след "изключително изгодния резултат за сините" от 1:1 в Борисов дойдоха и ви пляснаха с 0:1 и взеха милионите под носа на Тара.....

Изобщо има толкова много примери за синия евроидиотизъм, че ми се струва най-малкото смешно точно вие да говорите какъв е вашия отбор в очите на дори футболни анонимници в Европа и какъм е нашия.....
Изображение

Понеже паметта ви наистина е къса и трява периодично да ви се опреснява, ето защо ви наричат както си знаете навсякъде в Европа :
Изображение

А иначе "евроидиота ЦСКА" според вас се е представил в ЕКт така:
Изображение
Изображение

Не ми е много забавно да се ровя по архивите си и да ги слагам тук, но това наистина е единствения начин да се докаже нещо, което някои от синичките потребители постоянно се опитват да изопачават.... :evil:

Още ли има някой облъчен, който твърди че ЦСКА а не левски е еди какъв си в Европа.... :?: :lol:

А на самата тема - ами съвсем нормално е ние като ще плащаме 10 лева, вие да платите 15 - твърде нагло би било все пак, при положение че "гостувате" ( в кавички, защото форумния хулиган проданов се скара, че трябва да запомним, че сините никога не гостуват на националния... :lol: )

А ние няма никакъв проблем да ви гостуваме ако искате и на Луната.... :lol:

Но Титаните да си отварят очите и да заявяват овреме съдии от чужбина....мачът е в първите кръгове на есента и пролетта, така че нищо не се решава от него, не разбирам защо се форсирате толкова.... :lol:

Айде поне "гостуването " ви сега на националния да мине, пък тогава умувайте как да направите, та да играем с вас в Подуяне..... :lol:
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 00:29

Факт е, че може да му издухат рекламите, но пък си мисля, че обществото ни е зажадняло за журналист, който ще разрови проблема в дълбочина, още повече, че ножа е опрял до кокъла. Томислав има солиден гръб в лицето на Дарик и широка футболна общественост, остава да има и топки за целта, щото тая работа не свършва с батков и титаните, а само започва с тях. Върха е на високо..

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 00:32

Ясо, и ще ни разясниш ли как с дебилно подбраните статии се обяснява факта, че в последните 20 години всяка година имаме по-висок коефициент от вас?
А, също така , искам да ми изброиш кой от тия отбори вие бихте победили :mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2010 00:35

И какъв го раздавам при вас ( и къде е това "при вас"), че не се сещам? Ако имаш предвид форума на ЦСКА-че аз там влизам 1 път на 3 месеца.
И защо само повтаряш издънките на Левски, дай сега и за полуфиналите на ЦСКА и всичката там хвалебствена реч. До утре и със здраве, като стана, ще видя какво ново се е случило.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Yasso » 22 юли 2010 00:41

viroglav написа: Даже Любо докато беше още в ЦСКА не беше нищо особено ... Абе беше си дърво. Уменията му ги развиха по - късно в чужбина. Виж Емо си беше футболист още тогава ... Но , други наистина няма.


[offtopic]Любо дърво, пък Емо футболист - пич, излагаш се, ама да не им разваляме темата на синичките, щото ще кажат че е спам.......Явно не си ходил на стадиона, когато играеха с червената фланелка....Я ми кажи как му викаха на Емо в сектор Г.... :?:
А Любо в сезона 86/87 от 29 мача имаше 19 гола, това ако не е нападател в дебютния си сезон при мъжете от юношите, здраве да е :lol:
Намери си и статистика за мачовете в ЕКТ, в които Любо е вкарал гол преди да замине за Валенсия и тогава се изказвай че не е бил футболист в ЦСКА....Живи и здрави[/offtopic]
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот viroglav » 22 юли 2010 00:44

tprodanov написа:Факт е, че може да му издухат рекламите, но пък си мисля, че обществото ни е зажадняло за журналист, който ще разрови проблема в дълбочина, още повече, че ножа е опрял до кокъла. Томислав има солиден гръб в лицето на Дарик и широка футболна общественост, остава да има и топки за целта, щото тая работа не свършва с батков и титаните, а само започва с тях. Върха е на високо..


Издухат ли му рекламите , ще го докарат до просешка тояга ... А той все пак има семейство да храни. И ако го попиташ кое ще е по - важното за него , семейството му или българския футбол предполагам отговора ще ти е известен и без жокери ... Апропо примера е радио Спорт , което беше закрито , продадено или преекспонирано с друга програмна схема за нула време и директните репортажи от мястото на събитието изчезнаха така , както и бяха се появили. По Сашо Диков се плюе много , но за мен точно той ги имаше тези проблясъци на непукизъм , които са нужни за характеристиката на краля на тълпата. През последните една , две години обаче и на него му сложиха хомота. По какъв начин го озаптиха не знам , но е факт ... Може да са му обещали светло бъдеще за дъщеря му ... Абе всеки си има ахилесовата пета , така че решението може да дойде само с протекция от Бойко Борисов , който да застане и да каже - "Ако някой прави мизерии ще се разправя лично с мен ... " . Само че напоследък и на него май не му е много , много комфортно около шията и едва , едва се движи в политическото пространство. Най - общо казано оправия няма да има , ако самата обстановка в държавата не го наложи ... ;)

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 00:55

Бойко Борисов по-скоро е въдворител на тая идея, та няма как да разчиташ на него. Диковия напукизъм е напълно престорен, както всъщност и Томиславовата загриженост за футбола. Повечето са дотолкова зависими, че няма накъде повече.
Но всъщност, като видиш, че журналистическия факултет може би е едно от най-долнопробните учебни заведения в и без това пропадналото ни образование, ти става ясно. Хора, които са влезнали някъде, просто за да не са никъде, винаги са лесно манипулируеми. Затова и свестни журналисти няма, един беше Мичмана, лека му пръст.
Та ако някой не посмее да надигне глас в обществен ефир, без да се притеснява за себе си, ще загазим. Не че не сме..


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта