Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 21 май 2024 15:40

Тая "локва" пак ще стане привлекателна за рибаря. На сянка под палмата и си ловиш рибата. Същински рай. :) :) :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 15:46

Мило, оле, нищо общо с наркосите :lol:
Оооо, Мило вековеееееен
Милооооо, Борисоооов, пляс, пляс

Такаааа, а дали удобно не се пропуска, че по този договор те така или иначе (според откъслечните информации, които се появиха) следваше поне да удвоят сумата, която дават за клуба? Не че някога сме виждали договора, знаем параметрите и срока му и т.н., но неколкократно съм го повдигал като тема, че не се плаща достатъчно, според това, което излезе в медиите. За да не съм голословен - интервюто е на най-милото ни Мило от юни 2022:

- Каква е направената до момента финансова инвестиция в Левски и колко още и в какъв срок планирате да инвестирате?

- Финансовата инвестиция, за която сме поели ангажимент към Левски, не е краткосрочна. Тя е за период от почти пет години, като този период стартира от средата на миналата година и ще изтече през 2025 г. За целия този период ние сме поели ангажимент, който е малко над 20 млн. лева. Досега към месец май сумите, които ние сме дали по няколко договора, включително такива за спонсорство, търговски марки са приблизително 3 млн. лева. До края на годината са бюджетирани още около 2 млн. лева. Разбира се, тези суми не са достатъчни за бюджета на Левски и поради това ние подпомагаме всячески и Управителния съвет с всички инициативи, в т.ч. и кампанията „Левски е вечен“.


такаааа, 5 милиона са дадени до края на 2022, за 2023 виждаме от отчета, че всички спонсорства са за 5,3 милиона, т.е. макс да са дали 4, , а от началото на годината едва ли са дали и милион, ма да речем, че е толкова, или общо 10 милиона до тук. Ерго остават им още колко - ми да, точно 10 милиона (или малко повече), т.е. дабъл на досегашните по около 4-5 милиона на година, за да си изпълнят договора, от който им остава още 1 година.

Смляно като за БГЛ - нищо ново и отгоре не дават, само си изпълняват договора и толкова, просто го представят напудрено,за да кълве БГЛ като шаран на гола кукичка. Така ясно ли е, или да го напиша по-бавно :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 21 май 2024 15:54

Манолов, какво означава БГЛ, че не ви следя дискусиите?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 21 май 2024 15:57

5 милиона дават на година аз до колкото знам. На Манлово глупостите няма да ги коментирам ч.

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 16:09

bilyaletdinov написа:Манолов, какво означава БГЛ, че не ви следя дискусиите?

Колкото и да ми е неприятно да го кажа - Бай Ганьо Левскаря, т.е. обидно отношение към феновете на г-н "собственика", които винаги кълват на гола кука. Нещо като този под теб, дето му вадя данни и отчети, но той си вярва само на глашатаите на Госпожата, но не и на цифри и факти :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 21 май 2024 16:22

tmanolov написа:
bilyaletdinov написа:Манолов, какво означава БГЛ, че не ви следя дискусиите?

Колкото и да ми е неприятно да го кажа - Бай Ганьо Левскаря, т.е. обидно отношение към феновете на г-н "собственика", които винаги кълват на гола кука. Нещо като този под теб, дето му вадя данни и отчети, но той си вярва само на глашатаите на Госпожата, но не и на цифри и факти :oops:

Цифрите и фактите показват, че Рибаря постави рекорд в историята на Левски с 11 мача без победа.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

tmanolov
Мнения: 4230
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 16:33

W84me написа:Цифрите и фактите показват, че Рибаря постави рекорд в историята на Левски с 11 мача без победа.

Това не е съвсем точно, защото имаше победа над Вихрен между тези 11 мача, а да не говорим, че те не бяха поредни, а бяха отложени от други кръгове - да си говорим нещата както са си. Отделно, подвигът да отстраниш ПАОК, е несравним с нищо в последните 15 години при нас като клуб, а ентусиазмът около този мач беше повече от уникален! Ако искаш факти, до дивната излагация с Харпуните си е повече от дъно - ако не е нак-големият ни резил, то със сигурност е в топ 3. И все пак предпочитам резилът с Хамрун, като преди това сме били ПАОК, пред мижитурчените резултати на тези преди и след него!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 21 май 2024 16:35

Манолката пак го хванала словесна диария :lol: Далеч не съм фен на Палмите, но моралът изисква да сме коректни в критиките си. Мило Борисов казва следното:
Искам да потвърдя, че нашето дружество увеличава повече от два пъти сумата по спонсорския договор за оставащия срок на действието му.

Тоест, не увеличава повече от два пъти даденото до момента, както Манолов се опитва да спекулира, а увеличава ОСТАВАЩОТО по договора. Ако Манолов е прав и до момента са дали по-малко от предвиденото, то още по-добре за Левски - ще се удвои по-голямата оставаща порция.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 21 май 2024 16:55

1914.1902 написа:
Кой е истинският иделог на „Синята приказка“? Това е въпрос, който със сигурност вълнува хилядите фенове на Левски. Става дума за периода в началото на века, когато столичани стигнаха до 1/4-финал за Купата на УЕФА и първо влизане в групите на Шампионска лига. Успехите често се приписват на дуета Мъри Стоилов – Наско Сираков, но известният фен Петър Димитров припомни, че голяма заслуга за този златен период в историята на клуба има и един друг човек, който често е оставал зад кадър – Жаклин Михайлов.

„Ние сме левскари. Когато нещо го мислиш, го казваш. Аз мога да ви кажа, че наистина природата ни е дарила с един такъв човек като Жаклин Михайлов. Ерудиран и честен до мозъка на костите си. Добряк! Той на мравката път прави. И е човекът, идеологът на „Синята приказка“, уважаеми господа. Повтарям, идеологът на „Синята приказка“ се казва Жаклин Михайлов! Всички да го знаете. Може да го видите, че той е първият, който написа: „И преди, и сега, Левски значи свобода“ в „Меридиан спринт“. Идеологът на това, което е в момента Левски, е Жаклин Михайлов. Той първи започна с Мъри Стоилов, видя в него качества още 2000 година, 2001 година. Той си говори с доста хора, с Херо също. Видяха още тогава качествата на Мъри като треньор. И успя да убеди Сираков, защото в началото Сираков не беше толкова убеден. Винаги съм твърдял, че Наско три пъти застана зад гърба на Мъри, но това беше от полза за Левски. Докато Стоилов, дори да не беше пробил в Левски тогава, с таланта си щеше на другите места да успее“, припомни Димитров.

„Васил Колев и Желю Станков… Изключително се радвам, че имаме такива момчета сред левскарите. Това е хубаво за нас“, добави той в своя Подкаст.


Аз съм в ШОК!!!
Все си мислех, че Пепи Истинската Интрига е изкуфеел човек на възраст, но това вече е прекалено :|
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 21 май 2024 16:56

Бат Мило може да хвърля много думи в пространството, само че е редно да обясни, колко точно задължение "опрощава" и колко точно ще увеличи бюджета? Счита ли се опрощаването на задълженията на Левски за увеличаване на парите по спонсорския договор или не?
Хубаво е да се отговори на тези въпроси.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта