efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 17 окт 2022 10:24

drvasko98 написа:Аз не разбирам логиката срещу потенциално опасен в атака отбор да не играе Краев, а срещу безопасен такъв да играе (освен да вкара с глава от статично, евентуално).
Сега ще напиша какво виждах пролетта и какво го няма сега, от почти същите играчи.
1. Пасовете и изнасянето топката от Кордоба
2. Движението на играчите в предни позиции и това, че бяха сравнително близо един до друг
3. Включванията на Стефанов от втора позиция в атаката, като често намираше точното място за пласиране в наказателното поле
4. Формата на Уелтън
5. Мотивацията и настроението в отбора

Според мен 5 влияе на първите 4, а защо 5 е факт всеки да го тълкува както иска. Според мен има две неща. Първото е, че това не са играчи, които някога ще се борят за титла, за това е нужно усилие във всеки мач и ...класа. Второто е, че вероятно някои са недоволни ...от нещо. По горните причини ме е тройно яд за простащината Хамрун, защото в Европа щяхме да играем добре. Както срещу Тирето и Лудогорец

За мен единственото разумно обяснение е изморените психически футболисти, явно не им понася напрежението в толкова продължителен период. Пак казвам, това е разумното обяснение. Неразумни може да има много, не ми се иска да мисля за тях.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5203
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот koisa » 17 окт 2022 10:44

Очаквам отбора да се върне към познатата си игра и форма от пролетта когато официално отпаднат шансовете за титла. Тогава очакванията към тях за задължителна победа във всеки мач ще изчезнат, а така ще се намали и напрежението, което явно не им понася.
Много е възможно този сезон да сме в борбата за 3-4 място според това кой ще вземе купата. Шансовете да не сме ние са доста големи!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот LoveAndPeace » 17 окт 2022 11:07

alexdb написа:
W84me написа:Страшни мрънкачи, страшни неможачи. Чак ми е неудобно, че сред левскарите има такива.


Е такива коментари на new левскари много ме кефят.
Сори пич, но истинските фенове на Левски винаги са били претенциозни към показаното от отбора.
Само да ти припомня една случка от миналото на истинския Левски. Левски играе КЕШ с Реал Мадрид. Но стадионът пълен наполовина - което го пиши празен за мач от такава величина. Причината? Срамна загуба дни преди това от Тракия с 4:0.
Оттам насетне ти си мисли и си прави изводите кое, какво, как и защо Левски беше Левски.

Хващаш се за ръчичка с близнаците ти от сектор Гей и дружно бойкотирайте. Явно още сте в миналия век.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: olimpi

Мнениеот Странджата » 17 окт 2022 11:30

Пачата го кръстиха, когато обединиха Левски и Спартак и той като голобрад юноша застана да играе до Гунди. Лицето му се зачервяваше страшно след първите минути - наистина биеше на очи. Тогава така го кръстиха, защото идваше от Спартак и се спъваше само като погледне към Гунди, на когото трябваше да подава.
Иначе по повод мача - тъжно е, но има такива мачове. Все пак мисля, че трябва да признаем, че Мъри разбира повече от нас футбол. В неговите думи няма тази злъч, която тук не веднаж струи. Каза го преди малко време - неоправдан е бил ентусиазмът за този отбор - той играе, колкото може, а това, че постигна повече, е резултат на желанието в началото всеки да докаже, че незаслужено е трета ръка играч. Сега са изморени, а и вече спокойно могат да посрещнат оферта ...

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот vvessel » 17 окт 2022 15:06

За мен главния проблем на отбора е голмайстор. И проблема е още от преди идването на Мъри. Просто няма кой да вкарва и затова като забоксуваме се окопаваме по-дълбоко. Лошото е, че Мъри не промени нищо в тая насока. И той никога не е имал нюх за голмайстори. Ако му бяха предложили Гара Дембеле на времето сигурно щеше да го отхвърли. Неговата идея за игра е близка до тази на Барселона, но Барселона си имаха Меси който вкарваше по 60-70 гола на годинa , а сега взеха Левандовски. Когато Левски намери своя Меси или Левандовски, ще тръгнат нещата. Иначе ще се бием като врабец у прозорец и ще правим чуждите вратари герои.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот metodito » 17 окт 2022 16:16

Ма ние и при Майстора нямахме такъв, например. Испанецът беше в лоша форма и не беше същия, нигерийчето никога не е било особен играч, но пък Краев учуди тогава... Аз пък бих предположил, че в дефанзивен план нещо се случи, а не толкова в офанзивен. В смисъл, както казва vvesel, атаката ни куца от преди Мъри.
Надявам се, вярвам, че Мъри ще налучка ваксата в следващите седмици.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот wilge » 17 окт 2022 20:42

tmanolov написа:...
Апропо, откакто си дойде Мъри имаме само един сериозен провал (Блажевич), скойто не е разтригнато тихо и кротко, без да се плащат главозамайващи суми. Щото и тези суми влизат в разхдите за заплати и изкривяват статистиката. И ще ми е интересно нямкой от твърдящите, че сме в топ 3 по заплати да постне разходите на БотевЪ и 1948 за миналата година. Пък и на Берое. После може да се реве, ама от смях към невежеството им!

Не знам колко е провал Блажевич, може и така де е, аз съм го гледал само в един мач където всички играха слабо (което се оказа практика при всички софийски "гостувания). За мен ако не провал, то неубедителен трансфер е маминото детенце Роналдо. Дори майка му назначиха на работа на Герена. Оказа се, че нито е Феномена, нито е Кристиано. Такива в страната на кафето с лопата да ги ринеш. Все се самоуспокоявам, че бразилците трудно се аклиматизират. Надеждата крепи. Не съм влизал в регистъра и не съм видял ГФО на отборите, но не мисля че повече от три отбора имат по-големи разходи за заплати. Преди малко гледах как Локо Пд се изгаври с белите лебеди, пардон гъски. Локомотивци едва ли плащат по-високи заплати от Левски, но и българите и чужденците им са доста по-качествени. За мене бразилците и българите в Левски не могат повече, а другите чужденци не искат. За да не съм голословен, анализирайте играта на Сонко и Кордоба от пролетта до сега. За да не останат по-назад Г. Миланов и Ф. Кръстев също дръпнаха ръчната. Специално Георги, откакто дойде Ивелин, не е направил иден мач който да отговаря на визитката му. Направи ми впечатление и друг факт. Уж заплатите намаляват, уж задълженията към НАП се покриват, феновете помагаме колкото можем и на края дълговете към агенцията се увеличават. Нямам обяснение, ако някой знае да ни светне.
Знам само едно: с трици маймуни не се ловят.

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот Вълчан » 17 окт 2022 20:50

TristaNNN написа:А, тука що няма всенародна радост?
След мача с бялата тото трупа настоявахте Мъри да смени схемата на игра - смени я.
Трябвало Петков да е титуляр - започна като титуляр.
Обезателно били нужни промени при изпълнителите - Роналдо и Уелтън халф бекове.
Нужни били удари отдалеч, инак нямало да стане работата - заповядайте удари отдалеч.
Нигериецът не бил готов. Няма проблем - пейка.
Очаквах поне 10-15 страници задоволство, след като желанията на форумните спецове бяха сбъднати вчера. Що не се радвате, бре!

То хубаво ги раздвижи но не ги подреди правилно. Освен един Уелтън останалите се боричкаха и блъскаха на една педя. Ако това бяха удари отдалеч явно гледаме по различен начин на играта. Влагаше се единствено сила без поглед къде е вратата. Петков така и не си намери мястото с няколко изключения. Краев всяка ситуация го хващаше неподготвен. Ами Роналдо. Какво правеше той в този мач никой не разбра. Толкова грешни решения. Единствено Стефанов показа отново колко елегантен играч е.
Все пак имаха доста положения и това е добре.Липсва ни Камбуров отпред. Това е.....Стоилов е прекрасен треньор за Левски. Разбира я играта. Но не може да мрънка от 1 година едно и също. Това е положението с този бюджет и тези играчи които той одобри за привличане.Нека не се превръща в Стойчо Младенов 2.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот TristaNNN » 17 окт 2022 22:05

Вълчан написа:
TristaNNN написа:А, тука що няма всенародна радост?
След мача с бялата тото трупа настоявахте Мъри да смени схемата на игра - смени я.
Трябвало Петков да е титуляр - започна като титуляр.
Обезателно били нужни промени при изпълнителите - Роналдо и Уелтън халф бекове.
Нужни били удари отдалеч, инак нямало да стане работата - заповядайте удари отдалеч.
Нигериецът не бил готов. Няма проблем - пейка.
Очаквах поне 10-15 страници задоволство, след като желанията на форумните спецове бяха сбъднати вчера. Що не се радвате, бре!

То хубаво ги раздвижи но не ги подреди правилно. Освен един Уелтън останалите се боричкаха и блъскаха на една педя. Ако това бяха удари отдалеч явно гледаме по различен начин на играта. Влагаше се единствено сила без поглед къде е вратата. Петков така и не си намери мястото с няколко изключения. Краев всяка ситуация го хващаше неподготвен. Ами Роналдо. Какво правеше той в този мач никой не разбра. Толкова грешни решения. Единствено Стефанов показа отново колко елегантен играч е.
Все пак имаха доста положения и това е добре.Липсва ни Камбуров отпред. Това е.....Стоилов е прекрасен треньор за Левски. Разбира я играта. Но не може да мрънка от 1 година едно и също. Това е положението с този бюджет и тези играчи които той одобри за привличане.Нека не се превръща в Стойчо Младенов 2.

Да, да, ясно ...
Кажете сега какво трябва да се направи срещу Локо Пд. Явно Мъри вече се е поправил и е започнал да приема чуждото мнение (Нали и това беше проблем, а?) от форумните капацитети, докато чете форума, щото след мрънкането след най-старото и единствено столично дерби със Славия ви изпълни желанията срещу Септември на 99%.
Що никой не се радва, бе, футболни хора? Бре, някой от дежурните лаладжии ще отговори ли защо няма всенародна радост, след като Мъри им изпълни всички капризи в последния мач?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот vvessel » 18 окт 2022 15:28

Феновете които критикуват играта се наричат хейтъри, критикари, лаладжии и т.н.
А как се наричат лаладжиите които критикуват феновете?
Не знам колко трябва да си жалък хейтър за да търсиш повод да плюеш по феновете изказали си мнението за мача, във форум, чиято цел е именно това, вместо да си кажеш обективно мнението и да го обосновеш.
Явно тежки психически проблеми.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта