Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 09 май 2024 09:32

tmanolov написа:
1914.1902 написа:
Наско Сираков е най-доволен от промяната в плейофите, вече петото място ще дава право на участие в бараж. Сега може още повече да се гласят мачове.


Принципно това е добра промяна - много по-логично е да играе 5-тия, отколкото 7-мия, така че адмирирам. Друг е въпросът що не направиха направо директни елиминации, тип ингилизката чемпиъншипска лига - първият си е шампион, купата си е в ЛЕ, втория си е в ЛК, а от трето до шесто играят на кръст (3-6 и 4-5) полуфинали и финал за последното място. Няма плейофи, няма плейаути


Защото умственият им капацитет стига да измислят това, което вчера обявиха. Много по-интересно щеше да бъде с елиминации и финален мач, но явно тогава нямаше да могат да връткат и нареждат резултати и т.н.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44067
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 09:53

За мен е най-добре изобщо без никакви баражи, плейофи и прочее подобни хуйни. Цял сезон се бориш да си на някакво място в класирането и идва някой, завършил на 15 точки след тебе, бие те в един мач с опълчение и случаен гол и ти ядеш бахура. Дай да ги питаме Брест във Франция дали са ок да изиграят едно баражче за ШЛ с Лион примерно, е така, щото на федерацията ѝ е кеф.

Толко ли е сложно, 12 отбора лига, разделя се на две шестици след 22-ри кръг, общо 32 мача сезон, кой където се класира-това е. И без това нямаме в момента потенциал за по-голямо първенство и то се вижда по отборите в дъното де.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2024 10:10

И все пак беше редно след вчерашната среща левскарите да чуят позицията на клуба по някои теми, дискутирани в Бояна.
Явно или на най-глупавия директор в новата история на клуба му е през оная работа, или по-лошо - Левски е оставен да се носи по течението бавно и методично, като част от стратегията за славизация на любимия ни клуб-институция.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32958
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2024 10:12

Според мен беше редно още преди срещата да кажат какво ще предложат там.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2024 10:36

Дори злото нарко сдружение си направи труда да формулира точки и предложения за обсъждане на вчерашната Кръгла маса, които изпрати в официално писмо до БФС.
Обаче подчинените на Господарите не смятат за нужно да се занимават с глупости.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 09 май 2024 11:22

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1663
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 09 май 2024 11:42

1914.1902 написа:
tmanolov написа:Нашиот г.з пак щял да плаща дълга. Или пък беше отново? Баси, дори БГЛ не е толкова тъп, ме да се връзва на поредната партенка на Госпожата!


Кога ще взима нов треньор, който да си набележи играчите, които са му необходими за новия сезон?


Станислав Генчев се доближава лека-полека до треньорския пост в Левски. Собственикът на клуба Наско Сираков все още няма решение на задачата кой да замени Николай Костов, но вариантът със Станислав Генчев придобива реални измерения. Шефове от клуба, както и влиятелни фенове оказват сериозен натиск върху Сираков да разговаря с Генчев и да го покани на "Герена".

Най-сериозният мотив е, че наставникът на Крумовград е направил отличен отбор от новака в efbet Лига без солидна селекция и голям бюджет. От друга страна, в екипа на Генчев е бившият защитник на Левски Живко Миланов, който водеше отбора по време на най-голямата криза, съобщава "Мач Телеграф".

Не е без значение и фактът, че ако Генчев подпише с Левски, синият екип без проблем ще облече нападателят Алекс Колев. Неговият трансфер е почти завършен, но може да се обърка от треньорската рокада.

Самият Генчев призна, че ако получи предложение от Левски, няма да се замисли и ще тръгне към "Герена". "С най-голямо удоволствие бих приел това предизвикателство. Левски е най-обичаният отбор в България. Засега обаче няма никакво развитие, не съм разговарял с никого", каза Генчев преди известно време в предаването "Домът на футбола" по DIEMA SPORT.

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ena-790705
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 09 май 2024 11:53

В Пловдив нищо не направи.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32958
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 09 май 2024 12:06

Вече е отписан! Предлагайте нов!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 09 май 2024 12:23

Само Мъри,Петев и Костов си намират работа в чужбина от българските треньори.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], veni__85 и 40 госта