Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33075
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 11:17

kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...


Ами алтернативата, т.е. Сдружението (поне към момента само те искат акциите), да изложи тези неща.

Нека официално да изложат планове по следните точки:
1. финансиране
2. спонсори
3. дълг към Божков
4. дълг към НАП
5. дълг към който и да е още
6. развитие на клуба
7. развитие на отбора
8. цели в първенството, купата и ЕКТ
9. и най-важното - построяване на стадион
10. други

Като им кажеш това на Сдруженците обаче ти викат, че си платен от Палмите или от Раева, вярваш на сини приказки и подобни неща. Повтарят ти, че на Сираков не му искаме сметка за тези неща, което е абсолютно неправилно. За някои хора беше ясно, че Сираков не трябваше да се връща в ПФК Левски, но кой пръв му гласува огромно доверие? Палмите, обикновения фен (да речем Аз и Манолов не сме го докарали) или НКП?

Толкова ли е трудно Сдружението да извади на преден план своите планове по тези точки? Убеден съм, че повече хора ще им разберат идеите и биха ги подкрепили, ако тръгнат да говорят за такива неща, вместо да се повтаря само ВЪН ВЪН ВЪН.

В политиката нали едни тръгнаха с главите напред и повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН. Какво стана?
На Конгресите на БФС пък други повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН? Какво стана и там?

Промяната не става само с посочване на грешки!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 14 май 2024 11:26

kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...

Нищо няма да стане... Така или иначе отбора се издържа от феновете, които изкупуват всичко и продажбата на играчи. Палмите дават прекалено малко като за собственици в сянка. Не знам защо си внушавате, че без Сираков и Палмите всичко приключва, край, фалит. Според мен веднага друг букмейкър ще пожелае да замести Палмите и да бъде на гърдите на най-големият и популярен отбор в България.
В огромна грешка си, ако мислиш, че Сираков и Палмите могат да си грабнат куфарите, когато си пожелаят. Тц, не и докато шефовете им дето са ги спуснали не разрешат!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12449
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2024 11:26

tmanolov написа:....
А като си спомня какви дитирамби бяха за въпросния мозАк Лъчко и как едва ли не на гръб донесъл най-милото ни Мило, щото от малък бил левскар и живеел със синята идея. Даже и аз се вързах - представи си. Анатема и на тоя припок и Левскимразец!

Всички се вързахме. Какво да се прави - Пиянството на един(син) народ...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33075
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 11:31

koisa написа:
kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...

Нищо няма да стане... Така или иначе отбора се издържа от феновете, които изкупуват всичко и продажбата на играчи. Палмите дават прекалено малко като за собственици в сянка. Не знам защо си внушавате, че без Сираков и Палмите всичко приключва, край, фалит. Според мен веднага друг букмейкър ще пожелае да замести Палмите и да бъде на гърдите на най-големият и популярен отбор в България.
В огромна грешка си, ако мислиш, че Сираков и Палмите могат да си грабнат куфарите, когато си пожелаят. Тц, не и докато шефовете им дето са ги спуснали не разрешат!


НКП и Сдружението не искат букмейкър в ПФК Левски. С голяма гордост обявиха новината, че е спряна рекламата на хазарт.

Сигурно ли е колко пари ще дадат феновете, ако някой, който не им харесва вземе акциите? Защото в момента Сдружението не се радва на огромна подкрепа.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 14 май 2024 11:48

tmanolov написа:
TristaNNN написа:
LoveAndPeace написа:
tmanolov написа:
1914.1902 написа:Някои от тях ще се записват в Сдружението. Освен да им викаме Сдруженци и Трибуна Палма едновременно? :oops: :oops:

мда, как беше - гласуваш за Киро, получваш Бойко, пардон, искаш промяна, получваш г.з. :lol:

Чудно колко ли служители на Палмс бет има сред Сдруженци ?? След като в Трибунката е 1 от 5
Ако се окажат 150-200 човека ще им сменим името на Сдружение Левски на Палмите или палми за левскарите

Сещам се за Лъчезар Петров, който май се записа заедно с Пръв орденоносец на ордена на срама при учредяването, но едва ли все още е активен член.

А като си спомня какви дитирамби бяха за въпросния мозАк Лъчко и как едва ли не на гръб донесъл най-милото ни Мило, щото от малък бил левскар и живеел със синята идея. Даже и аз се вързах - представи си. Анатема и на тоя припок и Левскимразец!

"Победата има хиляда бащи, а поражението винаги е сираче."
Рязко спряха благодарностите и постовете със снимки от разни събития и специални отборни бонуси.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12449
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2024 12:02

Как, бре - Господарката споменава и спонсора в първата си мозъчна диария вчера. Е, без да текат благодарствените лиги както обикновено, но все пак щедрата меценатска ръка не е съвсем забравена.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 14 май 2024 12:09

Вратарите нали преди казаха,че имат готов спонсор с 9млн. :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33075
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 12:13

И с девет милиона какво ще направят - Сантиаго Бернабеу в България ли?

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3460
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 14 май 2024 12:13

Всички знаем, че Левски, футболът, а и България са крайно и трайно завладяни от мутрите и мафията, но реално нямаме рецепта за лечение. Всички знаем, че това е заради разединението, след което няколко смешки наричат едните БГЛ, а те пък наричат тях не знам си как, но си продължаваме да си плюем в джуките като евтини к*рви от околовръстното. Всички знаем, че тиквата и ко ни тласкат към състоянието от годините на прехода, но се дърлим за кирчо, кокорчо и т.н. Еми, кофти мат'рял сме си. Затова нито Левски вече е истински, нито ние. Между другото аз съм краен песимист за Левски, но не заради Насо, Мило, Стоилов и другите паразити живеещи на гърба му, а заради разединението. Пак ще станем по 2-3 к на мачове и тоя път няма да псуваме БФС,ДПС а един друг. Мисля си, че вълната на еуфорията е окончателно мъртва. Оттук нататък само надолу.
110 години любов!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 14 май 2024 12:39

Най-напред ни трябва легитимен, признат от повечето, обединител. Той трябва да каже истината за преди, сега и възможности за утре. После да избираме по съвест. Няма по-лесно да събориш нещо в пепелта. Правили сме го не веднаж. Но сме твърде безпомощни пред съзиданието. Затова е сме, каквито сме - с напъни за история и мрак за бъдеще ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, krumeto, Plamen_i00 и 45 госта