Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 20 май 2024 09:47

1palq4o1 написа:
W84me написа:Тия Ливърпул какви са тъпаци, напълнили стадиона. Тоя Клоп само 1 път шампион за 7 години, простак. :mrgreen:



По телевизОроО вчера ни го спестиха, та:

https://www.youtube.com/watch?v=2SRO73B8vmM

Сектанти прости.......

scooool
Мнения: 770
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 20 май 2024 09:52

NOMER14 написа:
icemanbg33 написа:Не съм бай Ганьо и не смятам, че на жените мястото им е само в кухнята, но някой има ли наблюдения с какво тази красавица е заслужила да бъде главен съдия на мач на Левски в елита? Защото пак на мач на Левски беше за първи път ВАР и след това нещо беше върната да си свири във втора и трета лига. Това назначение е за да сме в крак времето или защото госпожицата е заслужила? Дали ако някой от мъжки пол щеше да получи втори шанс и то като главен съдия, ако в първия си професионален бъде пълна щета на ВАР където има повторения и време да види ситуацията?

И срещу нас за първи път се използва правилото за 0:0 да не се присъждат точки.

Чувал съм за нея в неформални разговори, мисля,че е жената на Таско Тасков. От над 10г се занимава със съдийство. Ще видим, светът се движи, жена не е проблем...евроатлантик, няма да ми Допадне!!!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33157
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 20 май 2024 09:54

W84me написа:
1914.1902 написа:
W84me написа:Тия Ливърпул какви са тъпаци, напълнили стадиона. Тоя Клоп само 1 път шампион за 7 години, простак. :mrgreen:


А миналата година даже не се класира за Шампионската лига.

Чакаме Джейми Каръгър да се нареди на голлинията с Йержи Дудек.


От Трибуна Коп също ще се включат хора.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33157
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 20 май 2024 09:55

realno написа:
W84me написа:Тия Ливърпул какви са тъпаци, напълнили стадиона. Тоя Клоп само 1 път шампион за 7 години, простак. :mrgreen:

Да вземат рибаря. Ще ги направи хегемон. ;)


Хегемон на покемон ще ги направи. :lol: :lol:

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 20 май 2024 10:02

rebelheartous написа:Исторически момент за съдийството в България - за първи път среща от efbet Лига ще бъде ръководена от съдия жена. Християна Гутева е назначена като главен арбитър на мача от 34-ия кръг между Крумовград и Левски.



Таз мома не беше ли мутреса ?! На вънкашност става докле не си отвори устата. Не знам защо пак някой трябва да се упражнява на наш гръб.


А имаше заглавия в газетите за нея , които са доста просташки, но май това е нивото на бг спортна "джурналистика".
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3467
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 20 май 2024 10:23

vlong написа:
groti написа:
vlong написа:Ами няма управленци ,патриоти.
По цял свят банките са спонсори на футболни отбори.Тука рекордни печалби,един милиард скоро обявиха ,май само за тримесечие,чисто,а някой да е видял надпис някъде.
Гледах някакви унгарци скоро,на гърдите им ОТР,тука лапнаха ДСК ,пък нищо не дават.Иначе такси,комисионни,обслужване,лихви,лапат лакомо
Няма кой да им удари с юмрук по масата

Някой да им каже да спонсорират някой отбор? Това не е ли по типа Тиквата и спуснатите спонсори в Левски. Наиграхме се с тия вече.

Хе,Ами да ги чакаш по собствено желание ли?
Не, да им кажат някой отбор ,а по принцип в спорта.
ОТР в Унгария да не мислиш ,че сами са се сетили?
Трябва открито да им се каже ,че не може само да лапат,при това в Бг най-свободно и безнаказано,както и мобилните оператори.
Било свободна пазарна търговия,само в територията!
По цял свят има ограничения разни и правила ,само тук НЕ.
Картели и съглашения воглаве с разпрани от корупция политици и чиновници.
ДЕТ за тях

Влонг, по принцип с интерес чета мнениятата ти, защото правиш впечатление на много уравновесен човек. Но в случая ти ни сравни с втората най-гнусна и корумпирана страна в ЕС. Държавата ако ще да помага на спорта - да помага тя, не да задължава бизнесът да си хвърля парите залудо. Не си много запознат с банковата сфера и са ти малко като на улицата пред банята приказките. Ограничения и регулации има много и като цяло банките ги спазват и нямат много къде да бягат. Тия банки дават работа на 20-30К българи и са част от малкото големи бизнеси, които са изцяло на светло. Та тия такси са за тая работа. Идея нямаш колко пчелички работят "зад кадър" за да може като си купиш тениска от Алиекспрес и ония ти пратят някой боклук ти да имаш възможността през банката да си направиш рекламация за фалшивия боклук, който са ти пратили.
Та аз ако имам бизнес и нямам нужда от реклама да ме натисне държавата да издържам някакви си футболисти.. ми няма да стане. То по тая логика утре държавата да натисне и тия бездарници да не искат такива заплати.. Щото продуктът им е смешен на фона на продукта, който даваме аз ти и т.н. за далеч по-смешни пари.
110 години любов!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 20 май 2024 11:46

groti написа:
vlong написа:
groti написа:
vlong написа:Ами няма управленци ,патриоти.
По цял свят банките са спонсори на футболни отбори.Тука рекордни печалби,един милиард скоро обявиха ,май само за тримесечие,чисто,а някой да е видял надпис някъде.
Гледах някакви унгарци скоро,на гърдите им ОТР,тука лапнаха ДСК ,пък нищо не дават.Иначе такси,комисионни,обслужване,лихви,лапат лакомо
Няма кой да им удари с юмрук по масата

Някой да им каже да спонсорират някой отбор? Това не е ли по типа Тиквата и спуснатите спонсори в Левски. Наиграхме се с тия вече.

Хе,Ами да ги чакаш по собствено желание ли?
Не, да им кажат някой отбор ,а по принцип в спорта.
ОТР в Унгария да не мислиш ,че сами са се сетили?
Трябва открито да им се каже ,че не може само да лапат,при това в Бг най-свободно и безнаказано,както и мобилните оператори.
Било свободна пазарна търговия,само в територията!
По цял свят има ограничения разни и правила ,само тук НЕ.
Картели и съглашения воглаве с разпрани от корупция политици и чиновници.
ДЕТ за тях

Влонг, по принцип с интерес чета мнениятата ти, защото правиш впечатление на много уравновесен човек. Но в случая ти ни сравни с втората най-гнусна и корумпирана страна в ЕС. Държавата ако ще да помага на спорта - да помага тя, не да задължава бизнесът да си хвърля парите залудо. Не си много запознат с банковата сфера и са ти малко като на улицата пред банята приказките. Ограничения и регулации има много и като цяло банките ги спазват и нямат много къде да бягат. Тия банки дават работа на 20-30К българи и са част от малкото големи бизнеси, които са изцяло на светло. Та тия такси са за тая работа. Идея нямаш колко пчелички работят "зад кадър" за да може като си купиш тениска от Алиекспрес и ония ти пратят някой боклук ти да имаш възможността през банката да си направиш рекламация за фалшивия боклук, който са ти пратили.
Та аз ако имам бизнес и нямам нужда от реклама да ме натисне държавата да издържам някакви си футболисти.. ми няма да стане. То по тая логика утре държавата да натисне и тия бездарници да не искат такива заплати.. Щото продуктът им е смешен на фона на продукта, който даваме аз ти и т.н. за далеч по-смешни пари.

Бизнес в който отделните участници не се "цакат" един друг за клиенти :lol: не ми го хвали.
При банките има конкуренция колкото и при веригите бензиностанции ....... 0!

vlong
Мнения: 4757
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 20 май 2024 12:44

Банките в този си вариант са най-големите разбойници,винаги и от всичко на печалба,хранят политици да им прокарват удобни закони,крадат ,фалират ,държавата се намесва и ги спасява,били много ценни,мениджъра го уволняват с парична компенсация ,той се е налапал през годините,идва другия.
Държавата като не и е работа да ги натиска ,трябва ли да ги спасява с нашите пари?
Защо в Швейцария наскоро държавата се намеси и намери кой да поеме дълговете на ЮБС ли беше?
Като трябва да им дава пари може да се меси,така ли?
Тези не можели да бъдат на загуба,целия бизнес губи,печели ,Тея все печелят.От всичко,задължиха ни всичко през карти,а никакви лихви за тях,като си искаш от парите ти удържат,а никой не те е питал искаш ли там да си държиш парите.Безкрайни примери могат да се дадат.
Тази и други намеси на държавата в личния ми живот ме вбесяват
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 20 май 2024 20:51

tmanolov написа:
mikata написа:Новия екип на мача с Антибиотик ли ще го покажат :oops:

Да, като се очаква да е римейк на този
Изображение
Веселото е, че в момента с такъв са Сарагоса
Изображение

А най-веселото е, че това е екипът от последния сезон на г.з. в Левски, преди да стане жАлта, а после бяла легенда (за пари ли, а, за много ли), а от друга страна Сарагоса е неговият евро "пробив" :lol: Така ами, няма само Дани Бо да пръсне 500 хилки, за да изкопира фланелката на бившия си отбор :mrgreen:

Най-добрия отбор който съм гледал на Левски.

Изображение
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33157
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 20 май 2024 21:33

Кордоба се разбра с Рейнджърс, представят го до седмица

Централният защитник на Левски Хосе Кордоба може да се смята за ново попълнение на Рейнджърс. В Шотландия написаха, че бранителят е уточнил личните си условия с гранда от Глазгоу, като единствено остава двата клуба да изчистят дребни детайли около трансфера и той да бъде обявен до седмица. На Острова отбелязват, че сумата, която ще постъпи на „Герена“, е около 3,2 милиона паунда, която е значително по-висока от исканата от сините за панамеца, отбеляза Daily Record.

Това означава, че сделката ще се случи преди участието му на Копа Америка.

Представител на Рейнджърс вече се срещна с 22-годишния футболист, като разговор със защитника е провел и мениджърът на отбора Филип Клеман, който му е заявил, че възлага големи очаквания на него. На 5 май Кордоба дори бе на трибуните на стадион „Айброкс“, където е изгледал на живо домакинската победа на сините от Глазгоу с 4:1 над Килмарнък. Сега се очаква той да се превърне в първото попълнение на клуба за новия сезон, тъй като с гранда ще се разделят поне шестима играчи, сред които централният защитник Борна Баришич.

В последния кръг срещу Локомотив Пловдив Хосе Кордоба изигра пълни 90 минути при успеха с 2:1 на „Лаута“, като не е ясно дали ще бъде на терена и в предстоящите последни два двубоя с Крумовград (сряда) и Лудогорец (неделя), след което да подпише договор с Рейнджърс. За отбора на Филип Клеман пък предстои финал за купата срещу Селтик в събота, когато може да се стигне до дубъл – спечелиха Купата на лигата. Първенството в Шотландия приключи, като детелините триумфираха с титлата за сметка на Рейнджърс и в бъдещия клуб на Кордоба са мотивирани да завоюват златото през следващата кампания, подсилвайки значително тима.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта