Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 май 2024 00:53

Съвременният българин - този след 2005, трябва да бъде обект на задълбочени психологически изследвания. Заради граничните му състояния и тотален дебилизъм, който контрастира на "предишния българин". За сведение: масовият бъллгарин, емигрирал по света преди 2000 година си намира "бяла" работа. В общия случай, българинът, емигрирал от България след 2002 мие задници и бере ягоди.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 май 2024 00:57

Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.

Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.


Замисли се ако на Костов му бяха оставели отбора от Айнтрахт за още 2 години како щеше да се случи. Никой от враговете няма полза от това..


ще

Какъв Айнтрахт, брат. Андреев го спаси и с македонците, и с Беер Шева. Или ако искаш глупавите им нападатели, които биха по три пъти в него. Аз смятам, че позиционирането на вратаря в дадена ситуация не е "късмет", но нека в случая е късмет.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 01:02

metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.

Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.


Абрамчик- 8 мача. 7 победи и един равен. Изгонен за грозен футбол.
Кока същото. - доказал се в чемпиъншип (Фулам) и виша лига Англия.(Без коментар).
Костов-след 5 месеца ще ревем за него като вдовица за х.,
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 май 2024 01:06

Няма да ревем за Костов, вярвай ми. Йока, това, което казваш, все едно аз да ти пиша за Люпко. Не е ли?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 01:07

metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.


Не си честен. До сега плюехте Костов, че налага неможача Андреев на портата а сега Андреев национален герой спасил некадърника Костов. Ееее не е честно.
Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.


Замисли се ако на Костов му бяха оставели отбора от Айнтрахт за още 2 години како щеше да се случи. Никой от враговете няма полза от това..


ще

Какъв Айнтрахт, брат. Андреев го спаси и с македонците, и с Беер Шева. Или ако искаш глупавите им нападатели, които биха по три пъти в него. Аз смятам, че позиционирането на вратаря в дадена ситуация не е "късмет", но нека в случая е късмет.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 22 май 2024 01:12

scooool написа:Тотално се обърках, предлагам да запишем новия договор на сметката на Мъри и Ивков и да пазим Сирака, че все някой който работи в клуба- бушон някъв, но има и позитив ако в следващите 2-3 г направим добър отбор той очевидно ще има инерцията от 11 мача без победа на Мъри.... За мен, треньор, избягал преди най-важния мач, без значение минали заслуги е приключил за мен лично, жалко,че бяхме еталон интелигентност!!!! Сега се изпокарахме за хипотетични неща и теории.

Не знам как определи, че да си тръгнеш от отбора поради разминаване в концепцията за управление и развитие на клуба, преди "най-важния" мач с цска - Ловеч, е по-лошо от това да загубиш два пъти за две седмици "най-важния" мач с цска - Ловеч и да не си тръгнеш.
Разбираемо е, че си объркан.
Интересно обаче кой те излъга, че сме били еталон за интелигентност.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2758
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 22 май 2024 07:38

Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.

Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.


Абрамчик- 8 мача. 7 победи и един равен. Изгонен за грозен футбол.
Кока същото. - доказал се в чемпиъншип (Фулам) и виша лига Англия.(Без коментар).
Костов-след 5 месеца ще ревем за него като вдовица за х.,

Не е лошо и да споменеш, кой изгони Абрамчик и Йоканович, и остави некАдърника Костов!
Проблемът на Левски е един - Сираков и тези, които стоят зад него!
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5202
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 22 май 2024 08:09

Аз само да попитам защо Палмите не вдигнаха парите двойно и не се отказаха от договора за управление, когато едни други хора искаха точно това? Щяхме да си спестим доста мъки и щяхме да имаме поне няколко човека разбиращи от футбол.
Или тази букмейкърска декларация вчера беше просто за замазване на очите след поредния голям резил, че нещо изведнъж много хора взеха да проглеждат и недоволните от 1% станаха над 50%. :oops:
Явно ни остава да чакаме поредната звездна Сиракова селекция с играчи тип Меси от Враца. :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Aronaks
Мнения: 883
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 22 май 2024 08:36

koisa написа:Аз само да попитам защо Палмите не вдигнаха парите двойно и не се отказаха от договора за управление, когато едни други хора искаха точно това? Щяхме да си спестим доста мъки и щяхме да имаме поне няколко човека разбиращи от футбол.
Или тази букмейкърска декларация вчера беше просто за замазване на очите след поредния голям резил, че нещо изведнъж много хора взеха да проглеждат и недоволните от 1% станаха над 50%. :oops:
Явно ни остава да чакаме поредната звездна Сиракова селекция с играчи тип Меси от Враца. :roll:


Много точно казано. Сега с Генчев начело, с Колев в нападение заедно с Куршума и Лима ще излетим в новата орбита.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 22 май 2024 08:37

Aronaks написа:
koisa написа:Аз само да попитам защо Палмите не вдигнаха парите двойно и не се отказаха от договора за управление, когато едни други хора искаха точно това? Щяхме да си спестим доста мъки и щяхме да имаме поне няколко човека разбиращи от футбол.
Или тази букмейкърска декларация вчера беше просто за замазване на очите след поредния голям резил, че нещо изведнъж много хора взеха да проглеждат и недоволните от 1% станаха над 50%. :oops:
Явно ни остава да чакаме поредната звездна Сиракова селекция с играчи тип Меси от Враца. :roll:


Много точно казано. Сега с Генчев начело, с Колев в нападение заедно с Куршума и Лима ще излетим в новата орбита.


Колев колко гола има в ефбет Лига?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz, suni и 37 госта