Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
tmanolov
Мнения: 4226
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 09 апр 2024 12:24

1914.1902 написа:
Изображение

Изображение

Изображение


Този мач беше класика, ама само той да беше. Но тогава бяха свине и ми беше кеф да си правим бъзик с тях или те с нас. Сега са прости/о припоци, т.е. едно ниво под хлебарките - изпитвам само и единствено погнуса
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14380
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 09 апр 2024 12:35

Пели п-добре да обясни в нормалните държави какво е наказанието за хвърляне на ракети, хвърляне на ракети по хора и хвърляне на ракети по хора с пострадали, а не постоянно да квичи, като разкрачен, че наказанията на лумпените му били големи и несправедливи.
Да, Несправедливи са!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 апр 2024 12:54

damyanov1963 написа:Пели п-добре да обясни в нормалните държави какво е наказанието за хвърляне на ракети, хвърляне на ракети по хора и хвърляне на ракети по хора с пострадали, а не постоянно да квичи, като разкрачен, че наказанията на лумпените му били големи и несправедливи.
Да, Несправедливи са!

Не ми преписвай, че защитавам тези които хвърлят ракети към хора, единствено питам защо от няколко кръга наказанията за Левски са силно занижени, защо Левски - Славия изчезна от разглеждане в ДК, защо Гонзо натърти , че агитката на ЦСКА се държала непристойно, а за тази на Левски дума не обели.Нека тези които са били на стадиона в неделя кажат верно ли е, че първи с ракетите са почнали сините фенове и от Г са им отговорили.Има полиция, има камери да си хващат престъпниците и ги наказват.Колкото повече се опитваш да ме обиждаш, толкова повече олекваш :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 09 апр 2024 13:05

tmanolov написа:
1914.1902 написа:
Изображение

Изображение

Изображение


Този мач беше класика, ама само той да беше. Но тогава бяха свине и ми беше кеф да си правим бъзик с тях или те с нас. Сега са прости/о припоци, т.е. едно ниво под хлебарките - изпитвам само и единствено погнуса

Веднъж ти бях написал, че не си най-умния във вашето село, сега ще кажа, че ми е през дедовия какво ти е мнението за червените фенове,.В неделя на стадиона се видя кои фенове са Номер 1, надвиквахме Ви, надпяхме Ви, показахме внушителни хореографии и не се сбихме :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

4x4
Мнения: 1479
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 09 апр 2024 13:08

Ама синята хореография направо сцепи мрака. Гоуеми сте говеда както винаги:))))
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Aronaks
Мнения: 883
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Aronaks » 09 апр 2024 13:16

peliforewer написа:
tmanolov написа:
1914.1902 написа:
Изображение

Изображение

Изображение


Този мач беше класика, ама само той да беше. Но тогава бяха свине и ми беше кеф да си правим бъзик с тях или те с нас. Сега са прости/о припоци, т.е. едно ниво под хлебарките - изпитвам само и единствено погнуса

Веднъж ти бях написал, че не си най-умния във вашето село, сега ще кажа, че ми е през дедовия какво ти е мнението за червените фенове,.В неделя на стадиона се видя кои фенове са Номер 1, надвиквахме Ви, надпяхме Ви, показахме внушителни хореографии и не се сбихме :) .


Какви фенове сте вие бе смешник. Оставихте си отбора да умре. Нагъзихте се на джуджето с обещания за титли. Прегърнахте Литекс и го приехте за ЦСКА. Не ви е срам. Жалка паплач сте, това е истината. Онзи ден ни били надвикали. Абе смешко, виж продадените билети - 17 000 срещу 11 000, при положение, че преди 3 дни са ни вкарали 5 гола, нещо, което не се е случвало от не знам колко години. Ако беше обратното, Винаги верните припоци щяхте да сте едва едвам 4-5 хиляди. Вие ходите само срещи нас и Лудогорец и когато имате шанс за тенеке. По-големи жалкари и смешни от вас няма. Запомни го добре.
Имате късмета, че Сектор Б беше унищожен съвсем целенасочено от СЗ, иначе нямаше да се чуете на стадиона, да не говорим за хореографии и т.н.
Айде сега големите червени фенове да отидат на следващото домакинство на отбора си, поне 10 000, да ви видим великата публика.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 09 апр 2024 13:18

4x4 написа:Ама синята хореография направо сцепи мрака. Гоуеми сте говеда както винаги:))))

Ти разгада ли я ?
За мен си остава енигма...
Нещо на говежди език ще да е..
Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12463
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 09 апр 2024 13:23

Тая тъпотия с ракетите не е от миналата неделя, за жалост, а кой е пукнал първата едва ли е от толкова голямо значение.
Преди години, след няколко последователни посещения на мачове срещу умрялото четирибуквие, а впоследствие и срещу ашладисаните с люляков калем, ми беше направило впечатление, че в лошо и мокро време такива боклуци изобщо няма или са единични бройки, явно процесът по внасяне не работи както при топли и слънчеви дни. Може пък да е било и някакво съвпадение, де,
но следвайки тази своя теория, по едно време започнах да избирам и в кой блок да се намествам, не че една ракета ще ме убие, но за беля ще остави някой белег я на главата, я на лицето, я по другите телесни месаци.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 09 апр 2024 13:27

ugly bug написа:
4x4 написа:Ама синята хореография направо сцепи мрака. Гоуеми сте говеда както винаги:))))

Ти разгада ли я ?
За мен си остава енигма...
Нещо на говежди език ще да е..
Изображение

Първи се научете да правите разлика между червения и оранжев цвят, между убиец и спасител, тогава се опитвайте да разбирате по - сложни за вашия ум неща. :)))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 09 апр 2024 13:29

TristaNNN написа:Тая тъпотия с ракетите не е от миналата неделя, за жалост, а кой е пукнал първата едва ли е от толкова голямо значение.
Преди години, след няколко последователни посещения на мачове срещу умрялото четирибуквие, а впоследствие и срещу ашладисаните с люляков калем, ми беше направило впечатление, че в лошо и мокро време такива боклуци изобщо няма или са единични бройки, явно процесът по внасяне не работи както при топли и слънчеви дни. Може пък да е било и някакво съвпадение, де,
но следвайки тази своя теория, по едно време започнах да избирам и в кой блок да се намествам, не че една ракета ще ме убие, но за беля ще остави някой белег я на главата, я на лицето, я по другите телесни месаци.

Трахизанка, я ни светни какво искахте да изпишете с това "хорео"?
Аз го прочетох като "ПАСАХ" само че с латински букви.
Не се напасахте , ееей..!
Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Svilen и 29 госта