Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 18:50

БГЛ, който не е на мнението на Сдружението, е виновен:

За навлизане на публика на терена извън игрово време, на основание чл.37, ал.1, т.1, б. В, предложение 7 от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

За закъснение от началния час по програма на срещата, на основание чл.37, ал.1, т. 9, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За възпламеняване на бомбички на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 14 май 2024 18:53

Манолов удари рамо на Нончо в стани богат.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vlong
Мнения: 4740
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 14 май 2024 18:53

Тъкмо и аз щях да питам Манолов ли беше ?
И следващия го знам -музикант
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3460
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 14 май 2024 19:01

tamkuan написа:
groti написа:
tamkuan написа:- не пуша и не пия
Сега ако кажеш , че и карти не знаеш да играеш никакви акции не ти давам, не че играеш карти , а че не можеш да играеш има разлика.
Ами и аз искам някой да си застане зад името и милионите, и да каже , че иска акциите с две ръце за такъв човек, но защо не се показва такъв. С трици маймуни не се хващат. Управлението в момента това му е максимума на възможностите 50-60 точки на година и въртене на едни стотинки от моя джоб в техния.


Лично моят проблем са хората в управлението на клуба ни, които с нищо не доказват, че стават за нещо. Говоря за тримата тенори - Сираков, Боримиров, Йовов. Предполагам и при повечето колеги е така. Нека пробваме със същите ресурси и други хора. Сираков не дава нищо. Тези ни разделиха и изгубихме единственият си актив - публиката. Оттук нататък сме само надолу. Само заради това Сираков сам трябва да си тръгне. Само защото ни разделиха. Дори и да не беше виновен. Важен е само Левски. Не егото на тоя и оня. Какво виждаме - инат, арогантност и автентична тъпота. Докараха някакви качулати мутри за охрана да бият публиката, пожертваха Костов и нека бъдем сигурни и следващия сезон е жертван. Сега ще е важен мачът със СО. После с Божков, после с не знам си кой..

Общо взето си прав, но сегашната алтернатива грам не ми харесва/тия няколкото пред вратата/п.с. не ги знам всичките

И на мен не ми харесва. И честно казано пред тях точно предпочитам Сираков май, но не вярвам това да са единствените опции.
Ако влезем в сферата на "ако аз бях", ама ако аз бях Сираков и наистина ми пукаше за Левски, и наистина бях независим щях да излезна и да кажа "Пичове - това мога. Крив - прав, толкова. Бях дотук. До края на годината всеки, който иска акциите нека излезне публично с екипа и идеите си и да ги покаже пред мен и синята общност. В края на годината ще реша дали и на кого ще прехвърля акциите, като се обоснова публично." Така ще ги видим и ония, дето искат акциите сега публично с какъв екип са и какво могат да дадат. Ако са смешни просто ще си затворят устата завинаги. Така ще видим кой и дали иска Левски, защото предните две "изстрелвания" бяха по много неясни критерии. Той каза едно време, че би ги дал, но никога и никой не му повярва.
Естествено аз съм наивник и това няма как да се случи.. Просто си го пожелавам...
110 години любов!

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 14 май 2024 19:10

mikata написа:Манолов удари рамо на Нончо в стани богат.

Е, как, ми нали трябва да ставам известен, за да искам акциЙте ;) а и Нончо си е наше момче и голям пич
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4740
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 14 май 2024 19:20

Това директно ли е,не е ли с някой ден закъснение.
Все си представям ,ако съм там как да избъзикам Кънчев за терету.
Манолов ,ако беше се сетил,веднага гласувах за теб - мажоритар
САМО ЛЕВСКИ!

tamkuan
Мнения: 274
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 14 май 2024 19:54

groti написа:
tamkuan написа:
groti написа:
tamkuan написа:- не пуша и не пия
Сега ако кажеш , че и карти не знаеш да играеш никакви акции не ти давам, не че играеш карти , а че не можеш да играеш има разлика.
Ами и аз искам някой да си застане зад името и милионите, и да каже , че иска акциите с две ръце за такъв човек, но защо не се показва такъв. С трици маймуни не се хващат. Управлението в момента това му е максимума на възможностите 50-60 точки на година и въртене на едни стотинки от моя джоб в техния.


Лично моят проблем са хората в управлението на клуба ни, които с нищо не доказват, че стават за нещо. Говоря за тримата тенори - Сираков, Боримиров, Йовов. Предполагам и при повечето колеги е така. Нека пробваме със същите ресурси и други хора. Сираков не дава нищо. Тези ни разделиха и изгубихме единственият си актив - публиката. Оттук нататък сме само надолу. Само заради това Сираков сам трябва да си тръгне. Само защото ни разделиха. Дори и да не беше виновен. Важен е само Левски. Не егото на тоя и оня. Какво виждаме - инат, арогантност и автентична тъпота. Докараха някакви качулати мутри за охрана да бият публиката, пожертваха Костов и нека бъдем сигурни и следващия сезон е жертван. Сега ще е важен мачът със СО. После с Божков, после с не знам си кой..

Общо взето си прав, но сегашната алтернатива грам не ми харесва/тия няколкото пред вратата/п.с. не ги знам всичките

И на мен не ми харесва. И честно казано пред тях точно предпочитам Сираков май, но не вярвам това да са единствените опции.
Ако влезем в сферата на "ако аз бях", ама ако аз бях Сираков и наистина ми пукаше за Левски, и наистина бях независим щях да излезна и да кажа "Пичове - това мога. Крив - прав, толкова. Бях дотук. До края на годината всеки, който иска акциите нека излезне публично с екипа и идеите си и да ги покаже пред мен и синята общност. В края на годината ще реша дали и на кого ще прехвърля акциите, като се обоснова публично." Така ще ги видим и ония, дето искат акциите сега публично с какъв екип са и какво могат да дадат. Ако са смешни просто ще си затворят устата завинаги. Така ще видим кой и дали иска Левски, защото предните две "изстрелвания" бяха по много неясни критерии. Той каза едно време, че би ги дал, но никога и никой не му повярва.
Естествено аз съм наивник и това няма как да се случи.. Просто си го пожелавам...

Напълно съгласен....

vlong
Мнения: 4740
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 14 май 2024 20:02

8000!
8000 кървави, изстрадани ,жизнено нужни лева!
От едни сархоши,клошари ,грозни и неугледни личности,въобразили си ,че са фактор и най-големи Левскари,с големи усти ,уж демократи ,а като ги настъпиш започват да обиждат и заплашват(Не се припознавай Тр.)
И крещят и врякат дайте ни акциите,изпивайки кърлежки финансовата кръв нужна за съществуването на клуба ни.
Ще ги преживеем и тях.
Дано !
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 14 май 2024 21:32

Момчета, съсредоточете се върху утрешния мач.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2024 22:01

Ситуацията изисква да припомним реториката на БГЛ отпреди години, когато нарко фирма имаше договор за охрана на мачовете на ПФК Левски - Уаааа, фирмата да плаща глобата след като не върши това, за което клубът плаща!
Без капка ирония споделям това мнение!
Но колкото ми е смешно, толкова ми е горчиво, че лицемерието е изяло сърцата на хорицата, визирани в увода, и сега не четем подобни вопли.
Да насочваме вниманието към утрешния финал. Според мен ще е най-гледаният от мноооого години насам, тази година купичката касае до голяма степен всички в Топ 6, с изключение на лелките и чичовците от Крумовградбахче.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта