Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22941
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 07 май 2024 20:58

W84me написа:Аз лично нямам лоши чувства към костов. Направи каквото може.

Направи мачове и игра, с които продадохме футболисти за нап.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 07 май 2024 21:09

Вълчан написа:TristaNNN ...... 2 загуби ,един равен и с една победа ще се случат ли предсказанията ти за Европа определен от кукловодите.

"предсказанието" не е на Тристан, а мое. И ще се случи, и БГЛ ще квичи от кеф. Само гледай :mrgreen: А аз даже ще спечеля един бас
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2024 21:17

Вълчан написа:TristaNNN ...... 2 загуби ,един равен и с една победа ще се случат ли предсказанията ти за Европа определен от кукловодите.

Чисто футболно и предвид боя, който наскоро ядохме от отборите в топ 3, не прогнозирам класиране в ЕКТ, освен ако всички останали не спретнат дружен и организиран порнак, за да ни добутат до бараж.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 07 май 2024 21:23

Решението е правилно. Сезонът е капут. Някак си неуважително е да осовободят Костов сега. Така е правилно. След края на сезона.

alstonfild
Мнения: 137
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alstonfild » 07 май 2024 21:27

NOMER14 написа:
W84me написа:Аз лично нямам лоши чувства към костов. Направи каквото може.

Направи мачове и игра, с които продадохме футболисти за нап.

Не се заяждам , кои точно мачове и игри направи, каква му е заслугата за продажбата на Петрис , Роналдо или Уелтън. Колоко мача под негово ръководство изиграха и как надградиха ,че ги харасаха.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3474
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 07 май 2024 21:34

alstonfild написа:
NOMER14 написа:
W84me написа:Аз лично нямам лоши чувства към костов. Направи каквото може.

Направи мачове и игра, с които продадохме футболисти за нап.

Не се заяждам , кои точно мачове и игри направи, каква му е заслугата за продажбата на Петрис , Роналдо или Уелтън. Колоко мача под негово ръководство изиграха и как надградиха ,че ги харасаха.

Ако мога да се намеся.. Важно е срещу кого и как ще изиграеш мачовете. Стоилов намери тези хора, но аха и да ги презентира след изненадата срещу ПАОК и дойдоха някакви малтийци. Костов отстрани евреите и направи прилични мачове с Айнтрахт. Та хората да видят и да си спомнят, че имаше такъв отбор.
110 години любов!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9414
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 07 май 2024 21:35

Още след отпадането от Хебър трябваше да го махнат.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

alstonfild
Мнения: 137
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alstonfild » 07 май 2024 22:03

groti написа:
alstonfild написа:
NOMER14 написа:
W84me написа:Аз лично нямам лоши чувства към костов. Направи каквото може.

Направи мачове и игра, с които продадохме футболисти за нап.

Не се заяждам , кои точно мачове и игри направи, каква му е заслугата за продажбата на Петрис , Роналдо или Уелтън. Колоко мача под негово ръководство изиграха и как надградиха ,че ги харасаха.

Ако мога да се намеся.. Важно е срещу кого и как ще изиграеш мачовете. Стоилов намери тези хора, но аха и да ги презентира след изненадата срещу ПАОК и дойдоха някакви малтийци. Костов отстрани евреите и направи прилични мачове с Айнтрахт. Та хората да видят и да си спомнят, че имаше такъв отбор.

Не съм правил сравнения между Стоилов и Костов, но ми се струва че мачовете срещу евреите и Айнтрахт ги изиграхме въпреки Костов, Вярно, че е важно срещу кого и как ще изиграеш мачовете та в този тон мачовете срещу Хебър, срещу тирето и Лудогорец ,срещу Морето беше ебати презентацията.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2024 22:38

То така било много сладко - да презентираш чуждите постижения, труд и талант. :lol: Има една поговорка - С чужда пита помен прави. ;)
Не се шегувам, наистина е сладко, аз лично съм презентирал чужди проекти пред отбрана и високопоставена аудитория, понеже колежката-автор ненадейно излезе по майчинство много рано, че имаше проблемна бременност, милата. За всеобщо щастие, в отдела не шефстваше БГЛ, че инак колежката щеше да види един рунтав ### от заслужения си бонус покрай сделката, след като смаях клиентите...
А кога да очакваме великия презентатор да презентира своите открития и своя труд - Фадиги, Патрони, Охенета, Хоакини и т. н.? Някой юношка евентуално да поразвие? Да отръска някой от нафталина? Нещо по отношение развитието на индивидуалните качества и талант на някой играч, който и да е?
Иска ми се да напиша, че трябва Кольо да остане и след края на сезона на всяка цена, та белким БГЛ най-сетне му види голия тумбак, ама няма да го направя, защото Левски ми е мил.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22941
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 07 май 2024 22:58

mikata написа:Още след отпадането от Хебър трябваше да го махнат.

В процес на продажби бяхме тогава.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 32 госта