"Европейска" публика

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот batbozho » 25 ное 2009 23:33

tprodanov написа:Еми има два варианта. Или и в ложите са надрусани лумпени, за сектор Б е ясно, то и В е такъв, а щом в ложите са друсани, какво остава за сектор А. Значи, първи вариант - целия стадион е само от друсани.
Втория вариант е - може би се е случило нещо наистина необичайно, наистина прекалено нагло, прекалено провокиращо, за да се случи това? Ти сам си отговори на въпроса кое точно е...

Нищо не се е случило,просто вие не може да губите,особено във важни мачове.В тях сте свикнали вас да подпират а не да се свири по правилата и накрая в безсилието си до това стигате.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот tprodanov » 25 ное 2009 23:34

Ние ли не можем да губим бе, ебаси хората има тук, в един момент ти разправят че си бил лузър, щото приемаш спокойно загуби, в следващия момент ти казват че не можеш да губиш. Има страшни шизофреници в тая страна..

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: "Европейска" публика

Мнениеот МЕЦИ » 25 ное 2009 23:36

tprodanov написа:Ние ли не можем да губим бе, ебаси хората има тук, в един момент ти разправят че си бил лузър, щото приемаш спокойно загуби, в следващия момент ти казват че не можеш да губиш. Има страшни шизофреници в тая страна..

Зарежи ги тия...Ходи им се по малка нужда,а си мислят че... :lol:
Последна промяна от МЕЦИ на 25 ное 2009 23:55, променено общо 1 път.
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот Cesc Fabregas » 25 ное 2009 23:38

tprodanov написа:Ние ли не можем да губим бе, ебаси хората има тук, в един момент ти разправят че си бил лузър, щото приемаш спокойно загуби, в следващия момент ти казват че не можеш да губиш. Има страшни шизофреници в тая страна..

Ти не си ли свикнал, че всякакви ги има, особено в тоя форум? :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот maximalniq » 25 ное 2009 23:38

Ако не се бяха гъбаркали с хората,нямапе така да стане.Сами са си виновни
Изображение

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот blue magic » 25 ное 2009 23:40

batbozho написа:
tprodanov написа:Еми има два варианта. Или и в ложите са надрусани лумпени, за сектор Б е ясно, то и В е такъв, а щом в ложите са друсани, какво остава за сектор А. Значи, първи вариант - целия стадион е само от друсани.
Втория вариант е - може би се е случило нещо наистина необичайно, наистина прекалено нагло, прекалено провокиращо, за да се случи това? Ти сам си отговори на въпроса кое точно е...

Нищо не се е случило,просто вие не може да губите,особено във важни мачове.В тях сте свикнали вас да подпират а не да се свири по правилата и накрая в безсилието си до това стигате.

Да абсолютно нищо не се е случило - брутално ограбен отбор от поръчково съдийство и нагло поведение, наказани основни играчи и отнети 3 точки.
Ние сме ЛЕВСКИ и няма да търпим такава гавра с отбора.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот CSKAfan » 25 ное 2009 23:40

при толкова загуби и равенства на левски този сезон само 1 път ратко пое вината, то не беше виновен боби михайлов, съдията, аферата в казан, димитър борисов, калпавия терен в испания, многото ритане от лацио, съдииска подкрепа към балъков, ся им са подигравали... за мене най-спорния червен картон беше този на кишишев - сдърпват се с мангала, разменят реплики, кишишев го тупа по гърба да го успокои - ония като умрял пада...
YNWA!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот tprodanov » 25 ное 2009 23:42

CSKAfan написа:при толкова загуби и равенства на левски този сезон само 1 път ратко пое вината, то не беше виновен боби михайлов, съдията, аферата в казан, димитър борисов, калпавия терен в испания, многото ритане от лацио, съдииска подкрепа към балъков, ся им са подигравали... за мене най-спорния червен картон беше този на кишишев - сдърпват се с мангала, разменят реплики, кишишев го тупа по гърба да го успокои - ония като умрял пада...



Я преди да коментираш мача, ми покажи едно изказване на Ратко, в което обвинява съдията, афери, или каквото и да е. Баси наглото говорене.

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот plamak » 25 ное 2009 23:43

Гугутка и всички Левскари, крайно време е да защитите отбора си. Вземете пример от Дучето и го направете малко по-добре. Момиров вън от футбола завинаги. Абсолютно задължително е да се избере нов испълком. Това е!!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: "Европейска" публика

Мнениеот ros » 25 ное 2009 23:49

Няколко въпросчета...?
Колко бомби гръмнаха днес?
А предишните мачове?
И докога?
И кви мерки се вземат?
Все ми е тая кого бият в ложите. Но да пострада невинен фен, журналист или фоторепортер?
ПРЕСТАНЕТЕ!!!
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, noo и 22 госта