Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2024 23:45

TristaNNN написа:
1914.1902 написа:Това е било във времената, когато сме били ''обединени''. :oops: :oops:

Изображение

Я, сектор Б е пълен. Следвайки логиката, че се разпродава последен (впрочем това е вярно), може ли да видим и снимки от останалите сектори?
Хубави времена бяха, може би едни от най-хубавите в последните няколко десетилетия, що касае обединението на целокупната левскарска общност в момент на ръба на пропастта.
Снимки от другите сектори, за сравнение със сегашната тъга, моля!


И тогава го нямаше обединението, за което говореха някои. Точно затова споделих тази снимка. Някой липсва в хореографията, въпреки т.нар. обединение. ;)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: realno

Мнениеот Странджата » 13 май 2024 06:29

Струва си да се помисли защо единствената реална алтернатива на днешната власт е осмивана по най-вулгарно просташки начин. В края на краищата и едните, и другите са маскари на кого е символ-верую?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 13 май 2024 08:08

Странджата написа: В края на краищата и едните, и другите са маскари на кого е символ-верую?


В случая си изглежда съвсем вярно, уви.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 08:53

Илиана Раева: Юда Искариотски, Христос Възкръсна! Левски е жив!

Съпругата на Сираков с особено дълга изповед за сложната ситуация в „синия“ клуб

Съпругата на Наско Сираков, мажоритарния собственик на Левски, Илиана Раева публикува, първо, лаконичен коментар в своя официален Facebook профил след нулевото равенство на Левски с Черно море, белязано от протест на „сини“ фенове.

„Юда Искариотски, Христос Възкръсна! Левски е жив! (синьо сърце)“, написа Раева, добавяйки също изображение с образа на Юда, получаващ кесия - апостола, предал Исус Христос.

В друг пост в социалните мрежи около час по-късно съпругата на Сираков обаче написа следното:

„Защо Левски е вечен? Истински орден за храброст за Наско от Първата световна война! Няма случайни неща в този живот! Минути преди днешния мач на Левски Наско получи УНИКАЛЕН ПОДАРЪК от сините фенове - истински орден за храброст от Първата световна война!“

„Наско получи този орден за проявена храброст в битката за спасението на ПФК Левски! Така са написали левскарите, които му го подариха. Да, битката на Наско е трудна и жестока, но в тази битка той не е сам! С него сме цялото семейство, хората в клуба, които не го предадоха, спонсорът, невероятният мъжкар и специалист Николай Костов, отборът и най-вече ОГРОМНАТА част от вас - сините фенове!

„Скъпи, левскари! Не спирате да ми пишете на лични съобщения, в които се молите Наско да не се отказва от борбата му за спасението на Левски. Навсякъде, където ходим, го спирате и прегръщате и му давате кураж да продължи! Ставам непрекъснато свидетел на това.“

„Днес пред погледа на мои треньорки и съдийки в ресторант „Форест“ на масата при мен дойде непозната жена и ми каза, че е левскарка. „От истинските съм!“ Така ми каза. „Много обичаме Наско! Кажете му, че всички истински левскари сме с него! Моля ви, кажете му да не се отказва! Ние не сме от ония, дето ни изгониха от стадиона! Ние сме истински левскари и много страдаме! Моля ви да не се отказва!“

„Аз й отговорих: Бъдете спокойна! Няма да се откаже… Беше много трогателно! Моите треньори и съдии слушаха и след като тя си тръгна едната ми каза: „Това беше невероятно!“

„Знаете ли? Това е ежедневие. Всеки ден срещаме надеждата в очите на левскарите. След днешния позор на мача, бих искала да знаете, че Наско ще се бори докрай за любимия си Левски!“

„Не заради предателите, не заради съвременните убийци на Левски, не заради няколкото жалки журналистчета, не заради престъпното съдийство, а най-вече, заради вас - ИСТИНСКИТЕ ЛЕВСКАРИ, които днес мръзнахте на стадиона и освирквахте обезумелите осквернители на Левски, заради тези левскари, които днес му подариха орден за храброст, заради тази жена, която днес в ресторанта ме молеше да не се отказва, заради многобройните левскари в цяла България, заради вековния и любим Левски!“

„Левскари, в тази жестока битка подкрепяйте безрезервно Левски и своята най-голяма жива легенда! Левски е вечен! (синьо сърце)“, завърши Илина Раева.

Изображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1663
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 13 май 2024 08:57

"...Собственикът на Левски Наско Сираков е провел среща със Станислав Генчев през уикенда. Бившият играч на "сините" се смята за един от фаворитите за заместник на Николай Костов, за когото стана ясно, че няма да продължи работа на "Герена". Генчев привлече вниманието с резултатите, които постигна начело на Крумовград и се смята, че доста хора около Наско Сираков искат да го видят начело на Левски.

На този етап не се знае какъв е бил резултатът от тази среща. Сираков обаче не смята да бърза с избора на нов треньор. Босът ще има разговори и с други потенциални кандидати за поста, които са готови да поемат тима.

Традиционно се смята, че на "Герена" отново са насочили поглед към специалисти от съседна Сърбия. През миналото лято "сините" имаха идея и да вземат отново треньор от Испания, но се отказаха. Така Костов се завърна начело на отбора. Генчев има договор с Крумовград до края на сезона, което улеснява преговорите...."


https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... hev-791314

T.E. - нЕма да дойде
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1663
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 13 май 2024 09:08

Не ми се търси назад в темата, та да питам:
Имаше разни прогнози за мачовете до края на сезона - вчерашното равенство с ЧМ вписва ли се в предвижданията или не?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 09:44

А стига, бе! :)))
Да, битката на Наско е трудна и жестока, но в тази битка той не е сам! С него сме цялото семейство...


Чудя се коя история е "по-правдива" и "трогателна" : Тая с лелката в ресторанта, от най-истинските левскари, разбираш ли, или онази за бръснарницата в Перник. :))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 09:56

Синя Приказка:
·
Иво Тонев към Спас Русев: Добре, че им плащах на тея и им ходих по акъла, че иначе и мен щяха да обиждат и да ми протестират на мачовете, а така си изкарах спокойни години на Герена...

Спас Русев: При мен пък за да е тихо и спокойно се наложи цял магазин да им дам...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 10:10

Мяркат се тук-там шеги кой на кого ще дава и как ще ни добутат до баражчето, но ако прогнозите за уйдурми на някои колеги се сбъднат, то следващия сезон ще трябва да връщаме вересиите.
Та в този ред на мисли е хубаво да погледнем малко по-далеч от нослетата си.
Ако ни интересува и вълнува Левски, де, а не малките страсти на Господарката и джуджетата ѝ.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 10:22

А миналият сезон не са ли ни добутали до баражчето, защото тогава пак имаше съмнителни резултати? Други пък смятат, че Купата от 2022 г. ни е била нагласена. :oops: :oops: Значи връщаме вересии още от 2022-а година.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, ugly bug, W84me и 67 госта