Пролетното дерби-на Герена!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Neron » 21 юли 2010 23:47

rhaegar написа:[offtopic]Е, само 4 страници заминаха............мислех, че ще са повече :) .[/offtopic]

Опалкваш ли се? :lol: Нали и за модераторите трябва да има работа.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 21 юли 2010 23:48

viroglav написа:
tprodanov написа:Ако ще се връщаме някъде, то трябва да е 60 години назад, защото тогава започна опорочаването на държавата. Последните 20 години плащаме сметката на предишните 45, та и да се връщаме с 20 е все тая, все по тоя път ще минем.


И 60 години назад да се върнеме , то комунизма няма как да го избегнеме ... Той просто не е бил "концерт по желание" за нас. Бил ни е натрапен , барабар с огромните репарации , като държава загубила войната. От тези репарации буквално сме работили 45 години за икономиката на СССР и за нашего брата не е оставало нищичко. От там още идват и сегашните външни дългове , които изплащаме и скоро няма да можем да изплатим. Като казвам да се върнем двайсет години назад имам предвид във футболен аспект ... Защото до 1989 година футбола ни беше на много прилично ниво и можехме да си позволим да биеме , който и да е отбор в света , даже и сегашните еврограндове. Та там някъде се скъса нишката и затова казвам , че трябва мислено да се върнем назад и да намериме корените си ...



Така е, напълно си прав. Но футбола отпреди 20 години е нещо, което държавата не може да си позволи - тогава можеше по идеологически причини, пък и с големи дотации. Сега, първо, че държавата твърдо не иска силен футбол, второ, че не може да си го позволи.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот rhaegar » 21 юли 2010 23:49

Neron написа:
rhaegar написа:[offtopic]Е, само 4 страници заминаха............мислех, че ще са повече :) .[/offtopic]

Опалкваш ли се? :lol: Нали и за модераторите трябва да има работа.


[offtopic]Остава и заплати да почнем да взимаме :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот Neron » 21 юли 2010 23:51

rhaegar написа:
Neron написа:
rhaegar написа:[offtopic]Е, само 4 страници заминаха............мислех, че ще са повече :) .[/offtopic]

Опалкваш ли се? :lol: Нали и за модераторите трябва да има работа.


[offtopic]Остава и заплати да почнем да взимаме :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

Епа в кризата всяка работа е добре дошла :lol: а заплати дали ще взимате не знам как са ви модераторските неща и не мога да кажа.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот viroglav » 21 юли 2010 23:56

tprodanov написа:Така е, напълно си прав. Но футбола отпреди 20 години е нещо, което държавата не може да си позволи - тогава можеше по идеологически причини, пък и с големи дотации. Сега, първо, че държавата твърдо не иска силен футбол, второ, че не може да си го позволи.


Не е нужно държавата да се товари финансово ... Днешните проблеми идват от това , че на една шепа хора не им изнася да спазват правилата във футбола. И ако цялата футболна общественост "узрее" и се надигне срещу тази "шепичка" , то може да се положи едно ново начало за футбола ни и примерно до между 5 и 10 години ще се види положителния резултат от тази евентуална промяна ... Според мен момента за това дошъл ...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот rhaegar » 21 юли 2010 23:57

Neron написа:Епа в кризата всяка работа е добре дошла :lol: а заплати дали ще взимате не знам как са ви модераторските неща и не мога да кажа.


Няма, всичко е на доброволни начала.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 21 юли 2010 23:58

viroglav написа:
tprodanov написа:Така е, напълно си прав. Но футбола отпреди 20 години е нещо, което държавата не може да си позволи - тогава можеше по идеологически причини, пък и с големи дотации. Сега, първо, че държавата твърдо не иска силен футбол, второ, че не може да си го позволи.


Не е нужно държавата да се товари финансово ... Днешните проблеми идват от това , че на една шепа хора не им изнася да спазват правилата във футбола. И ако цялата футболна общественост "узрее" и се надигне срещу тази "шепичка" , то може да се положи едно ново начало за футбола ни и примерно до между 5 и 10 години ще се види положителния резултат от тази евентуална промяна ... Според мен момента за това дошъл ...



Тук вече сме на различно мнение. Тази шепа хора е факт, но тя е абсолютно целенасочен продукт на държавата, държавна политика. Ако премахнеш тая шепичка, ще дойде друга. Проблема е на по-високо ниво.

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот viroglav » 22 юли 2010 00:06

tprodanov написа:Тук вече сме на различно мнение. Тази шепа хора е факт, но тя е абсолютно целенасочен продукт на държавата, държавна политика. Ако премахнеш тая шепичка, ще дойде друга. Проблема е на по-високо ниво.


Знаеш ли , не сме на различно мнение ... Това , което казваш е точно така , но акъл не ми го побира защо така целенасочено и упорито унищожават тази една едничка радост на хората ... И защо за "богоизбраните" на по - високото ниво на управление на държавата е проблем развитието на футбола и спорта ни въобще , което е факт ... Логически погледнато би трябвало да е точно обратното ...

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот tprodanov » 22 юли 2010 00:08

Ти, ако си политик, управляващ с гъза си, ще искаш ли група хора, ама група от 40 000 човека, да се събират всяка седмица на открито, свободни да говорят, да се бунтуват ако искат? И дори да имаш няколко такива групи из страната, които освен това са и малко по-емоционални, и със сигурност доста по-будни като морал?

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Пролетното дерби-на Герена!

Мнениеот viroglav » 22 юли 2010 00:10

tprodanov написа:Ти, ако си политик, управляващ с гъза си, ще искаш ли група хора, ама група от 40 000 човека, да се събират всяка седмица на открито, свободни да говорят, да се бунтуват ако искат? И дори да имаш няколко такива групи из страната, които освен това са и малко по-емоционални, и със сигурност доста по-будни като морал?


За съжаление има много истина и логика в това ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, suni и 41 госта