Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 14 май 2024 12:42

1914.1902 написа:
kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...


Ами алтернативата, т.е. Сдружението (поне към момента само те искат акциите), да изложи тези неща.

Нека официално да изложат планове по следните точки:
1. финансиране
2. спонсори
3. дълг към Божков
4. дълг към НАП
5. дълг към който и да е още
6. развитие на клуба
7. развитие на отбора
8. цели в първенството, купата и ЕКТ
9. и най-важното - построяване на стадион
10. други

Като им кажеш това на Сдруженците обаче ти викат, че си платен от Палмите или от Раева, вярваш на сини приказки и подобни неща. Повтарят ти, че на Сираков не му искаме сметка за тези неща, което е абсолютно неправилно. За някои хора беше ясно, че Сираков не трябваше да се връща в ПФК Левски, но кой пръв му гласува огромно доверие? Палмите, обикновения фен (да речем Аз и Манолов не сме го докарали) или НКП?

Толкова ли е трудно Сдружението да извади на преден план своите планове по тези точки? Убеден съм, че повече хора ще им разберат идеите и биха ги подкрепили, ако тръгнат да говорят за такива неща, вместо да се повтаря само ВЪН ВЪН ВЪН.

В политиката нали едни тръгнаха с главите напред и повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН. Какво стана?
На Конгресите на БФС пък други повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН? Какво стана и там?

Промяната не става само с посочване на грешки!

Не трябва ли изискванията към Алтернативата да са еднакви с изискванията към настоящето ?
На колко от 10те точки Ваш Н.Сираков е отговорил. Имам предвид различно от "съвсем скоро" или "само почакайте и ще видите"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 14 май 2024 12:43

Подготовката в Правец ли ще е?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 май 2024 12:50

Не разбирам как така изведнъж темата за нов стадион стана толкова актуална. Мигар народът толкова оглупя за няколко месеца, та демагогията в предизборен стил му проми главата? Ще... ще... ще... прекрасни условия, европейска визия на мизерната ни столица, па спорта в страната, па младите, па отбор с такава публика би трябвало да има достатъчно модерен и качествен стадион,.
Е, явно няма нужда от подробности, като например кой ще строи, колко време, откъде пари и най-важното за хората с по-малко от 10 дихона тъпота - кой ще стопанисва и поддържа невижданото архитектурно-инженерно чудо на лъжоритарните мечти?
По тъпотия тия приказки приличат само на едно изказване на дебел Стефко, че не било много правилно микренската мутра да се бърка с 8 милиона за активите на трупа, щото тия пари можело да ги инвестира в оранжевия ДЮШ-София.
Бе, ние още не сме се разплатили за бакиите покрай сектор А, не е ясно какво, кому, защо и дали изобщо се дължи нещо и точно колко (Понеже орденоносецът на позора няколко години не счита за нужно да се размърда малко, че всичко било сложно.), че и козирка дори нямаме, тръгнали да строят нов стадион.
Последна промяна от TristaNNN на 14 май 2024 13:48, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 14 май 2024 12:52

tmanolov написа:
1914.1902 написа:Някои от тях ще се записват в Сдружението. Освен да им викаме Сдруженци и Трибуна Палма едновременно? :oops: :oops:

мда, как беше - гласуваш за Киро, получваш Бойко, пардон, искаш промяна, получваш г.з. :lol:


Реално беше точно обратното. Типичен политически припок - манипулатор. Ако банкянския беше доволен и не се чувстваше застрашен от сглобката нямаше да я разтури. Сега дано си доволен, Кирчо вече не управлява и твоята задкулисна сглобка "Мама и аз" е на власт. Нали това искаше. Честито и бъди рахат.
Последна промяна от realno на 14 май 2024 13:02, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 14 май 2024 12:53

mikata написа:
1palq4o1 написа:Очаквали сме Майкон:

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... lec-791423

Още един аматьор :oops:

Дано тоя Майкон не излезе куц кон, че да изкараме и от него някой лев.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 12:57

LoveAndPeace написа:
1914.1902 написа:
kabaka написа:Имам един върпос към всезнайковците.
Хипотетично Наско и Палмите се махат.
Какво става после? Кой (любимият ни въпрос) ще управлява клуба и кой ще дава пари за издръжка, заплати, стадион и т.н.? Нищо по-лесно за Наско да метне акциите, да каже е*ете се и Палмата и той. Ама така и никой не казва какво ще стане после с клуба.
Тая мантра със сдруженията, феновете и подобни простотии не са за нашите ширини...


Ами алтернативата, т.е. Сдружението (поне към момента само те искат акциите), да изложи тези неща.

Нека официално да изложат планове по следните точки:
1. финансиране
2. спонсори
3. дълг към Божков
4. дълг към НАП
5. дълг към който и да е още
6. развитие на клуба
7. развитие на отбора
8. цели в първенството, купата и ЕКТ
9. и най-важното - построяване на стадион
10. други

Като им кажеш това на Сдруженците обаче ти викат, че си платен от Палмите или от Раева, вярваш на сини приказки и подобни неща. Повтарят ти, че на Сираков не му искаме сметка за тези неща, което е абсолютно неправилно. За някои хора беше ясно, че Сираков не трябваше да се връща в ПФК Левски, но кой пръв му гласува огромно доверие? Палмите, обикновения фен (да речем Аз и Манолов не сме го докарали) или НКП?

Толкова ли е трудно Сдружението да извади на преден план своите планове по тези точки? Убеден съм, че повече хора ще им разберат идеите и биха ги подкрепили, ако тръгнат да говорят за такива неща, вместо да се повтаря само ВЪН ВЪН ВЪН.

В политиката нали едни тръгнаха с главите напред и повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН. Какво стана?
На Конгресите на БФС пък други повтаряха само ВЪН ВЪН ВЪН? Какво стана и там?

Промяната не става само с посочване на грешки!

Не трябва ли изискванията към Алтернативата да са еднакви с изискванията към настоящето ?
На колко от 10те точки Ваш Н.Сираков е отговорил. Имам предвид различно от "съвсем скоро" или "само почакайте и ще видите"


Изискванията към него бяха поставени от мен още като дойде, той се провали с класиране за ЕКТ и тогава загуби моето доверие. След това не реших, че е необходимо да му давам втори шанс за каквото и да е. Празните му приказки винаги съм ги подчертавал след декларациите му. Други обаче си го подкрепяха, вкл. хора от Сдружението.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 12:59

mikata написа:Подготовката в Правец ли ще е?


Турне в САЩ - приятелски мачове с Милан, Реал, Барселона и Манчестър Юнайтед.

И все си мисля, че в Правец ще е по-добре, отколкото да ме лъжат, че ще играем контроли с Бока и Милан.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 13:06

TristaNNN написа:Не разбирам как така изведнъж темата за нов стадион стана толкова актуална. Мигар народът толкова оглупя за няколко месеца, та демагогията в предизборен стил му проми главата? Ще... ще... ще... прекрасни условия, европейска визия на мизерната ни столица, па спорта в страната, па младите....
Е, явно няма нужда от подробности, като например кой ще строи, колко време, откъде пари и най-важното за хората с по-малко от 10 дихона тъпота - кой ще стопанисва и поддържа невижданото архитектурно-инженерно чудо на лъжоритарните мечти?
По тъпотия тия приказки приличат само на едно изказване на дебел Стефко, че не било много правилно микренската мутра да се бърка с 8 милиона за активите на трупа, щото тия пари можело да ги инвестира в оранжевия ДЮШ-София.
Бе, ние още не сме се разплатили за бакиите покрай сектор А, не е ясно какво, кому, защо и дали изобщо се дължи нещо и точно колко (Понеже орденоносецът на позора няколко години не счита за нужно да се размърда малко, че всичко било сложно.), че и козирка дори нямаме, тръгнали да строят нов стадион.


Отбор с такава публика би трябвало да има достатъчно модерен и качествен стадион, затова е толкова важно да се коментира тази тема. Пък ако ви харесва гледката на Герена в момента - нека си я оставим такава и да си викаме ВЪН ВЪН ВЪН.

Киро Пора
Мнения: 343
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 14 май 2024 13:41

Абсолютно наложително е да построим нов стадион. Безумно е ние, като публика, която има най-голяма (и то в пъти, спрямо другите отбори) средна посещаемост, да нямаме нов и модерен стадион.
За съжаление, ще изостанем много от пловдивските отбори, които с държавни и общински пари ще имат нови стадиони, тирето строят също с държавно участие, в Разград, също с държавна помощ за някои сектори, построиха модерен стадион. Даже и на Черно море новия стадион, май-май може и да се случи до 2-3 години... Само ние от водещите отбори ще увиснем, с което ще изостанем страшно много.

Само че:
- Първо трябва да си оправим бакиите за сектор "А" - дългове, козирка, фасада, довършителни работи...
- Трябва да си подредим къщичката - собственост, управление и т.н.
- Очевидно е, че Йовов е новия Иво Тото-нев и ще е проводник на бейко. Според мен ще се движим по схемата на Ботев и Локо Плд, за да може "точните хора", да усвоят каквото могат. Ще се бутне стадиона, "нашите хора" ще вземат поръчка за строежа, ще приберат половината пари и ще го правят евтино и ниско качествено. В крайна сметка, знаейки какви идиоти са изброените, вероятността да се завърши нещо, с прилично качество клони към 0%. :roll:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 14 май 2024 13:41

1914.1902 написа:
НКП и Сдружението не искат букмейкър в ПФК Левски. С голяма гордост обявиха новината, че е спряна рекламата на хазарт.

Сигурно ли е колко пари ще дадат феновете, ако някой, който не им харесва вземе акциите? Защото в момента Сдружението не се радва на огромна подкрепа.

Поправете ме, ако греша, но акциите май могат да стоят в клуба 3 години без да ги вземе някой?! Не е задължително да се дават на НКП-та и Сдружението. Като не искат букмейкър за спонсор, да предложат друг вид спонсор, който ще дава поне същите пари. Клубът се нуждае от хора, които знаят как се управлява футболен клуб, как се селектират играчи, добър треньор и т.н. Сегашните това не го могат и е очевидно за всички.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта