Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4607
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 27 апр 2024 22:09

Ама употребявай имена или прякори за твой кеф,аз нямам твоята злобно развинтена фантазия и твоите знания.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12364
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2024 22:29

vlong написа:Ама употребявай имена или прякори за твой кеф,аз нямам твоята злобно развинтена фантазия и твоите знания.

Със сигурност нямаш моите знания, факт, който впрочем не ме радва особено, щото такива като тебе обикновено ми се напъват насреща, не се усещат как понякога ги гъбаркам, покрай което явно им растат крила, но в крайна сметка сякаш се принизявам на тяхното ниво. ;)
Колкото до фантазията, да те светна какво разправят учените хора за нея: Тя се изгражда и развива върху здрав интелектуален фундамент, който се надгражда с много четене и разнообразни мозъчни гимнастики.
Аре бЕгай да наливаш шльокавица в устата и не мъдрувай много на мой гръб. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3414
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 27 апр 2024 22:43

vlong написа:Бай Тристан Разбирач .БТР.
Какви бяха алтернативите ,когато се избираше треньор,след избягалия?

Влонг, ти си един от хората, чиито мнения чета с интерес. Не мисля, че следва да изпадаш на нивото на 3-4 нещастни човечета тук, които използват епитети и обидни абревиатури за всеки, който не е на мнението им. Аз просто съм ги блокирал. Форумът е далеч по-чисто място когато не виждаш тези хора :) Тези хора са същите, които с*аха срещу Илиев, Херо, Хубчев и Кокала,а сега имат мокри сънища за тях. Излишно е и да ги питаш за алтернатива. Няма да ти отговорят. Просто ще ти кажат защо си БГЛ.
Относно треньорът на Левски съм съгласен с теб. И аз не виждам алтернатива в онзи момент. Кольо беше добро решение за закърпване на положението с евентуална цел за развитие в един беден отбор, зарязан по средата на кампанията от лъжемесията си. Може би в отбор, който има нужните средства и играчи ще може да разгърне идеите си, но при нас не успя и за съжаление не мисля, че ще успее и занапред. Феновете не му вярват, спортната общественост не му вярва, а се опасявам че и играчите не му вярват. Те не са убедени в идеите му. Явно той не успя да ги накара да вярват в него и в себе си. Превърнахме се в симпатичния аутсайдер, който не може да бие никого, но се опитва да играе срещу всеки и яде бой на поразия. В тази ситуация само дъртата ..ще използвам думата лисица Люпко можеше да ни помогне.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 27 апр 2024 22:57

Момчета, не е правилно това, което правите. И ви моля и офлайн да си подадете ръка. Невероятно е какъв трус създадоха палмите като натириха Мъри. Убеден съм, че Наско не действа според волята и желанието си. Но той е на пангара. Това, което сеслучва с "Левски" е отражениена това, което се случи и се случва с България. И най-противни са вътрешните врагове. Те не осъзнават, че носят зло. Лебят просто.

vvessel
Мнения: 4343
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 27 апр 2024 23:52

metodito написа:Момчета, не е правилно това, което правите. И ви моля и офлайн да си подадете ръка. Невероятно е какъв трус създадоха палмите като натириха Мъри. Убеден съм, че Наско не действа според волята и желанието си. Но той е на пангара. Това, което сеслучва с "Левски" е отражениена това, което се случи и се случва с България. И най-противни са вътрешните врагове. Те не осъзнават, че носят зло. Лебят просто.

Наско не действал според волята и желанието си?!? И това да не би да го оневинява по някакъв начин. То е ясно, че е лукова глава и е сложен там за парлама, ама това че си мухльо със зависимости не те оправдава по никакъв начин.
Не знам чий е бил замисъла да се подлее така вода на Стоилов, но е беше доста хитро скроен. Стоилов заявява, че махне ли се Ивков се маха и той. Прави се общо събрание с цел уж вдигане на капитала, но се вмъква точка за освобождаване на Ивков и това непосредствено преди мача с Тирето. Т.е. поставят Стоилов в цуг цванг и няма полезен ход. Ако си тръгне е лошият, който остава отбора преди "вечното дерби" , ако не си тръгне, значи не си държи на думата, а пък и Ивков е аут. Всички се чудеха, защо не се изчака края на сезона и тогава да се освободи Ивков. Целта е била с един куршум два заека. Хем Ивков изгонен, хем Стоилов лош.
И помирярът Сираков стои отстрани, гледа сеир и се подсмихва, както когато събличаха Петев пред него. Това е уникален боклук, който много добре осъзнава какво прави и какво не прави и такива оправдания, че едва ли не бил притиснат, не важат. Неслучайно, след това, кръговете около жена му изляха цялата помия на света срещу Стоилов и Ивков и ги направиха най-черните. Всичко това е било добре премислено и планирано с една единствена цел - никой да не пречи на Палмите да си правят каквото си искат и покрай тях техния солташак Сираков да захлебва с елементарни схемички с трансферчета, комисионни , фланелки и т.н.
Власт и пари. Това убива бавно, но сигурно Левски и спасение не се вижда.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12364
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 00:03

Аха, я гледай ти какво било ....
Значи, когато Кольо се къпеше в ЕКТ славата на палмсбрикчиите, стъпил върху един много добър на фона на последните години, а и тогавашната сиромашия, отбор пред фалит, изграден и обигран от "лъжемесията си", всичко беше супер, нали? Тогава БГЛ громеше неверниците на Негово Припошко-Мажоритарно Височество с - Етоооо, беееее, и без рибар ще ядем рибааа! Ухааааа! Бооойййй! Ареееее!!!!
После кольовия карък докара няколко победи с клизма, без които бяхме взели-дали точково, но тогава БГЛ установи, че тактиката е гениална, няколко джуджета на Господариха организирано и под команда хвалеха същия Кольо, а други придворни на Палата го определиха за най-добрия тактик на републиката. Лошо няма. Пак някъде тогава, Пръв покер шампион, адвокатчето с вид на гаражен алкохолик и БГЛ започнаха да громят злите рибаропривърженици, наркоси и всякой друг неверник, така ли беше?
Обаче след като тарикатите продадоха за рекордни през последните години сумииграчите открити и развити от Стоилов, имаше напъни да изкарат Кольо и Припока най-великите търговци и разработчици на таланти. Някъде там разбрахме, че сме взели не тежки ментета, а егати перспективните бразилиероси и опитни булдози, които ще продадем по същата схема и ехееее - Сбогом, сиромашийо, набарахме ваксата - ама сега па четем ...
Може би в отбор, който има нужните средства и играчи ще може да разгърне идеите си, но при нас не успя и за съжаление не мисля, че ще успее и занапред.

Когато вървеше най-мощната пропаганда срещу сдружението и всякой упражняваше хумора и неграмотното си писане на гърба на организацията, БГЛ тръбеше, че Кольо и Припока громят вразите, а пътят пред Левски, окрилен от най-истинските и най-верните левскари, е само напред, пак всичко беше цветя и рози. Па днес четем, че:
Феновете не му вярват, спортната общественост не му вярва, а се опасявам че и играчите не му вярват.Те не са убедени в идеите му. Явно той не успя да ги накара да вярват в него и в себе си. Превърнахме се в симпатичния аутсайдер, който не може да бие никого, но се опитва да играе срещу всеки и яде бой на поразия.

Голям смях и позор за синята идея е да гледаш как БГЛ върти дупарата според посоката на вятъра! Всъщност, колкото е забавно, толкова е и тъжно, понеже БГЛ е доказателството за падението на левскарството и ПФК Левски като институция. :/
И ако някой търси научно обяснения защо горното е факт, ако си задава въпроса как стигнахме дотам, ако се пита каква е тая пуста безпринципност и лицемерие, де са се настанили в душата на нашего брата-левскар, да прочете малко материали по психология по темата "Когнитивен дисонанс". Тя обяснява поведението на БГЛ, а и е академичен пример за припок и припощината.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12364
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 00:16

vvessel написа:....
Не знам чий е бил замисъла да се подлее така вода на Стоилов, но е беше доста хитро скроен. Стоилов заявява, че махне ли се Ивков се маха и той. Прави се общо събрание с цел уж вдигане на капитала, но се вмъква точка за освобождаване на Ивков и това непосредствено преди мача с Тирето. Т.е. поставят Стоилов в цуг цванг и няма полезен ход. Ако си тръгне е лошият, който остава отбора преди "вечното дерби" , ако не си тръгне, значи не си държи на думата, а пък и Ивков е аут. Всички се чудеха, защо не се изчака края на сезона и тогава да се освободи Ивков. Целта е била с един куршум два заека. Хем Ивков изгонен, хем Стоилов лош.
И помирярът Сираков стои отстрани, гледа сеир и се подсмихва....


Мога само да те поздравя за прозорливостта и точната формулировка на мнението!

Исая 42:18: „Чуйте, глухи, И гледайте, слепи, за да видите“
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 апр 2024 00:32

vvessel написа:
metodito написа:Момчета, не е правилно това, което правите. И ви моля и офлайн да си подадете ръка. Невероятно е какъв трус създадоха палмите като натириха Мъри. Убеден съм, че Наско не действа според волята и желанието си. Но той е на пангара. Това, което сеслучва с "Левски" е отражениена това, което се случи и се случва с България. И най-противни са вътрешните врагове. Те не осъзнават, че носят зло. Лебят просто.

Наско не действал според волята и желанието си?!? И това да не би да го оневинява по някакъв начин. То е ясно, че е лукова глава и е сложен там за парлама, ама това че си мухльо със зависимости не те оправдава по никакъв начин.
Не знам чий е бил замисъла да се подлее така вода на Стоилов, но е беше доста хитро скроен. Стоилов заявява, че махне ли се Ивков се маха и той. Прави се общо събрание с цел уж вдигане на капитала, но се вмъква точка за освобождаване на Ивков и това непосредствено преди мача с Тирето. Т.е. поставят Стоилов в цуг цванг и няма полезен ход. Ако си тръгне е лошият, който остава отбора преди "вечното дерби" , ако не си тръгне, значи не си държи на думата, а пък и Ивков е аут. Всички се чудеха, защо не се изчака края на сезона и тогава да се освободи Ивков. Целта е била с един куршум два заека. Хем Ивков изгонен, хем Стоилов лош.
И помирярът Сираков стои отстрани, гледа сеир и се подсмихва, както когато събличаха Петев пред него. Това е уникален боклук, който много добре осъзнава какво прави и какво не прави и такива оправдания, че едва ли не бил притиснат, не важат. Неслучайно, след това, кръговете около жена му изляха цялата помия на света срещу Стоилов и Ивков и ги направиха най-черните. Всичко това е било добре премислено и планирано с една единствена цел - никой да не пречи на Палмите да си правят каквото си искат и покрай тях техния солташак Сираков да захлебва с елементарни схемички с трансферчета, комисионни , фланелки и т.н.
Власт и пари. Това убива бавно, но сигурно Левски и спасение не се вижда.

Недей така, човек. Сираков е един възастен човек със зависимости. Дали не преебава Мъри за втори път? Еми, аз ако искам да съм наивник? Стоилов за втори път мие г*за на Наско, като не назова нещата с истинските им имена. Мъри е от старата школа и заради това е удобен. Шиши-миши игрички на онея отгоре, Мъри е свикнал, че не се разкриват. Стоилов си остава един наивник на средна възраст. Вълкът си е вълк. Честито на рибаромразците. Пак ще го напиша! Мъри въобще не трябваше да се появява в живота на "Левски". Извадете всичките му успехи от първия и втория му престой и си помислете пак. Представете си, че Мъри не е бил никога треньор на "Левски", за да осъзнаете за какво става дума.

vvessel
Мнения: 4343
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 28 апр 2024 00:45

metodito написа:[Мъри въобще не трябваше да се появява в живота на "Левски". Извадете всичките му успехи от първия и втория му престой и си помислете пак.

Мъри трябваше да дойде, защото го дължеше на Левски . Левски го създаде като треньор и Стоилов беше длъжен да помогне в тоя тежък момент на клуба. Преди това е канен сигурно десет пъти и е отказвал, но сега дойде в точния момент, успя да оправи нещата, макар и временно, показа кой е правилният начин на действие и си тръгна на принципна основа, а не за пари или нещо друго.
И с идването си , като изплати дълговете си към отбора, си възроди кариерата и отново постига успехи. Знаеш, че няколко години стоеше без работа само поради гордост и предразсъдъци. Когато ги преглътна и даде своя дан за клуба му се отпуши кариерата и скоро не го чакам да се върне . Трябва да се гледа напред и да се търси друг, който да действа по правилния начин за да успеем не само да оживеем, но и да постигнем успехи.
Обаче със сламен човек като Сираков не става.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 апр 2024 08:27

vvessel написа:
metodito написа:[Мъри въобще не трябваше да се появява в живота на "Левски". Извадете всичките му успехи от първия и втория му престой и си помислете пак.

Мъри трябваше да дойде, защото го дължеше на Левски . Левски го създаде като треньор и Стоилов беше длъжен да помогне в тоя тежък момент на клуба. Преди това е канен сигурно десет пъти и е отказвал, но сега дойде в точния момент, успя да оправи нещата, макар и временно, показа кой е правилният начин на действие и си тръгна на принципна основа, а не за пари или нещо друго.
И с идването си , като изплати дълговете си към отбора, си възроди кариерата и отново постига успехи. Знаеш, че няколко години стоеше без работа само поради гордост и предразсъдъци. Когато ги преглътна и даде своя дан за клуба му се отпуши кариерата и скоро не го чакам да се върне . Трябва да се гледа напред и да се търси друг, който да действа по правилния начин за да успеем не само да оживеем, но и да постигнем успехи.
Обаче със сламен човек като Сираков не става.

Аз говоря за друго. Той беше хулен от своите и при първия и при втория си престой. Аз отдавна пиша, че пътят, по който върви "Левски" не е неговия. Но това така или иначе е един пленен от хунта клуб в пленена от хунта държава вече. В една друга реалност, Мъри никога не се е махал от "Левски".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00 и 33 госта