efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 13 май 2024 11:10

1914.1902 написа:Тяхно право си е, тогава защо си тръгнал да определяш кой е Ганьо и кой не е? Няколко такива станахте в този форум, които пишете една и съща тъпня - еди кой си бил БГЛ, еди кой си бил платен от Раева, еди кой си е от сектата на Станимир и подобни неща. Аз не виждам това да води до нещо добро. Колко по-възвишени сте от тези хора, за да им давате някакво определение (дано един от вас се аргументира достатъчно добре, за да ми обясни защо той не е БГЛ, не е от станимирската секта, не е платен от Раева, а еди кой си е)?

Да не забравяме, че разединението е толкова голямо, че има хора, които с удоволствие се радват да паднем. Но само да им кажа, че и Станимир да се върне, тогава и него ще чакат падне и след първата грешка ще се попита: ''И защо го върнахме?''.

То пък тези разединения не се спряха - Раев, Мърльо, Милото, Ивков пияницата, СЗ, УЛ, контроли с руски отбори, лагер в Дубай, БФС и т.н.

Но нека продължаваме да ставаме за смях на останалите, ние сами си го правим. ;)

Това вече е мое право. Така виждам нещата , така ги казвам/пиша.
Победи , загуби , Раев , Мило , Синоптик ......нямат никакво значение. Важното е в каква посока отива Левски.
Едните я виждат като път към пропостта и се опитват да направят нещо. Насреща не виждам никакви доводи , никакви.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12478
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 11:12

Уаааа, разединени сме!
Уаааа, ставаме за смях!
И пляс - пасквила на Господарката-драматург... :|
ПП Пардон, то било изповед, според придворни палмсбрикчийски дра(и)скачи. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33184
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 11:33

уаааааааааа уаааааааааа - това да не са силните изблици на емоции на ученици от 4 клас, които си играят на звездни рейнджъри?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот futbolqga » 13 май 2024 11:39

Говорим си тук за някакво разединение, но истината е, че след вчерашната изцепка на момчетата с напудрени нослета, кланящи се на Буда от Банкя, може да се види широко обединение в левскарската общност. На всички им е ясно, че най-големият тумор в момента са наркосите и докато не бъдат изчегъртани, Левски няма да види бял ден. Сираков е неук управленец с множество зависимости, но който и да го смени няма да прогресира особено, докато кърлежите в черно са се впили в плътта на клуба.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот koisa » 13 май 2024 11:42

Напълно съм съгласен, че Стоилов не бива да се завръща... Ние като Левскари не заслужаваме такъв човек начело на отбора. Заслужаваме си само такива като Сираков, Милото, Дани Бо, Бижутера, баба Яга и треньори тип Костов. А, резултатите и играта са още повече заслужени и справедливи. Съдбата си знае работата и след като не можем да ценим можещите и знаещите за сметка на пълни аматьори и неможачи, които биват бранени с голи тела, то всичко е напълно в реда на нещата и както трябва да бъде. Както са казали хората: човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи! Всички мрънкания и нападки са излишни при положение, че ние самите сме си виновни и още дълго ще си сърбаме попарата!!!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот metodito » 13 май 2024 11:44

Мисля, че след горното мнение, темата може спокойно може да бъде заключена.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33184
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 11:47

Естествено, че не заслужаваме човек като Станимир начело на ПФК Левски, след като сам не може да изпълни целите, които си е поставил и е бил в такова положение, че хора като Милко Георгиев и Пифа да го гаврят в социалните мрежи.

В Турция няма да го закачат.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот koisa » 13 май 2024 11:58

При настоящето ръководство на клуба, ако ще сборен треньорски "квартет" от Анчелоти, Гуардиола, Моуриньо и Клоп да водят отбора, пак няма да се изпълнят поставените цели. Именно затова не съм се скъсал да хуля и критикувам Костов. Но подозирам, че който и да замести Костов го очаква същата съдба, а нас още дълги години мъка! Много хора това не го виждат, но един ден ще прогледнат. Лошото е, че ще се загубят много години в нерви и страдания.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12478
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 11:59

... може да се види широко обединение в левскарската общност. На всички им е ясно, че най-големият тумор в момента са наркосите и докато не бъдат изчегъртани, Левски няма да види бял ден...

:)))))
Айде постарайте се поне малко повече, де! Така ще загубите и малкото останали БГЛ-ци, които още ви вярват на глупостите, докато се опитвате да бършете дупетата на Господарите, прехвърляйки проблемите от болната на здравата глава.
Например: "Марин Петков не ще да преподписва, щото наркоси щели да го събличат." беше добър резултат от труда ви, получи се оригинално.
Пробвайте нещо в посока "Костов не може да разкрие пълния си потенциал, щото наркосите го напрягат...", или нещо подобно. БГЛ ще остане без глас от радостно квичене!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот futbolqga » 13 май 2024 12:05

TristaNNN написа:
... може да се види широко обединение в левскарската общност. На всички им е ясно, че най-големият тумор в момента са наркосите и докато не бъдат изчегъртани, Левски няма да види бял ден. Сираков е неук управленец с множество зависимости, но който и да го смени няма да прогресира особено, докато кърлежите в черно са се впили в плътта на клуба.

:)))))
Айде постарайте се поне малко повече, де! Така ще загубите и малкото останали БГЛ-ци, които още ви вярват на глупостите, докато се опитвате да бършете дупетата на Господарите, прехвърляйки проблемите от болната на здравата глава.
Например: "Марин Петков не ще да преподписва, щото наркоси щели да го събличат." беше добър резултат от труда ви, получи се оригинално.
Пробвайте нещо в посока "Костов не може да разкрие пълния си потенциал, щото наркосите го напрягат...", или нещо подобно. БГЛ ще остане без глас от радостно квичене!

Милото Тристанче, за да заработи дозичката, вече няма дъно, което да не прокопае. Тъжно ми е за това момче. Изрязал цитата с надеждата никой да не види следващото изречение и тръгнал да пее по свирката на Бибочи "ма те бранят Господарката".

Не ти се получи, пробвай пак, наркосче.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта