Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 май 2024 11:04

Като не можеш да разбереш - чети пак.

Трябваше да разчитаме на някой друг, а не на самите нас. Достатъчно ясно ли е?

Макар, че с треньора на треньорите трябваше да мачкаме наред според някои колеги.
Последна промяна от 1914.1902 на 16 май 2024 11:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2024 11:04

Очертава се много "весел" 24 май.
Благодарим ви, фамилно-корпоративни мръсници! :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 16 май 2024 11:13

1914.1902 написа:Като не можеш да разбереш - чети пак.

Трябваше да разчитаме на някой друг, а не на самите нас. Достатъчно ясно ли е?

Макар, че с треньора на треньорите трябваше да мачкаме наред според някои колеги.

Ами ние разчитахме на себе си , стигнахме четвърто място и взехме баража. На финала бяха отбора, който ни отстрани за купата. Ако влизаме в някакви хипотези как евентуално друг отбор можел да вземе купата, то тогава хипотетично имаш право. Де факто обаче нещата са други и ние си стигнахме по спортен път до евротурнирите. Хипотетично, ако бяхме били Хебър тая година и ние можехме да сме на финал и да го спечелим, но де факто сме аут от турнирите.
Между другото сега третия , който и да е той , може и да не играе в Европа.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 май 2024 11:16

vvessel написа:
1914.1902 написа:Като не можеш да разбереш - чети пак.

Трябваше да разчитаме на някой друг, а не на самите нас. Достатъчно ясно ли е?

Макар, че с треньора на треньорите трябваше да мачкаме наред според някои колеги.

Ами ние разчитахме на себе си , стигнахме четвърто място и взехме баража. На финала бяха отбора, който ни отстрани за купата. Ако влизаме в някакви хипотези как евентуално друг отбор можел да вземе купата, то тогава хипотетично имаш право. Де факто обаче нещата са други и ние си стигнахме по спортен път до евротурнирите. Хипотетично, ако бяхме били Хебър тая година и ние можехме да сме на финал и да го спечелим, но де факто сме аут от турнирите.
Между другото сега третия , който и да е той , може и да не играе в Европа.


Три поредни години сме зависими от това какво става в Купата на България, защото в първенството сме мега зле за отбор, който уж е тръгнал да се връща на мястото, което най-много му приляга.

Само на Герена обаче не разбраха, че този сезон Купата трябваше да им бъде приоритет номер 1, защото регламента беше променен.

danon
Мнения: 246
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот danon » 16 май 2024 11:19

1914.1902 написа:Като не можеш да разбереш - чети пак.

Трябваше да разчитаме на някой друг, а не на самите нас. Достатъчно ясно ли е?

Макар, че с треньора на треньорите трябваше да мачкаме наред според някои колеги.

Ти адекватен ли си бе ? Човека ти казва, че нямаше значение как ще свърши финала за купата на България миналата година, Левски е бил на 4-то място и играе бараж за Европа, който е спечелен и Левски игра в Европа... на кой друг разчиташ. Освен да имаш някаква болна логика, че сме разчитали число и Лудогорец да стигнат на финал щото са преди нас в класирането, а да не е финала Черно море и Славия например, тогава четвъртото място нямаше да дава право на бараж :lol:
Стига си писал глупости за Мъри бе, небалгодарник. Мъри ти направи отбор от нищото, футболисти които да продадем за милиони, за да може да покрием част от задълженията и да продължим да живуркаме с некадърниците като управленци Сираков, Боримиров, Йовов и изпратените от палмите

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 май 2024 11:28

danon написа:
1914.1902 написа:Като не можеш да разбереш - чети пак.

Трябваше да разчитаме на някой друг, а не на самите нас. Достатъчно ясно ли е?

Макар, че с треньора на треньорите трябваше да мачкаме наред според някои колеги.

Ти адекватен ли си бе ? Човека ти казва, че нямаше значение как ще свърши финала за купата на България миналата година, Левски е бил на 4-то място и играе бараж за Европа, който е спечелен и Левски игра в Европа... на кой друг разчиташ. Освен да имаш някаква болна логика, че сме разчитали число и Лудогорец да стигнат на финал щото са преди нас в класирането, а да не е финала Черно море и Славия например, тогава четвъртото място нямаше да дава право на бараж :lol:
Стига си писал глупости за Мъри бе, небалгодарник. Мъри ти направи отбор от нищото, футболисти които да продадем за милиони, за да може да покрием част от задълженията и да продължим да живуркаме с некадърниците като управленци Сираков, Боримиров, Йовов и изпратените от палмите


За да се стигне до такъв финал е имало и предишни мачове в турнира, нали така? Носителят на Купата от 2023-а колко често се е хвърлял в този турнир? Полуфиналните мачове пък бяха някакви драми и бяхме в положение да стискаме палци на Разград и ЦСКА 1948. Това имам предвид в думите си, че трябваше да разчитаме на някой друг.

На полуфиналите сме викали за Черно море и Локомотив София, защото четвъртото място ни е удовлетворявало? На това искам да ми отговориш. Били сме за Локо Сф/Черно море финал или за 1948/Разград?

И не говори на ''бе'' - показва много, ама много ниска култура.
Последна промяна от 1914.1902 на 16 май 2024 11:30, променено общо 1 път.

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 16 май 2024 11:29

1914.1902 написа:Три поредни години сме зависими от това какво става в Купата на България, защото в първенството сме мега зле за отбор, който уж е тръгнал да се връща на мястото, което най-много му приляга.

Само на Герена обаче не разбраха, че този сезон Купата трябваше да им бъде приоритет номер 1, защото регламента беше променен.

Всеки отбор е зависим от нещо. Титлата Лудогорец миналата година висеше на една дузпа. Купата на Ботев тая година също висеше на една дузпа. Всеки зависи от нещо.
А това кой какво разбрал и не разбрал в ръководството на Левски няма нужда да ми го пишеш. Аз го пиша от няколко месеца, докато ти се хвърляше като Матросов на амбразурата да защитаваш Ваш Наско Сираков и негов треньор Костов. Накрая като се обърна каруцата обърна палачинката, но все тая . Отиде коня.
Не че от нашите писания има кой знае каква полза за клуба, но все пак е достойно като си признаеш че си сбъркал.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 май 2024 11:31

vvessel написа:
1914.1902 написа:Три поредни години сме зависими от това какво става в Купата на България, защото в първенството сме мега зле за отбор, който уж е тръгнал да се връща на мястото, което най-много му приляга.

Само на Герена обаче не разбраха, че този сезон Купата трябваше да им бъде приоритет номер 1, защото регламента беше променен.

Всеки отбор е зависим от нещо. Титлата Лудогорец миналата година висеше на една дузпа. Купата на Ботев тая година също висеше на една дузпа. Всеки зависи от нещо.
А това кой какво разбрал и не разбрал в ръководството на Левски няма нужда да ми го пишеш. Аз го пиша от няколко месеца, докато ти се хвърляше като Матросов на амбразурата да защитаваш Ваш Наско Сираков и негов треньор Костов. Накрая като се обърна каруцата обърна палачинката, но все тая . Отиде коня.
Не че от нашите писания има кой знае каква полза за клуба, но все пак е достойно като си признаеш че си сбъркал.


Аз Сираков съм искал да си тръгне още 2020-а година, има го в мненията ми и лесно може да се намери. Колко от хората в този форум са го написали същото нещо? : )

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 16 май 2024 11:32

tmanolov написа:
LoveAndPeace написа:
tmanolov написа:
LoveAndPeace написа:Кажи тогава из офисите на ПалмсБет какво се приказва :lol: :lol:

Имаш уиски или каквото пиеш - басът си е бас. Драсни ми на лично на кого и как да го пратя - задълженията следва да се изпълняват

Това уиски е като да ти кажат , че тъщата е катастрофирала с колата ти :lol: :lol: не знаш да се радваш ли , да плачеш ли.
Как се вписва този развой в твоите политико обвързани паяжини в главата ти ?
Съмнявам се да се осъзнаеш , че дори да съществуват подобни "дай ми - на ти" , не всяко събитие или развой могат да се обясняват така. Понякога нещата са изклюително сираковски (прости) - Имаш Мъри , има надежда. Нямаш Мъри ...........

Едното няма общо с другото - басът си е бас и се изпълнява :lol: А за останалото - явно и г.з. е умнокрасив - сваля гащите, без да са му дали нищо в замяна. Под нищо нямам предвид лично, а за общото благо, така да се каже, на народонаселението. Сега би следвало да си ме разбрал (или поне се надявам)

Не би било излишно да посетиш специалист , да поговорите за тази твоя обсесия.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33154
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 май 2024 11:39

от 1914.1902 » 12 ное 2023 17:54

И от Купата ще отпаднем, ако не от Дунав, то от Хебър на Любо Пенев.


Някой защитник на Сираков и Костов е предвидил какво ще стане, ама кой да чете. Важното е да му кажем, че е платен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта