Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 май 2024 12:12

1914.1902 написа:
tmanolov написа:Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда


Пич, сериозно ли продължаваш да желаеш толкова силно някой да умре? Не ти е първото такова мнение за него, ама ми се вижда абсурдно да го натъртваш чак толкова много.

мда, и си стоя зад думите. Нали приятелят на нашия патрон е казал, че силно любим и мразим. Е, на мен въпросният ми е омразен до степен на одиозност. И понеже е пожизнен, докато и шефът му в банкИ е пожизен, то остава само този вариант. И считам, че заслужен!

Ловендпийс, точно щото в България не се проведе лудтрация и мозАчна делумпенизация, та все сме с о кротце и со благо, затова все ни се качват на главата. И то на грешната. За мен Левски е повече от отбор, при това не само на думи, затова и реакцията ми е такава - изказвам гласно това, което мнозина си мислят, но не смеят да изрекат, щото нали там трай, да не те чуе дявола и дъра-бъра
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12438
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 10 май 2024 12:13

LoveAndPeace написа:......
Въпросът за няколко М е :? изплатили ли сме им всички фактури по договора за управление , който не е точно договор за управление , но всички му казват договор за управление въпреки , че не е :roll: :roll:

И мен ме човърка този въпрос, но понеже нямам експертни счетоводни или финансови познания, не искам да гадая само на база последното ГФО.
Все пак, никъде по перата не видях подобни задължения, а такива би следвало да има, предвид информацията, че се фактурират.
Следователно, допускам че или 1) Са изплатени и замазани под различни разходни пера (те, разбира се, не са си ги искали, но ние сме настоявали да си им ги дадем :)), или 2) Са замазани под дългови пера (може и в комбинация с по-предишния ГФО) и полека-лека са преобразувани и изплатени уж като задължения към доставчици, уж като някакви други.
Но само само си разсуждувам на глас, де. Така ще е, докато се дава трибуна само на драскачи-пишколапци и техните "неудобни" въпроси.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12438
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 10 май 2024 12:26

И друго ме човърка тия дни. Придворните палмсбрикчийски драскачи отврят дума за трансфери, та чак и преговори се водели, разправят. Преди това пък Лъжоритаря обеща петима нови.
Добре, де, само аз ли си задавам въпроса как и по какви характеристики ще се привличат нови, при положение, че нямаме треньор? :)))
Или просто да приемем равнодушно, че новият старши е с предопределен профил на послушен бушон? :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Киро Пора
Мнения: 339
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 10 май 2024 12:33

Щото сегашния треньор си ги избира.... Където има келепир да се облажи от бившите съдружници от "Танев, Сираков и ко", от там се вземат маЕмонки, пък тренера ще ги тренира. За това се взимат и послушковци, като Костов, които нямат претенции.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21489
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 10 май 2024 13:08

tmanolov написа:
1914.1902 написа:
tmanolov написа:Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда


Пич, сериозно ли продължаваш да желаеш толкова силно някой да умре? Не ти е първото такова мнение за него, ама ми се вижда абсурдно да го натъртваш чак толкова много.

мда, и си стоя зад думите. Нали приятелят на нашия патрон е казал, че силно любим и мразим. Е, на мен въпросният ми е омразен до степен на одиозност. И понеже е пожизнен, докато и шефът му в банкИ е пожизен, то остава само този вариант. И считам, че заслужен!

Ловендпийс, точно щото в България не се проведе лудтрация и мозАчна делумпенизация, та все сме с о кротце и со благо, затова все ни се качват на главата. И то на грешната. За мен Левски е повече от отбор, при това не само на думи, затова и реакцията ми е такава - изказвам гласно това, което мнозина си мислят, но не смеят да изрекат, щото нали там трай, да не те чуе дявола и дъра-бъра

Манолов, никога не го пиши това вече за Сираков. Не проумявам даже с какъв акъл го мислиш.
А това за лустрацията е голяма глупост. За съжаление пропагандата никога няма да ти разкаже за истината на подмяната '89. А когато не мислиш, няма и как да стане. Само една от хилядите подсказки за случилото се. Ние сме имали наистина добри служби за вътрешна сигурност. А зрънца-ла*ца има във всяка организация - частна или държава. Та. Грабежът осъществен в годините след '90 просто е нямало как да се случи при наличието на силни служби за държавна вътрешна сигурност. Които не са им под контрола. В началото са били далеч по-независими от сега. Унищожаваш ги, няма проблем за грабежа. А сега искам да си помислиш за последствията от унищожаването на службите не за вътрешна сигурност, а тези за външна - разузнаване, контраразузнаване, анализатори, агентура (всяка нормална държава има агентура - не са го измислили комунисчичи) и т.н.

csimoen2
Мнения: 586
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 10 май 2024 13:38

tmanolov написа:баси наЙвниците има в този форум - чак се удивявам!

Първо, в Левски пари проима след транферите на хората, които бяха доведени от Мъри, и след като същият този Мъри запали и разгоря искрата на Левскарството, което преди това само мъждукаше - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Второ, съвсем правилно беше това да не се плаща на НАП и СО по времето на грипа, защото мемерандума за плашанията ни пазаше. Да, натрупаха се още пари от лихви (немалко), но алтернативата беше да няма отбор по подобие на умрелите, защото бивши футболисти и треньори (да благодарим дружно на г.з., че е голям мъШ) щяха да ни осъдят във ФИФА и да ни сцепят задниците - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Трето, пари на СО дължим само и единствено щото едни олигофрени бутнаха сектор А и понеже преди всичко се водеше държавно, а ние сме с "безсрочно и безвъзмездно ползване", а сега сектор А си е наш (на клуба с все сзадълженията към фирмата-бушон на Черепа), та затова дължим данък сгради и такса смет - - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Четвърто, тъпунгерът наПко с голия си г.з, само щото някой му е обещал да лапка, сега иска да развали изцяло "безсрочно и безвъзмездно ползване", за да се даде на концесия (платена) стадиона и да можем да го бутнем - идиот на макс - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Пето, това с договора за управление на Палмите е поредната партенка на Госпожата, която се е активизирала напоследък с пресата, точно щото в Левски проима пари и те следва да се похарчат - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда


Малеее, доста глупости си нацвъкал.... хахахаха

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1663
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 10 май 2024 13:55

""...- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!..."
Надявам се разбирате...
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

vlong
Мнения: 4724
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 10 май 2024 14:24

Вчера питах,какво е възмездно и безвъзмездно право на строеж,конкретно за стадиона.
Имам някаква представа,ама искам да съм сигурен.Някой няма ли да отговори?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21489
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 10 май 2024 15:38

1palq4o1 написа:""...- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!..."
Надявам се разбирате...

Разбираме, но ни се иска да не разбирахме. Понеже всичко е свързано и това да желаеш смъртта на някого, независимо на кого, но особено на човек, дето нито го познаваш, нито ти е направил нещо, е следствие. От това, че смазаха хората. Ти не виждаш ли колко се роят изчикчирикалите? Иначе съм убеден, че в случая Манолов го е написал под силен афект. А не щото го мисли.

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 май 2024 15:51

vlong написа:Вчера питах,какво е възмездно и безвъзмездно право на строеж,конкретно за стадиона.
Имам някаква представа,ама искам да съм сигурен.Някой няма ли да отговори?

Поизчаках БГЛ да драсне нещо различно от едносрични, нечленоразделни лафчета, свързани с кармата, ама на, не се случва, затова само от уважение към теб, ще го направя. Левски има да го наречем концесия, да ползва безвъзмездно и безплатно стадио Георги Аспарухов, т.е. стадионът си е на държавата, както и целият комплекс де, но ние си ползваме стадиона за вечни времена и за без пари. Идва момент, в който следва да се направят подобрения и тук вече има най-различни варианти, по които това може да се случи. Тъй като ние не сме собственици, то искаме съгласието на собственика, а именно държавата - въпрос на договорки е дали това да е възмездно или безвъзмездно. Ако искаш концесия , щото законът е нов, са малко по сложни нещата, но д ане влизам в детайли. ще го кажа така - сегашният начин, при който се прави стадион, който после се дарява на общината, е възможно най-тъпият. Батков го направи по-фино и сега сектор А си е наш - затова е и ревът за него, че не бил контруктивно издържан и т.н. С две думи - всичко е въпрос на договорки/далаверки
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта