Левски взима юноша на Ботев1912?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот Един град-един отбор » 15 юли 2010 17:33

maximalniq написа:
Един град-един отбор написа:Хах ... нищо вярно ... Цветелин Тонев е роден през 1992 година в град Пловдив. Живее от малък в село Скутаре /на 5 км от Пловдив/. Взима участие в игрите в набори 90, 91 и 92 ... като малък се е развивал в школата на елитен холандски отбор, защото в Холандия работи семейството му и той живее тук при баба си и дядо си. Живял е доста време в Холандия и за това прякорът му е Цецо Летящия Холандец. Играе като крило /ляво, дясно/ и нападател ... Изключително талантливо момче, мечтаещо един ден да носи фланелката на Ботев Пловдив в официален мач. С това мисля да приключим :)

Браво на момчето, мечтае да играе във В и Б група и да взима по 300-400 лева заплата... ;)


Братле, бащата на Цецо има собствена фирма в Холандия, която му носи ПРЕдостатъчно финансови ресурси! Мисля, че не е твоя работа да обяснявам личните му неща тук. В момента се обадих на Цецо, но не можах да се свържа с него, което не изключва възможността да е в чужбина. А това за заплатата - ако познаваше Цецо, щеше да знаеш, че той играе със сърцето си за отбора си а не с краката си за парите ... :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот maximalniq » 15 юли 2010 17:40

Колкото и да обича Ботев едва ли ще иска да прекара цялата си кариера във Ботев. Това е детинско мислене, ако му предложат Литекс,ЦСКА или Левски договори не мисля, че ще откаже. А и разбирам Ботев всяка година да се бореха за място в евротурнирите, но точно сега с вашите проблеми, ако всичко върви по вода, нещата ще се наредят след 3-4 години.
Изображение

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот Един град-един отбор » 15 юли 2010 17:44

Не съм казал, че остане в Ботев завинаги ... той е един от малкото истински таланти в България и развитието му е в грандовете и в чужбина! Той решава какво да прави, просто в последния разговор отрече всичко :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот maximalniq » 15 юли 2010 17:48

А ти мислиш, че грандовете в Европа имат скаути в отборите от долните девизии на България... Единствено може да го забележи някой в големите клубове, точно и затова съм сигурен, че няма да откаже, за да остане в Ботев.
Изображение

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот Един град-един отбор » 15 юли 2010 17:52

А според теб дали ще предпочете Левски, ако ПСВ Айндховен или школата, в която се е развивал като малък /в която школа има връзки баща му/ ? Преди да извадим отбора той беше казал, че при наличието на италианци няма как да се наложи в отбора и поема към Холандия в школата, в която се е развивал като малък, но след изваждането той беше един от сигурните титуляри ... Нека да оставим нещата така като се свържа с него лично той ще ми каже какво ще прави :)
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот edmon_dantes » 15 юли 2010 17:56

Не искам да подценявам отбор като Ботев (дори ми е симпатичен), но ако това момче иска да се развива като футболист, трябва да премине в Левски, Цска или дори Литекс. Тези отбори всяка година играят в Европа (Литекс не всяка година :) ), много чужди мениджъри могат да го забележат и т.н. Тук не става въпрос за пари, слагаме ги настрана. Пък и да не забравяме, че и при "сини" и "червени" условията са много по-добри от другите отбори. Няма лошо да обича родния си клуб, адмирации за това, но ако мисли за добра футболна кариера, пътя му минава през софийските отбори - знаете кои са те, да не ги повтарям.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот maximalniq » 15 юли 2010 17:57

Е ако има връзки в Холандия да,но ако дойде да играе в Ботев едва ли някой ще го забележи освен големите български отбори.
Изображение

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот Един град-един отбор » 15 юли 2010 18:00

Напълно съм съгласен с вас :) Пак казвам - скоро ще разберем ...
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот МЕЦИ » 16 юли 2010 00:44

antisirakov написа:
Един град-един отбор написа:Това момче ми е личен приятел ... отрече за каквато и да е информация, че преминава на Герена. Ако някой иска може лично да се свърже с него и да го пита, но координати давам само на личен :) Темата е за коша ...


къде ще играе тази година?

Във "В" група
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

haterbrb
Мнения: 69
Регистриран на: 24 апр 2010 15:42
Контакти:

Re: Левски взима юноша на Ботев1912?

Мнениеот haterbrb » 16 юли 2010 11:48

Един град-един отбор написа:А според теб дали ще предпочете Левски, ако ПСВ Айндховен или школата, в която се е развивал като малък /в която школа има връзки баща му/ ? Преди да извадим отбора той беше казал, че при наличието на италианци няма как да се наложи в отбора и поема към Холандия в школата, в която се е развивал като малък, но след изваждането той беше един от сигурните титуляри ... Нека да оставим нещата така като се свържа с него лично той ще ми каже какво ще прави :)



И тук всичко свърши :lol:


Не си представям някой да си мечтае да играе във...В група?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, suni и 45 госта