efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 12 май 2024 23:46

Kotooshu написа:
TristaNNN написа:
Kotooshu написа:Нарко-курвичите доволни, цвилят от кеф!
Сочат с малките си пръстенца митичния ганьо, а ганьовските им глави до раменете в дирника на Лайнежа!
Пепи дълбокото гърло, захапал парцала като турския флаг.
Удрите дилъри долни!!!

Докога ще търпим Левски да плаща хиляди мъчени левове от джобовете на левскарите на орханителна фирма, която не си върши работата и млати левскари?
Докога, питам!
Докога ще продължи лицемерието на БГЛ долния парцал и палмсбрикчия?
Има ли дъно и лимит дълбокото гърло на БГЛ-лицемерчето!


Питай твоя идол и първи-ибрик на кокосите!
Там са опорките , бгл, шипназета, джимита, секторчето и прочее... разделяй и владей .
Когато скачаш на кокосите, но преди това си ходил да му се молиш на милия Мило да ни стане собственик ..... ей, върха на лицемерието!!!

За охранителната фирма питам, не извъртай темата мазно, лицемерИНО! Що сега не ревеш, че Левски плаща хиляди левове, а фирмата не си върши работата? Или твоите идоли ще те плеснат през ръцете, ако прескочиш правата наркомразна посока, а?
Истина ти казвам - изпитвах голямо уважение към теб допреди година-две! Много сме спорили, много сме се хранили, но все пак ми беше кеф да дискутираме, щото в споровете ни се родиха някои истини, факт. Аз дълбоко уважавам(х) подобни събеседници, независимо дали са на моето, дали са припоци, комунисти, турци и т. н.
Обаче след напускането на Мъри, лицемерието и фините ти тактики за отклоняване на вниманието от сериозните проблеми в клуба, са от гнусни по-гнусни!
Тая принципност, де показваше преди по определени теми, рязко се изпари след като други хора яхнаха самара на лошото. Явно твоите хора. Дано поне добре да захлебваш от тая работа.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kotooshu » 12 май 2024 23:48

scooool написа:Аз имам добра памет, в началото преди да го стигнат за някъде Ивков обесняваше как магазина не е отдал един лев за над година при убавците, част от който днес стояха на вратата с надпис против Сираков....те можеха и с чинийка или шапка да излезнат днес със същия успех!!!! Внимавайте на кого вярвате и какво си пожелавате... И не съм фен на Сираков, но РЕАЛНО за първи път от 10г връщаме пари,иначе ако имахме и правилните футболисти, щяхме да играем уникален футбол, но за съжаление сме лимитирани.


Милиони откраднаха от левскарите тези боклуци, който сега ни сочат пътя :shock:
Чудя се кое е по-гнусно да крадеш от левскарите или да набуташ клуба в политико-мафиотския омагьосан кръг :?
Когато Павел Колев ни върна магазина ... стана кьоравия!
Когато със Сираков се бяха уговорили беше ЛЕГЕНДА, сега РАЕВ!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kotooshu » 13 май 2024 00:01

TristaNNN написа:
Kotooshu написа:
TristaNNN написа:
Kotooshu написа:Нарко-курвичите доволни, цвилят от кеф!
Сочат с малките си пръстенца митичния ганьо, а ганьовските им глави до раменете в дирника на Лайнежа!
Пепи дълбокото гърло, захапал парцала като турския флаг.
Удрите дилъри долни!!!

Докога ще търпим Левски да плаща хиляди мъчени левове от джобовете на левскарите на орханителна фирма, която не си върши работата и млати левскари?
Докога, питам!
Докога ще продължи лицемерието на БГЛ долния парцал и палмсбрикчия?
Има ли дъно и лимит дълбокото гърло на БГЛ-лицемерчето!


Питай твоя идол и първи-ибрик на кокосите!
Там са опорките , бгл, шипназета, джимита, секторчето и прочее... разделяй и владей .
Когато скачаш на кокосите, но преди това си ходил да му се молиш на милия Мило да ни стане собственик ..... ей, върха на лицемерието!!!

За охранителната фирма питам, не извъртай темата мазно, лицемерИНО! Що сега не ревеш, че Левски плаща хиляди левове, а фирмата не си върши работата? Или твоите идоли ще те плеснат през ръцете, ако прескочиш правата наркомразна посока, а?
Истина ти казвам - изпитвах голямо уважение към теб допреди година-две! Много сме спорили, много сме се хранили, но все пак ми беше кеф да дискутираме, щото в споровете ни се родиха някои истини, факт. Аз дълбоко уважавам(х) подобни събеседници, независимо дали са на моето, дали са припоци, комунисти, турци и т. н.
Обаче след напускането на Мъри, лицемерието и фините ти тактики за отклоняване на вниманието от сериозните проблеми в клуба, са от гнусни по-гнусни!
Тая принципност, де показваше преди по определени теми, рязко се изпари след като други хора яхнаха самара на лошото. Явно твоите хора. Дано поне добре да захлебваш от тая работа.


Кой са моите идоли?
Какво има да коментирам с теб, бе!
Ти си просто един лъжец. Едно нещо те помолих да докажеш, извърте се като долен .... хайде да не ти падам на нивото !
В момента си полезния идиот(с ония другия) да пускаш дима за да се замажат престъпленията на твоите хора, хайде на некой друг с демагогията, моля!
А борбата ни е не срещу Сираков, а с политическото задкулисие но удобно пак и отново извъртате нещата, защото пак ще има за вас...

*А относно охранителната фирма, подлецо! Първи ви казах на кой е и дали има конфликт на интереси, толкова и се интересуваш какво става в Левски... БГЛ е виновен :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23246
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот W84me » 13 май 2024 00:16

Томислав Русев със силен финал на бутонките. Един човек не се отказа от Левски, когато феновете му скандираха името. Затова сега е най-голямата легенда на българския футбол!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22845
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 13 май 2024 00:23

Манолов май ще излезе прав.
Букитата дават равностоен мач с Локо Пд с леко предимство за нас. А Морето е лек фаворит срещу Разград.
Чакаме мача в сряда. Другите да си чакат Годо.

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот JustChelsea » 13 май 2024 00:42

Някои слепци си мислят, че като махнат треньора и ще вържат. Абе то няма школи вече бе.Какви футболисти , какви треньори искате? Бургас, ДУпница, Петрич ги няма на футболната карта от години, Делиормана , София, Пловдив , Варна перачница на пари.
Томислав Русев мисля, че преди няколко месеца каза в предаването: "Съучениците на сина ми изобщо не гледат бълграски футбол".
Гонзяка с половин уста каза това, което от 20 години всички знаем- клубовете търговски дружества, школите( които съществуват) са перачница, мъкнат се някакви чужденци от кол и въже, заплатите на футболистите са публична тайна, ама са от порядъка на по 20 000-30 000. Абе, от къде тия милиони за заплати всеки сезон? Стадионите кочина, държавата виновна, ама милиони за заплати има и за тлъстите бонуси на мениджърите на футболистите.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 07:50

W84me написа:Томислав Русев със силен финал на бутонките. Един човек не се отказа от Левски, когато феновете му скандираха името. Затова сега е най-голямата легенда на българския футбол!


Макар Станимир да беше казал следното: Ще си тръгна, когато спра да усещам подкрепата на феновете :oops: :oops:

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1408
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот olimpi » 13 май 2024 09:01

Да силен финал на Томето....роматичните времена във футбола за сужаление отдавна приключиха...за Левски може би някъде в средата на 80те след онзи мач за купата.

Когато ми е тъжно за онзи футбиол си пускам финала 58 (не съм бил роден тогава) между Бразилия и Швеция или нашия мач с ония от 0-2 до 3-2 с Пл. Гетов....


Сега не знам, разделени повече от всякога, с мутрофеодална държава и "собственик", дано да ни има за в бъдеще, а за маюа вчера - май имаме нов ЦЗ и светлият лъч е Пеков.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4310
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 13 май 2024 09:53

Толкова ниско е паднало нивото , че трябва някои неща да се повтарят и потретрят.
Снощи излезнахме с 1!!! ЦЗ , най-острият ни и общо взето в най-добра форма играч от крилото беше върнат на бека. Бека ни игра като ЦЗ , въпреки че на скамейката има 2ма!!! ЦЗ. "Куршумът" който при пристигането си беше определен като по-добър от Уелтънов .....резерва :lol:
Средностатистическия Ганьо аплодира фуражките на Георги Аспарухов и тайно (и не толкова тайно) се надява да отидат и да пребият онези инакомислещите.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2024 09:57

LoveAndPeace написа:Толкова ниско е паднало нивото , че трябва някои неща да се повтарят и потретрят.
Снощи излезнахме с 1!!! ЦЗ , най-острият ни и общо взето в най-добра форма играч от крилото беше върнат на бека. Бека ни игра като ЦЗ , въпреки че на скамейката има 2ма!!! ЦЗ. "Куршумът" който при пристигането си беше определен като по-добър от Уелтънов .....резерва :lol:
Средностатистическия Ганьо аплодира фуражките на Георги Аспарухов и тайно (и не толкова тайно) се надява да отидат и да пребият онези инакомислещите.


Какъв си ти, за да определяш кой е Ганьо и кой не? За нещо повече от останалите ли се смяташ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта