Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8412
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 12 апр 2024 22:33

peliforewer написа:
Dust написа:Има голяма вероятност Лудогорец да станат шампион още преди плейофите.
Странно ми е днес защо ЦСКА-София не можеха да ходят по терена, дали нещо не са успели да поизчистят сиропчетата.
Но пък смятай сините колко са слаби, щот тоя не можещ ЦСКА-София ги победи с лекота.

Каква мазна мастия си ти :) , сиропчета, съдии,само да е срещу ЦСКА, неутралния :) ......

Леко с нервите, но се радвам, че си показа същността, добър пример даваш на внуците си.
С мастия може да се обръщаш към съпругата ти.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2140
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 12 апр 2024 22:36

Dust написа:Дано ГГ не вземе прибързано решение и да остави Майстора.

ДЮШ на Пирин (пет играчи на терена бяха под 23 години победиха надменните 11 чужденци на ЦСКА-София

Тц...вирус било. НЕМ остава!!!

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 12 апр 2024 22:37

По слаб Литекс не бях гледал от голямото преселение на юг

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9365
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 12 апр 2024 22:39

Добра победа за Пирин!
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

peliforewer
Мнения: 9748
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 12 апр 2024 22:40

Dust написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Има голяма вероятност Лудогорец да станат шампион още преди плейофите.
Странно ми е днес защо ЦСКА-София не можеха да ходят по терена, дали нещо не са успели да поизчистят сиропчетата.
Но пък смятай сините колко са слаби, щот тоя не можещ ЦСКА-София ги победи с лекота.

Каква мазна мастия си ти :) , сиропчета, съдии,само да е срещу ЦСКА, неутралния :) ......

Леко с нервите, но се радвам, че си показа същността, добър пример даваш на внуците си.
С мастия може да се обръщаш към съпругата ти.

На тези години съм наясно кой какъв е , внуците ми нямат нищо общо....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

krumeto
Мнения: 3786
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 12 апр 2024 22:44

peliforewer написа:
Dust написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Има голяма вероятност Лудогорец да станат шампион още преди плейофите.
Странно ми е днес защо ЦСКА-София не можеха да ходят по терена, дали нещо не са успели да поизчистят сиропчетата.
Но пък смятай сините колко са слаби, щот тоя не можещ ЦСКА-София ги победи с лекота.

Каква мазна мастия си ти :) , сиропчета, съдии,само да е срещу ЦСКА, неутралния :) ......

Леко с нервите, но се радвам, че си показа същността, добър пример даваш на внуците си.
С мастия може да се обръщаш към съпругата ти.

На тези години съм наясно кой какъв е , внуците ми нямат нищо общо....

Това вече надминава всякакви граници. Ако сте 1 на 1 някъде, можеш ли да ги изречеш?
Такъв ли си?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 12 апр 2024 22:44

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Говеда, утре искам победа срещу Морето

Спокойно, бре! Футбол е, топка...
След една (тото)загуба почнахте да стискате палци на говедата ли, вечно верните ми те? :mrgreen:

Много ясно че искам фаворита утре да загуби, щото се борим с тях за второто място и ЛЕ (евентуално), което носи мачове и пачки. Кое не разбра?

A, няма неразбиране, спокойно. Просто умирам от кеф да ви гледам как ще се обърнете против библията на припознаването и ще предадете дори и собствените си майки при най-малката миризма на второ място(вече) и ЛЕ. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8412
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 12 апр 2024 22:54

Ще ме разочарова този юнак https://dsport.bg/el-maestro-se-skri-v- ... 50895.html дано наистина ГГ има хладен ум и не го уволнява. Това е човека, при които отбора на ЦСКА-София ще се развие и постигне много успехи.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Odessit
Мнения: 442
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Odessit » 12 апр 2024 22:54

Мога да предположа как на финала за Купата люляковата публика вее зелени знамена без дори да е получила кренвирши, ако от това им зависи да видят Европата без бараж.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22961
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 12 апр 2024 23:06

Диемата е един голям кенеф.
Щели да дават мача на Лестър на запис.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта