efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12359
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2024 23:03

LoveAndPeace написа:
TristaNNN написа:
vlong написа:...
Имах предвид спортно -технически проблеми ,не управленски и властолюбски.
Ама брейк Даун в комуникацията

Цялата разруха на всички нива в клуба е следствие на:
Станимир Стоилов напуска "Левски": Решенията се взимат в друга централа.

Матей 24:11:
И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина

Който чете нека разбира.

Четене и четене с разбиране са много различни неща. Минимум акъл трябва за второто. Трябва , ама няма......

Kade bqhte da4etete razbirane na 11 poredni bez pobeda be!!
Последна промяна от TristaNNN на 27 апр 2024 23:24, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот alexdb » 27 апр 2024 23:04

drvasko98 написа:
vlong написа:Аз мача не го гледах,не знам дали мога да изкажа адекватно мнение ,но според репортажа пак заради персонални грешки го загубихме ,а заради персонални спасявания Цецка удържа.
На репортажа видях две атаки на ТЕРЕТУ и три гола за тях .
Няколко добри удара плюс греда за Левски и само един гол.
Поредният невървежен ден.
Мярнах едно такова заглавие за Ливърпул,и те ли са неможачи?


Персоналните грешки във всеки мач означават, че няма игра и няма и колектив. Това значат. Тоест начина на игра предразполага към персонални грешки. Лима я събркал, ОК но работа на дясното крило ли е да е дълбоко последен в отбрана. колко пъти в кариерата си този човек според вас е връщал топка на вратаря като последен в отбраната? Независимо какви са му качествата.


Т.е треньорска грешка, че го е оставил там. Роналдо също изпълняваше тази роля.

vvessel
Мнения: 4341
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот vvessel » 28 апр 2024 00:22

Гледах един, Пепи май беше, в едно видео от преди две седмици който каза нещо много точно. Костов когато поема отбора се оплаква, че нямал време за подготовка, но не осъзнава, че това му е късмета, защото не успява да обърка футболистите така, както са объркани сега след зимната подготовка. Реално използва инерцията от предишния треньор за да постигне успехи.
Та в общи линии Кольо хваща един научен и подреден в защита отбор и поразчупват малко нападението, което води до някои успехи в началото. Но с течение на времето влиянието му се усеща все повече и отборът сериозно забуксува още през октомври, а след зимната подготовка и след няколко успешни мача срещу опашкари, направо катастрофира с по-сериозните отбори. Играта в защита е потресаваща и това се видя още от мача със Славия, спечелен късметлийски, но след това се видя, че само на късмет не може да се разчита. Резултатите са напълно закономерни и постоянните оправдания ту с липсващи играчи , ту с вратарите, ту с определени хора от защитата, а днес с Лима вече не минават. Не може всички останали да бъркат, треньора не. И не само Костов, ами и целият му екип. Като се почне от треньора на вратарите, мине се през кондиционните треньори и се стигне до самия стратег на модерният футбол, който ни убеждаваше есента, че пролетта всички ще му бъдем фенове. Колкото по-бързо го забравим толкова по-добре. Лошото е, че съсипа и футболистите, които играеха нелошо до едно време, но след такива издънки, едва ли цената им расте. Да идва Акрапович да оправя бакиите. Проблема е, че се търси някой послушко, а той май не е такъв.

kostko
Мнения: 122
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот kostko » 28 апр 2024 00:43

Браво, Кольо, Браво Костов поздрав от мен: https://www.youtube.com/watch?v=omjT6-AtKzk
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Serafim
Мнения: 5237
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Serafim » 28 апр 2024 08:35

Тоя мач е същия, като с Берое - пропуски, даже и Фадига вкара пак. Обаче тук имаше грешки в защита, от които противничка се възползва, докато срещу заралии нямаше как да са видими грешките, защото те бях с 11 отзад.

Модерен футбол с тия футболисти не става. Грешките може би са вследствие на това, Костов иска да играем, като Сити, Брайтън, Байерн, обаче с треторазрядни бразилци и български юноши не се получават нещата. Тая концепция трябва да се налага с години, но ние всеки полусезон сме с половин нов отбор. Едно време Моуриньо се бе оплакал, че втория отбор на Реал играе смдруга схема и тактика.

gembala
Мнения: 127
Регистриран на: 29 авг 2008 14:47
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот gembala » 28 апр 2024 11:40

Дори бай Стамен каза, че отбора му е играл зле и не е доволен, но наш Кольо се изцепи, че още един гол и можело да бием... Евала на първия, че е реалист и срам за нашия смешник. Всичко, което постигна беше от инерцията с Мъри, но с времето, успя да обърка всичко хубаво, което наследи.

realno
Мнения: 6483
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот realno » 28 апр 2024 12:42

LoveAndPeace написа:
realno написа:
vlong написа:Значи Мъри е Пророкът.
Само че истинският Пророк не избяга от Гетсиманската градина,въпреки ,че можеше и въпреки ,че знаеше ,че ще го предадат,а остана да си изпълни Мисията.
И страда и заплати с живота си,в името на последователите му.
Не каза -Аз съм нещастен и имам принципи.

Ще добавя:
Йоан 10:12-13 Но който е наемник, а не овчар, и не е стопанин на овцете, вижда, че идва вълкът, и като оставя овцете, бяга, и вълкът ги разграбва и разпръсва; защото е наемник и не го е грижа за овцете.

А вълкът "Вълкът" ли е ?


Времето ще покаже. За сега поне се видя, кой е наемника.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21426
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот metodito » 28 апр 2024 13:32

Вълкът има семейство, отговорности и зависимости. Аз не знам от това поколение '94 излезе ли някой читав. Май кирячето и Бог да го прости Трифката. И Бончо, може би. За Балъчето нямам мнение. Може би и той.

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот skitnik32 » 28 апр 2024 13:46

gembala написа:Дори бай Стамен каза, че отбора му е играл зле и не е доволен, но наш Кольо се изцепи, че още един гол и можело да бием... Евала на първия, че е реалист и срам за нашия смешник. Всичко, което постигна беше от инерцията с Мъри, но с времето, успя да обърка всичко хубаво, което наследи.



Трол ли си , луд ли си или си просто плювач? каква инерция от Мъди-Мъни те гони? Андреев и Кордоба са останали от онзи отбор титуляри.

и вече не към теб, а към останалите спецове тук - дадохте ли време на тези нови да се адаптират? та за тях тук всичко е ново. Спомнете си Прохазка как и него го определихте за менте а после плакахме като се разделяхме.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12359
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 14:19

Ами, Хосето, Ван Дайк, Димитров, Цунамито и Галчев ми изглеждат вече добре адаптирани, освен ако случайно не им трябват още 5 сезона, за допълнителна адаптация конкретно към професора по тактика.
Това е сегашната ни защита, която Кольо превърна в посмешище, като същите момчета от тая защита спечелиха купичката и стигнаха до мач на Дойче Банк Арена, благодарение на инерцията от алчния рибар.
Това са безпощадните факти, уважаеми пажове на Господарите.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта