ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 07 апр 2024 19:17

LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков

А през тая година, в която нямаха положение пред вратата ни баба ми ли ни управляваше? Нали пак Сираков беше собственик

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот 1914.1902 » 07 апр 2024 19:22

LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков


Сираков и тогава управляваше?! Голяма глупост си написал.

Като нямаха положения пред вратата ни се намираха в много лошо състояние, а Разград им писа петица. На другия сезон им отмениха един автогол на нашите, можеше всичко да тръгне по различен начин, но в края ги бихме.

Отчитай и състоянието на съперника, а не само нашето.

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот Serafim » 07 апр 2024 19:24

А баталните сцени по трибуните за какво бяха? Гледам видеа и всички от охраната явно са левскари, с татусите си.

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот dragoni » 07 апр 2024 19:30

Aronaks написа:
dragoni написа:
Aronaks написа:Букмейкърите очакват нискорезултатен двубой, но с оглед нашата игра в защита и представянията на Пламен, не виждам как ще се разминем без 2-3 гола. Ония не са нищо особено, но са по-добри от Славия в предни позиции и ще ни ушият като нищо няколко пъти. Оня подчовек Каранга, ще умре на терена, само и само да ни вкара. Тримата норвежци не са никак лоши и срещу нашия разграден двор могат да вкарат с лекота. Въпросът лично за мен е дали ние ще успеем да вкараме поне един гол на тяхната защита, която също е доста окастрена откъм контузии. Ако Лима и Марин бяха налични щях да прогнозирам смело над 3.5 или над 4.5 гола, но в сегашната ситуация не виждам как ще им вкараме гол.

И защо Каранга да е подчовек а ти да си Човек.С какво повече си от него.


Защото реже глави след гол, гледа като абсолютен рецидивист, размахва надуваеми к*рове и като цяло има отвратителна мутра. За себе си аз решавам кой какъв е, не ти. Ако искаш може да се ожениш за това нещо, което се казва Каранга.

Много си елементарен комплексирано злобно човече си ти.И да ти кажа нещо което целия форум знае -НЕРАЗБИРАШ от фубол ама грам НЕРАЗБИРАШ

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 07 апр 2024 19:30

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков

А през тая година, в която нямаха положение пред вратата ни баба ми ли ни управляваше? Нали пак Сираков беше собственик

Тогава беше пазител , стана собственик след това. Това са неговите думи.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 07 апр 2024 19:31

dragoni написа:
Aronaks написа:
dragoni написа:
Aronaks написа:Букмейкърите очакват нискорезултатен двубой, но с оглед нашата игра в защита и представянията на Пламен, не виждам как ще се разминем без 2-3 гола. Ония не са нищо особено, но са по-добри от Славия в предни позиции и ще ни ушият като нищо няколко пъти. Оня подчовек Каранга, ще умре на терена, само и само да ни вкара. Тримата норвежци не са никак лоши и срещу нашия разграден двор могат да вкарат с лекота. Въпросът лично за мен е дали ние ще успеем да вкараме поне един гол на тяхната защита, която също е доста окастрена откъм контузии. Ако Лима и Марин бяха налични щях да прогнозирам смело над 3.5 или над 4.5 гола, но в сегашната ситуация не виждам как ще им вкараме гол.

И защо Каранга да е подчовек а ти да си Човек.С какво повече си от него.


Защото реже глави след гол, гледа като абсолютен рецидивист, размахва надуваеми к*рове и като цяло има отвратителна мутра. За себе си аз решавам кой какъв е, не ти. Ако искаш може да се ожениш за това нещо, което се казва Каранга.

Много си елементарен комплексирано злобно човече си ти.И да ти кажа нещо което целия форум знае -НЕРАЗБИРАШ от фубол ама грам НЕРАЗБИРАШ

Но от Каранга разбира и аз се присъединявам към мнението му. Днес цял мач симулации, пресилено търкаляне при всяко съприкосновение и провокации. Редовните му номера.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 07 апр 2024 19:32

LoveAndPeace написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков

А през тая година, в която нямаха положение пред вратата ни баба ми ли ни управляваше? Нали пак Сираков беше собственик

Тогава беше пазител , стана собственик след това. Това са неговите думи.

ОК, маха се Наско Сираков. Какъв ни е светлият план за бъдещето? Нали осъзнаваме, че хасковския сър няма да си развали рахата и да тръгне пеша от Турция заради хубавите ни очи. Съвсем сериозно питам

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 07 апр 2024 19:43

Съдията това, вратарчето онова, а в крайна сметка имаме 0 точни удара в оранжевата врата за цял мач!
Явно след Мъри пак се връщаме във времената, в които ще чакаме мачовете срещу мутренските отбори със свити сърца, вместо с плам и ентусиазъм, че Левски ще даде най-малкото здрав отпор, а може и да ги дерне.
А Костов счупи тъпомера след мача, жалко за хубавото интервю от вчера, с изключение на елементите на припознавачеството, де. Много добре знаели как ще играе Тирето, разправя. Ами, много хубаво, ама освен, че Мегаум от Алиекспрес го разкри, двата гола бяха най-малкото, с което се отървахме, а в атака бяхме потрес. Хем знаел, хем стана за срам.

Нека някой друг да прави темите за мачовете оттук насетне, че моят късмет, а явно и Костовият също, се изчерпа още в Разград. :arrow:
Последна промяна от TristaNNN на 07 апр 2024 19:44, променено общо 2 пъти.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 07 апр 2024 19:43

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков

А през тая година, в която нямаха положение пред вратата ни баба ми ли ни управляваше? Нали пак Сираков беше собственик

Тогава беше пазител , стана собственик след това. Това са неговите думи.

ОК, маха се Наско Сираков. Какъв ни е светлият план за бъдещето? Нали осъзнаваме, че хасковския сър няма да си развали рахата и да тръгне пеша от Турция заради хубавите ни очи. Съвсем сериозно питам

Съвсем сериозно , нямам идея. Тръгна си Божков и просъществувахме , да не е Насето по-голям от него ?

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 28 кръг/ Левски - ЦСКА-София (София) / 07.04.2024/ 14:45 часа

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 07 апр 2024 19:45

LoveAndPeace написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
LoveAndPeace написа:Една календарна година тези нямаха положение пред вратата ни ......толкова за вещото управление на Ваш Н.Сираков

А през тая година, в която нямаха положение пред вратата ни баба ми ли ни управляваше? Нали пак Сираков беше собственик

Тогава беше пазител , стана собственик след това. Това са неговите думи.

ОК, маха се Наско Сираков. Какъв ни е светлият план за бъдещето? Нали осъзнаваме, че хасковския сър няма да си развали рахата и да тръгне пеша от Турция заради хубавите ни очи. Съвсем сериозно питам

Съвсем сериозно , нямам идея. Тръгна си Божков и просъществувахме , да не е Насето по-голям от него ?

Просъществувахме? Година и половина на клизма, в която Царско село и Арда се снимаха на таблото. Година на правилен футбол с една купичка за утеха и оттам нататък далеч от челната тройка. Голямо съществуване е :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 29 госта