Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот olimpi » 22 май 2024 10:32

peliforewer написа:
1914.1902 написа:Какво се държат пък тези? Първи сред припознавачите бяха. Не е обективно да не знаеш как се изписва името на даден отбор.


Ако това ти е критерият за независима и обективна журналистика направо падна много ниско.Пак си се объркал, Томислав, Грънчаров и Стоянов никога не забравят да натъртят на цялото име на ЦСКА.


Точно пък Томето намери за пример, пръв припок на републиката, даже говори за дерби...имаше дерби с онзи отбор на ЦСКА, на моменти достоен противник през годините, но не и с Литекс, хеле пък с тези сегашните продукт на мегауйдурмата.

Да не говорим за спермачката, дебел Ники и агент Ставри, които директно въртят дудуци на полуръста и окат до небесата ние сме ЦСКА, не, не сте, Литекс сте и това ще си остане като срамно петно вовеки.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

peliforewer
Мнения: 9729
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 май 2024 10:34

1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:Какво се държат пък тези? Първи сред припознавачите бяха. Не е обективно да не знаеш как се изписва името на даден отбор.

Ако това ти е критерият за независима и обективна журналистика направо падна много ниско.Пак си се объркал, Томислав, Грънчаров и Стоянов никога не забравят да натъртят на цялото име на ЦСКА.


В този случай не са показали, че са независими. Томислав дълго време си им викаше ЦСКА, докато в едно предаване Трибуна Левски не му направиха забележка, когато той участваше там и след това започна да вика ЦСКА - София. Отново не си запознат с някои неща и се изказваш неподготвен.

Ние говорим за журналистика, а не за избиване на комплекси.


Да напишеш правилно името на отбор е избиване на комплекси ли?

Това явно е смисълът на живота ти :) и да обгрижваш Лудогорец.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 22 май 2024 10:39

peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:
1914.1902 написа:Какво се държат пък тези? Първи сред припознавачите бяха. Не е обективно да не знаеш как се изписва името на даден отбор.

Ако това ти е критерият за независима и обективна журналистика направо падна много ниско.Пак си се объркал, Томислав, Грънчаров и Стоянов никога не забравят да натъртят на цялото име на ЦСКА.


В този случай не са показали, че са независими. Томислав дълго време си им викаше ЦСКА, докато в едно предаване Трибуна Левски не му направиха забележка, когато той участваше там и след това започна да вика ЦСКА - София. Отново не си запознат с някои неща и се изказваш неподготвен.

Ние говорим за журналистика, а не за избиване на комплекси.


Да напишеш правилно името на отбор е избиване на комплекси ли?

Това явно е смисълът на живота ти :) и да обгрижваш Лудогорец.


Всяка неудобна медия тогава я оставихте без акредитация, Никито и Томето обаче имаха, което доказва, че са били обективни само в изгодна посока за теб, а не в изгодна посока за всички фенове.

https://sportal.bg/news-2020061521503048456

https://www.novsport.com/bg-futbol/tssk ... shiya-klub

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 22 май 2024 10:47

Никито и Томето напуснаха и гонгче веднага остана без акредитация:

03.07.19

ЦСКА - София отказа годишни акредитации за отразяване на мачовете на отбора на четири медии. Това са вестник "Меридиан мач", сайтовете БЛИЦ, "Гонг" и "Спортал".

peliforewer
Мнения: 9729
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 май 2024 11:10

Явно аз не мога да обяснявам, говорим за журналистика въобще и за това какво беше Дарик радио, а не за това дали някой казал ЦСКА или ЦСКА тире София, това е проблем само за някои сини фенове.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 22 май 2024 11:11

peliforewer написа:
tmanolov написа:
peliforewer написа:Знам, че ти е мъчно когато някой не хвали Лудогорец, но ми четеш коментарите като Дявол Евангелието :) .Не съм казал нищо лошо за Лудогорец, за мен финала се игра честно.Само посъветвах сините фенове които се съмняват във феърплея на този мач да не обвиняват Ботев Пловдив, а да потърсят сметка от Лудогорец.Ако не бяха журналистите от Дарик този сайт и форум можеше и да ги няма.

Хубаво е, когато се говори за журналистите от Дарик, журналисти да се изписва в кавички или да се замени с платени прости..., пардон писарушки :mrgreen:

Тези журналисти вече над 30 години отразяват случващото се в България, не само в спорта, обективно и са винаги в центъра на събитията.Явно си млад и не помниш, че Дарик радио беше първият лъч в медийното отразяване, това беше радиото на свободните и независими хора. Сега също се държи достойно на фона на платените медиини бухалки.

Бааа, млад съм аз, но младост не помня, ма пък знам и кой беше Радосвет и кое е синчето му в момента :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

peliforewer
Мнения: 9729
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 май 2024 11:19

1914.1902 написа:Никито и Томето напуснаха и гонгче веднага остана без акредитация:

03.07.19

ЦСКА - София отказа годишни акредитации за отразяване на мачовете на отбора на четири медии. Това са вестник "Меридиан мач", сайтовете БЛИЦ, "Гонг" и "Спортал".

Гонгчето след като обслужва БФС и Домусчиеви винаги ще получават акредитация на Герена.Тази актуална новина от 2019 г направо ме шокира :) , направи справка през последните години имали игнорирани медии от Армията.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9729
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 22 май 2024 11:22

tmanolov написа:
peliforewer написа:
tmanolov написа:
peliforewer написа:Знам, че ти е мъчно когато някой не хвали Лудогорец, но ми четеш коментарите като Дявол Евангелието :) .Не съм казал нищо лошо за Лудогорец, за мен финала се игра честно.Само посъветвах сините фенове които се съмняват във феърплея на този мач да не обвиняват Ботев Пловдив, а да потърсят сметка от Лудогорец.Ако не бяха журналистите от Дарик този сайт и форум можеше и да ги няма.

Хубаво е, когато се говори за журналистите от Дарик, журналисти да се изписва в кавички или да се замени с платени прости..., пардон писарушки :mrgreen:

Тези журналисти вече над 30 години отразяват случващото се в България, не само в спорта, обективно и са винаги в центъра на събитията.Явно си млад и не помниш, че Дарик радио беше първият лъч в медийното отразяване, това беше радиото на свободните и независими хора. Сега също се държи достойно на фона на платените медиини бухалки.

Бааа, млад съм аз, но младост не помня, ма пък знам и кой беше Радосвет и кое е синчето му в момента :lol:

Остави Радосвет и синчето му, помниш ли какво беше Дарик през деветдесетте години.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 22 май 2024 11:24

peliforewer написа:
tmanolov написа:
peliforewer написа:
tmanolov написа:
peliforewer написа:Знам, че ти е мъчно когато някой не хвали Лудогорец, но ми четеш коментарите като Дявол Евангелието :) .Не съм казал нищо лошо за Лудогорец, за мен финала се игра честно.Само посъветвах сините фенове които се съмняват във феърплея на този мач да не обвиняват Ботев Пловдив, а да потърсят сметка от Лудогорец.Ако не бяха журналистите от Дарик този сайт и форум можеше и да ги няма.

Хубаво е, когато се говори за журналистите от Дарик, журналисти да се изписва в кавички или да се замени с платени прости..., пардон писарушки :mrgreen:

Тези журналисти вече над 30 години отразяват случващото се в България, не само в спорта, обективно и са винаги в центъра на събитията.Явно си млад и не помниш, че Дарик радио беше първият лъч в медийното отразяване, това беше радиото на свободните и независими хора. Сега също се държи достойно на фона на платените медиини бухалки.

Бааа, млад съм аз, но младост не помня, ма пък знам и кой беше Радосвет и кое е синчето му в момента :lol:

Остави Радосвет и синчето му, помниш ли какво беше Дарик през деветдесетте години.

И вестник Стандарт помня, примерно - знаеш ли какъв парцал е сега :lol: И 24 часа, и Труд, и несъществуващия Демокрация, и какво ли не
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 22 май 2024 11:25

peliforewer написа:
1914.1902 написа:Никито и Томето напуснаха и гонгче веднага остана без акредитация:

03.07.19

ЦСКА - София отказа годишни акредитации за отразяване на мачовете на отбора на четири медии. Това са вестник "Меридиан мач", сайтовете БЛИЦ, "Гонг" и "Спортал".

Гонгчето след като обслужва БФС и Домусчиеви винаги ще получават акредитация на Герена.Тази актуална новина от 2019 г направо ме шокира :) , направи справка през последните години имали игнорирани медии от Армията.


Ама ти сам искаше да се върнем назад в годините, за да разберем какво е казвал Томето за любимия ти отбор. :lol: :lol: Пак ли си неадекватен като вчера?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz и 38 госта