А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот левскар07 » 18 юли 2010 10:03

9. Колко край него се облажиха?! Не получаваха ли нашита футболисти най-високи заплати.
...и т.н., и т.н.
Момчета, нали сменяме тона и даваме доверие на отбора Левски, което означава собственик, изпълнителни директори, треньори, футболисти и всички, които работят там.
Дойде време Феновете да са пак единни. Не сме ли такива от 15-ти.
Нека - да!

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юли 2010 10:34

kroyf написа:5-издържа отбора от собствения си джоб,и колкото и малко да дава това все пак са лични(предполагаб,но не съм сигурен) пари.


Няма такова нещо !
Левски си е на самоиздръжка .... от поне 5-6 години !
Преди този период .... парите ги даваше Чорни !

kroyf написа:6-не допусна клуба да изпадне в задължения ,който няма как да бъдат върнати,и рано или късно други отборчета ще издухат супата.


В каква грешка си, ако знаеш ...
Никой незнае, Левски какви суми дължи ........ на другите фирми на Батков ! ? !
Да, точно така ..... клуба Левски е длъжник на фирми на Батков .... и този факт, ще е една доста серизона пречка, пред всеки бъдещ купувач !
От друга страна .... също така не се знае, колко заема - ЗА ДРУГИТЕ СИ ФИРМИ, "адвоката" е взел от банки ..... и ги е прехвърлил на клуба ! ? ?
Все въпроси ..... с предполагам - много интересни отговори ( цифри ) !
=================================================================================

maximalniq написа:Не си завря парите от ШЛ в г*за, а даде 3 милиона евро за трансфери а останалите вложи в инфрастрктурата на клуба(терен,школи,стадион)


Спорна е цифрата от 3 млн. евро ... но, както и да е.
А, къде изчезнаха останалите ..... към 11-12 млн. лв. ( към 6-7 млн. евро ) ... спечелени от двете ни силни години в Европа ( 1/4 финала в УЕФА и влизането в Ш. л. ) ? ? ?
Батков, и да е дал някви пари ( собствени ... от джоба си ) ... те са няква - вероятно нищожна сума !

От както, Чорни ( "УЖ" прехвърли собственоста на клуба, на Батаков ) ... спря да дава пари, Левски е на самоиздръжка !
Само допреди година ..... М-тел дваха 2,2 млн. лева на година като спонсори на отбора !
Вече парите са наполовина .... но няма значение, та мисълта ми е, като вземем това напредвид .... и традиционните 1 млн. евро от УЕФА .... плюс някое друго трансферче ( та ) за половин милион ..... и още към - над > 1 милион от билети, телевизиони права .... и други, по дребни спонсори .....
Та, какви пари - "от собственият си джоб", дава ( вади ) "адвоката" - Батков ? ? ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот deepblue1963 » 18 юли 2010 10:42

THE G.A.M.E написа:
kroyf написа:5-издържа отбора от собствения си джоб,и колкото и малко да дава това все пак са лични(предполагаб,но не съм сигурен) пари.


Няма такова нещо !
Левски си е на самоиздръжка .... от поне 5-6 години !
Преди този период .... парите ги даваше Чорни !

kroyf написа:6-не допусна клуба да изпадне в задължения ,който няма как да бъдат върнати,и рано или късно други отборчета ще издухат супата.


В каква грешка си, ако знаеш ...
Никой незнае, Левски какви суми дължи ........ на другите фирми на Батков ! ? !
Да, точно така ..... клуба Левски е длъжник на фирми на Батков .... и този факт, ще е една доста серизона пречка, пред всеки бъдещ купувач !
От друга страна .... също така не се знае, колко заема - ЗА ДРУГИТЕ СИ ФИРМИ, "адвоката" е взел от банки ..... и ги е прехвърлил на клуба ! ? ?
Все въпроси ..... с предполагам - много интересни отговори ( цифри ) !
=================================================================================

maximalniq написа:Не си завря парите от ШЛ в г*за, а даде 3 милиона евро за трансфери а останалите вложи в инфрастрктурата на клуба(терен,школи,стадион)


Спорна е цифрата от 3 млн. евро ... но, както и да е.
А, къде изчезнаха останалите ..... към 11-12 млн. лв. ( към 6-7 млн. евро ) ... спечелени от двете ни силни години в Европа ( 1/4 финала в УЕФА и влизането в Ш. л. ) ? ? ?
Батков, и да е дал някви пари ( собствени ... от джоба си ) ... те са няква - вероятно нищожна сума !

От както, Чорни ( "УЖ" прехвърли собственоста на клуба, на Батаков ) ... спря да дава пари, Левски е на самоиздръжка !
Само допреди година ..... М-тел дваха 2,2 млн. лева на година като спонсори на отбора !
Вече парите са наполовина .... но няма значение, та мисълта ми е, като вземем това напредвид .... и традиционните 1 млн. евро от УЕФА .... плюс някое друго трансферче ( та ) за половин милион ..... и още към - над > 1 милион от билети, телевизиони права .... и други, по дребни спонсори .....
Та, какви пари - "от собственият си джоб", дава ( вади ) "адвоката" - Батков ? ? ?

Говорили сме на дълго и на широко по темата.Общото между "антибатковистите" е,че в техните постове се посочват само приходите,а нещо се избягва темата за разходите.Може би нямаме такива?И още нещо.Те,май,повече от "пробатковистите" отъждествяват Левски с Батков.Странно,нали?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юли 2010 11:08

Принципно .... темата на автора е за друго.
Но той иска >И< да се подкрепя Батков .....
С това, няма как да бъда съгласен !
Аз имах някво търпение към "адвоката" .... но до момента с казанската афера !
Подкрепям отбора .... но не и Батков.
Последните години доказа .... многократно, че ВЕЧЕ, неможе да управлява Левски добре и адекватно.
Мисля, че неможе да има спор, относно това -
Че Батков е взел повече .... от колкото е дал от ( на ) Левски !

П.п.

Моля се, да не съм прав за заигравките му със заеми, банки, фирми .... и Левски !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот slavi_1914 » 18 юли 2010 11:47

Абе вие някои сини фенове сте голями философи !
Дайте всички философи по 300 000-400 000 лева купете си един отбор и го управлявайте. Пък да видя готино ли ще ви като за благодарност,че сте дали тези пари да ви наричат ку..о и прочее.

Агент бил....такъв бил...онакъв бил......А вие какви сте ?
Нима никои от вас няма грешки ? Нима вашите баби и дядовци не са луди комунисти и подвластни на системата ?
Някои от вас прекрачват всякакви граници напоследък. Правят золуми по стадиони,бият други фенове на Левски, ходят пияни и нашмъркани на стадиона !
Как аз да си заведа детето на стадион и да го направя поредното 4-то поколение Левскар ?
Да слуша то вашите Батков к....о и да ме пита "Защо тате го обиждат като той им дава парички на футболистите ?"
Вие смелчаги псувате ли си шефовете в работата в очите ? Или като мишоци го чакате да излезе и тогава го псувате ?
С тези ваши постове можем само да разбием сектор Б на сектори Б-изток,Б-запад,Б-север и Б-Юг.
И предлагам :
Б-изток - мразят Батков
Б-запад- мразят Гонзо и Ясен
Б- север - мразят останалите фенове на Левски
Б- Юг - мразят всичко
Ако това искате ходете си по мачове и си ругайте и псувайте а футболистите ще си ги подкрепяме ние истинските Левскари !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
Doooom1984
Мнения: 41
Регистриран на: 15 юли 2010 14:28
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот Doooom1984 » 18 юли 2010 12:17

Na batkov go podkrepqm samo v edno 4e izgoni toq psevdo trenyor muri stoilov 6tot da se setim 4e vednaga sled ospehite ni v evropa se pomisli za mnogo golqm a go vijte sled tova pulen proval vuv liteks a vuv nacionalniq mu see smee cqla evropa na toq haskovski rub.... Jalko samo za mom4etata a6toto koga e bilo da se otkazvat 3ma futbolisti ot nacionalniq otbor pri :?: :?: :?: pri velikoto dulo stoilov i sirakov ot koito ediniq se misli za velik a drugiq a drugiq mu kazva koi da igrae i koi ne....

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот parvanoff » 18 юли 2010 12:27

tprodanov написа:Абе, човек, ти на заплата ли си при Батков бе?
Хайде, обясни ми, ако Батков толкова обича отбора, защо го закрива 85та година и открива на негово място Витоша? Та това е една от големите агресии спрямо Левски? Обичал го бил...
Левски си е Левски, обичаме си клуба, но Левски не може да е бъкан с агенти, които го ядат отвътре. Точно за доброто на Левски те трябва да бъдат изринати от там, вместо да се обединяваме с тях. Ти би ли се обединил с Доган, ако утре стане президент на България? Обединен ли си с Гоце, подкрепяш ли го???

А ти на колко години си? С теб сме се засичали и на едно друго място, но когато говорих за нещата, които батков е направил за отбора не те видях никъде да опонираш... Хубаво е да разсъждаваме малко по-задълбочено, а не да се носим по течението. Баща ми е бил също комсомолски секретар и е бил такъв, не защото е харесвал нещата, които ти мразиш в 45-годишният режим. Той е харесвал комунизмът като идея-комунизмът на Маркс и т.н.-не съм наясно много с тази тематика, но и не това е поводът, по който ти пиша. Готов съм с теб да дискутирам, докогато искаш и ще видим кой е прав, кой е крив, защото съм убеден, че батков управлява добре клубът и ще ти кажа защо, пък ти ако решиш отговори. Баща ми в момента е най-върлият костовист, който познавам-той е член на СДС от създаването им и ти гарантирам, че е така, защото просто е осъзнал, че е рано за комунистическата идея-човечеството не е дорасло пък камо ли ние-българите. Не му пречи това да е ходил 30 години на всеки мач на Левски, въпреки че не е от София. От комсомола го изгониха, защото бил пуснал песен на Бийтълс по радиото на училището, което ти е ясно, че не е имало нищо общо с комунизма. Но е нормално в този период човек да залитне по някаква идея, която сама по себе си е добра-така може да е залитнал и мразеният от теб човек. Аз съм военен-нямам идея как са приемали навремето казарма във ВКР, но не вярвам на някакви дето пишат тук някакви неща, че някой трябвало баща му да е едва ли не секретар на партията, за да те вземат там и т.н.-това за мен е недоказуемо, така че да говорим с факти. Факт е, че там са го разпределили в казармата-това е фактът. Бях изкарал статистика за успехите през управлението на батков-мога да те уверя, че това са едни от най-силните години в дългата история на Левски-ако искаш си поиграй и ти да ги изкараш, защото мен ми писна вече за всеки да го правя.. Факт е, че имаме една от най-силните ДЮШ-да не кажа най-силната, факт е, че имаме един от най-хубавите стадиони и една от най-стройните организации-това всичко в рамките на България, защото е трудно да надскочиш с много средата си-това е ясно и мисля, че няма смисъл да ти го обяснявам... А с какво си по-добър ти от батков-дарил ли си нещо някъде, платил ли си и 1/1000 данъци от това, което той е платил, отделил ли си хора и средства да защитиш десетки левскари в съда-човек не може да е вездесъщ, но е направил доста и не бива да се подценява това! Още повече да плюеш в нищото, защото сигурно не ти харесва по физиономия-аз никъде не съм ти видял фактите-може да съм пропуснал, макар че следя форумът, за което те моля за извинение, ако е така.
Относно авторът на темата-страхотно мнение, което подкрепям изцяло!
THE G.A.M.E -дай някави доказателства, защото ми писна от празни приказки. Кой какво бил дал, откъде го дал и т.н. Говориш празни приказки-всичко без доказателства е просто плюене!
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот slavi_1914 » 18 юли 2010 13:06

Не не остави ги да плюят само !
В тази държава критици колкото си щеш !
Да критикуваш е лесно, да четеш жълта преса гнусно (но в кръвта на Българина).
За пример 80% от хората си хвърлят боклука от терасите, а после искат зелени площи и плюят управляващите,че е мърсотия и не чистят ! А като идат в Европа и ги глобят 500 Е за хвърлен боклук стават много прилежни !
Жал ме е,че с такиви хора поддържаме една идея,която нашите бащи и дядовци са градили с години. Пък дали се казва Левски,Локо или Цска всеки сам си избира !
Жалко и за това,че си мислех че пускайки тази тема някои хора ще се замислят и ще се сетят,че истинския фен ще направи всичко в името на отбора...но уви май не е така...:(
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот parvanoff » 18 юли 2010 13:43

Забрави, че някой ще се замисли-понякога и аз се амбицирам да кажа нещо, но отдавна смятам, че никой не се замисля сериозно над нещата. Рядко някой ще излезе да дискутираме с факти, а си карат на някакви предположения. Но понякога се жегвам от цялото това плюене, защото така нещата се влошават, а не се оправят. Когато за един отбор е необходимо да си шампион и поне минал групите на ЛЕ, за да има публика нещата не стоят добре, но заради такива мнения и плюения /това си е моето мнение-съжалявам/ много хора се увличат по такива псевдооратори и изразители на някакъв негативизъм и не ходят по стадионите... И ми става криво и пиша по нещо, но за съжаление всеки път виждам, че няма смисъл. Сега поне виждам, че има малко повече реалисти /по моему/-преди 2-3 месеца се брояхме на пръстите на едната ръка хората, които оценяваха трудът и постигнатото в Левски, което си е някаква положителна новина, но може да се дължи просто на това 6-0, което не трябва, според мен, да е критерий...
Иначе отново съм съгласен с всичко, което си написал-все едно аз съм си написал мнението ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот slavi_1914 » 18 юли 2010 14:04

Тъпото е,че и мен ме боли всяка година след всяка излагация, но след 2-3 дни пак си ги защитавам и бързо ми минава. Често пъти се замислям ако влеза във форума на Цска например и почна да се правя на червен и ги надъхам срещу Борисов или Костадинов какъв ефект би имало. Сигурен съм че ще има голям успех. Но какво ще постигна ?
Убеден съм че има много такиви завистници на Левски които надъхват разколебаните Левскари. Именно тези малумници се зародиха през времето когато Левски газеше и се будеха на сън, стряскайки се от някоя от фамозните победи на Левски.
Къде бяха тези разбирачи дето плюят всичко (успехите били ги заслепявали и не виждали на Батков далаверите) Дрън,дрън та пляс ! Нали сте философи и гледате всичко под лупа ?
Батков си има кусури,но видяхте че като го плюхте зимата нищо не даде и нищо не стана. Сега понамаляхте критиците и нещата сякаш потръгват ! Ако изчезнат умразните ви мисли Левски ще е по-добър ГАРАНТИРАМ ВИ !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта