efbet Лига, мач от 11-и кръг: Славия - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 11-и кръг: Славия - Левски

Мнениеот koisa » 28 сеп 2023 10:35

bilyaletdinov написа:]

Аз да питам сега няма ли напрежение? Имаш играчи, които не искат да преподпишат с клуба, в т.ч. капитана ти. Организираните фенове бойкотират всеки мач отбора, а вчера издигнаха плакат срещу треньора дори. Проблеми в Левски си има. Просто Костов е старши-треньор на Левски и си върши работата, за която е нает. Не се наема да прави неща, които не му влизат в работата. И да разликата е, че успява да предпази играчите от това напрежение, което се създава по високите етажи на клуба, нещо което Стоилов не направи, напротив пренесе напрежението върху играчите и дойде серията без победи.

В никакъв случай не критикувам Мъри. Най-добрият треньор в България, най-добрият вариант за Левски за мен, изградил 95% от този отбор.

Не съм казал, че няма никакво напрежение, но напрежението не е в такива размери. Съвсем друго е ръководството да се е изпокарало. Треньора да е в лоши отношения със спонсора. Да казва, че не идва щастлив на работа.

Този плакат на Костов е следствие на негово изказване. Не одобрявам подобен плакат. Но е факт, че преди изказването никой не се закачаше с Костов.

Няма да навлизам в темата за Мъри, защото само ще повтаряме едно и също папагали.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33004
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига, мач от 11-и кръг: Славия - Левски

Мнениеот 1914.1902 » 28 сеп 2023 10:39

Направете си тема за Мъри. Крайно време е.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 32 госта