Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 21 май 2024 18:01

За пореден път, когато се случи нещо позитивно за клуба, ку*вите на наркоманите във форума късат ризи. Колко тъжен животец трябва да имаш, та да се преструваш на левскар, само за да живееш в очакване пак да се върнат времената, в които клубът да те издържа.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12463
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2024 18:10

Дай Боже всекиму такъв "тъжен животец" като моя, к*рвенце на Палмите! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 18:22

futbolqga написа:
tmanolov написа:
futbolqga написа:Манолката пак го хванала словесна диария :lol: Далеч не съм фен на Палмите, но моралът изисква да сме коректни в критиките си. Мило Борисов казва следното:
Искам да потвърдя, че нашето дружество увеличава повече от два пъти сумата по спонсорския договор за оставащия срок на действието му.

Тоест, не увеличава повече от два пъти даденото до момента, както Манолов се опитва да спекулира, а увеличава ОСТАВАЩОТО по договора. Ако Манолов е прав и до момента са дали по-малко от предвиденото, то още по-добре за Левски - ще се удвои по-голямата оставаща порция.

Понякога си мисля, че до служител на палмите, с в други случаи, че просто ти е кеф да манипулираш за спорта. Извадил съм ти данни - до момента са дали около 10 милиона (техни думи и отчет), пак по техни думи договорът е до някакъв момент в 2025 и следва да дадат обшо над 20 милиона. Убеден съм, че дори и ти можеш да сметнеш, че имат да дават още 10+ милиона за оставащата около година, като досега са давали 4-5 милиона на година, ерго “удвояването” им е чисто и просто изпълнение на вече поети ангажименти. Нищо допълнително не дават. Точка!

Точка, точка, ама запетая. Досега са давали по твои думи "4-5" млн. на година. От договора остават 2 години, а на тях им остава по твои сметки да дадат 10 млн. Демек с настоящото темпо ще изпълнят точно ангажимента си, без да пипат нищо.

По изтеклата предварително информация говорим за 17 млн. за следващите 2 години, тоест общо 27 по твоите сметки. 27 е малко повечко от 20, или според твоята математика не е?

Кви две години, като най-милото ни мило казва, че договорът изтича през 2025, неясно точно кога. То бива манипулациЙ, ма чак пък толкова. Ай сиктир ;)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 21 май 2024 18:30

Ку*венцето на наркосите не му стига да желае злото на Левски, ами вече и всички хора погна, желаейки им да споделят жалкото му съществуване.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 18:54

Не знам къде е Модича, ма я се поохладате малко. Инак тези пет милки ще компенсират пропуснатите финансови ползи от неучастието в Европа. Нанесените репутационни и имиджови щети обаче няма как да бъдат компенсирани, ако ще Хаалнд и Мбапе в пакет да докарат.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 18:57

Kotooshu написа:
bilyaletdinov написа:Бат Мило може да хвърля много думи в пространството, само че е редно да обясни, колко точно задължение "опрощава" и колко точно ще увеличи бюджета? Счита ли се опрощаването на задълженията на Левски за увеличаване на парите по спонсорския договор или не?
Хубаво е да се отговори на тези въпроси.


От Трибуна Палмс ;)

https://www.youtube.com/shorts/BNn61yF1pUI

Цъкнах. Видях мутрата на тоя дебелия и затворих видеото без да съм го пускал. От "трибуната" има само един пич, дето ми е симпатичен само. Този, който казва, че бачка като копирайтър за палмите. Момчето си казва: "Аз съм костовист". Как беше? Responsible disclosure.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 21 май 2024 19:03

Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 21 май 2024 19:15

metodito написа:
Kotooshu написа:
bilyaletdinov написа:Бат Мило може да хвърля много думи в пространството, само че е редно да обясни, колко точно задължение "опрощава" и колко точно ще увеличи бюджета? Счита ли се опрощаването на задълженията на Левски за увеличаване на парите по спонсорския договор или не?
Хубаво е да се отговори на тези въпроси.


От Трибуна Палмс ;)

https://www.youtube.com/shorts/BNn61yF1pUI

Цъкнах. Видях мутрата на тоя дебелия и затворих видеото без да съм го пускал. От "трибуната" има само един пич, дето ми е симпатичен само. Този, който казва, че бачка като копирайтър за палмите. Момчето си казва: "Аз съм костовист". Как беше? Responsible disclosure.

Фичо. Аз откак разбрах, че бачка за Палмите и съм с едно наум за цялата Трибуна. Но са много по-обективни от Бибочко и най-големия левскар Пепи Димитров.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 19:38

bilyaletdinov написа:
metodito написа:
Kotooshu написа:
bilyaletdinov написа:Бат Мило може да хвърля много думи в пространството, само че е редно да обясни, колко точно задължение "опрощава" и колко точно ще увеличи бюджета? Счита ли се опрощаването на задълженията на Левски за увеличаване на парите по спонсорския договор или не?
Хубаво е да се отговори на тези въпроси.


От Трибуна Палмс ;)

https://www.youtube.com/shorts/BNn61yF1pUI

Цъкнах. Видях мутрата на тоя дебелия и затворих видеото без да съм го пускал. От "трибуната" има само един пич, дето ми е симпатичен само. Този, който казва, че бачка като копирайтър за палмите. Момчето си казва: "Аз съм костовист". Как беше? Responsible disclosure.

Фичо. Аз откак разбрах, че бачка за Палмите и съм с едно наум за цялата Трибуна. Но са много по-обективни от Бибочко и най-големия левскар Пепи Димитров.

Аз не съм фен също на Очко. Но знае това-онова. А Пепи го харесвам, но ми се струва доста несубективен. Примерно подхвърли как Лима получавал 30 000 лева. Което ми звучи невярно (не знам вярно ли. Този Лима преди пет-шест години е бил доста качествен).

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 19:40

Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, k20dan4o, wilge и 60 госта