Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот dragoni » 15 мар 2024 20:02

CapitanoPuyol написа:
dragoni написа:
CapitanoPuyol написа:При положение, че Бербатов е загубил с разгромна разлика от Гонзо, не знам какви очи може да има да се оплаква и хленчи, че и да пуска жалби до съда... Айде предния път октомври 2021г загуби от БМ с няколко гласа и там може да се търси нещо, понеже нещата бяха на кантар. Ама сега Гонзо го преби като маче у дирек, не знам какво има да реве. Ясно е че много му се искаше като президент да почне да реже Лудогорец по всички направления и да изпълни мечтата на тире-2016 най-сетне да катурнат великия Лудогорец от първото място, но не му се получи. Сега може да ближе рани, и да се оттегли завинаги от българския футбол, щото с поведението си последните няколко години нанася само и единствено ВРЕДИ. Гонзо впрочем както виждате никога не напада опонентите си, винаги е бил диалогичен и вярвам, че ще промени нещата за добро.

Какъв велик лудогорец бълнуваш бе паляк.Без съдиите сте в канала.Изплискал си легена селтак.

12 поредни кога ? Тирейски нещастник, трябва да лижете краката на "левскара" Борислав Михайлов, че прекрои цялото първенство 2016г. само и само да ви вкара хибридното уродливо създание в Първа лига.
Всичко което съм написал е 100% вярно ! Както и сателитната система с нам си колко отборчета на Гришата, за да може да имате някакъв шанс срещу Лудогорец ! При 10 отбора в Първа лига ще сте на 15+ точки от нас всеки сезон, щото ви мачкаме в директните мачове и ви бием като маче у дирек дето ви хванем !

Както се появи селския ви отбор така и ще изчезне с 15-те си фена

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот realno » 15 мар 2024 20:04

dedko2022 написа:Честито на динамовци- досега си имаха пияница , който ги обгрижваше, сега ще си имат осмокласник!
Забавлението тепърва предстои! :)


Дори "осмокласник" е предпочетен пред вашата велика Барби. :)))
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 15 мар 2024 20:05

NOMER14 написа:
honda написа:На мен много лошо впечатление ми направи държанието на Мартин Петров и Стилян Петров
След като загубиха - "чао, няма да се занимавам с български футбол. Хващам самолета за Мадрид/Лондон" . Кой щеше да ги знае тези ,ако не беше българския футбол.
Аз лично бих казал нещо от рода на " такава е волята на клубовете , продължавам да работя за развитието на българския футбол"

Еми, писнало им е. И те са хора, макар живеещи на другия край на континента.

От какво им е писнало?
Наскоро писах,че и двамата не живеят в България и нямат желание да живеят в България( как ще помагат на българския футбол от другия край на континента- не знам). Това си е тяхна работа, на нали до преди час и половина твърдяха ,че искат да оправят българския футбол. Просто държанието им е като на хора ,които гледат на спасението на българския футбол не като мисия на "добра воля" ,а като на професионален ангажимент. Няма лошо , не съм комунист и знам ,че единствения безплатен обяд е в капана за мишки. Но тук излиза кой ги ангажира.
Да кажем,че ТИМ победи ГГ/ВП, не че някой се е съмнявал. Ресурсите им са на различно ниво.

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот dragoni » 15 мар 2024 20:07

Dust написа:Гонзо поне даде идеален материал да бъде атакуван от всички страни, а именно, каза че през 2026г. ще се класиране за световното първенство в САЩ. Ако пък по някаква уникална случайно вземе, че се случи, то тогава Гонзо ще сложи всички негови противници на оная си работа.

Единсвения начин да се класираме на СП или ЕП е да сме домакин

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 мар 2024 20:08

С новата Армия, с новия стадион във Варна, с новите стадиони в Пловдив защо не?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 15 мар 2024 20:13

Dust написа:Да послушам малко нерви коментари в "Пред стадиона" и от четиримата водещи.

Касабов и той ли им припява?

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14333
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 15 мар 2024 20:15

dedko2022 написа:Честито на динамовци- досега си имаха пияница , който ги обгрижваше, сега ще си имат осмокласник!
Забавлението тепърва предстои! :)

Няма как да е обгрижвал динамовци, защото такъв отбор няма. Виж, обгрижваше един друг, като създаде специална първа лига за него и го вкара в нея направо от В група. Няма друг такъв прецедент в световен мащаб.
А че вие си останахте с тире в устата, след разгрома на Барби и кликата му, които искаха да ви го премахнат си е за ваша сметка и за радост на всички разумни фенове в България :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9313
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 15 мар 2024 20:28

Dust написа:Докато пътувах и слушах изказванията на представителите на ФИФА и УЕФА, то Перуката се е ползвал с доста голямо уважение в тези среди.


Супер. А сега само си представи следната картинка - Гонзо, който не може да чете и пише и не знае език отива на официално мероприятие на ФИФА или УЕФА....То на такива места, освен официалните изказвания, речи и т.н, където да кажем някой може да ти го напише, нали трябва да завържеш някакъв разговор с хората там извън официалната част, да размените две-три думи, да им обясниш ситацията и проблемите тук и какви идеи имаш, за да сработят нещата и каква нужда от помощ. Не, просто искам да се опитате да си го представите това нещо за няколко секунди......Изображение. Едно е да си някакъв шеф или отговорно лице в УЕФА или ФИФА и срещу теб да се изправи Бербатов, Стилиян или дори Касабов, който е част от тези среди и да ти каже искам това и това, съвсем друго...Гонзо...ъъъъъ..... абе ти кой беше?
Последна промяна от bubka на 15 мар 2024 20:33, променено общо 2 пъти.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 15 мар 2024 20:31

Малеееее, каква е тая припошка истерия във ФБ, бре? :o
През последните няколко години съм забелязал, че когато Копейките вият на умряло, то това е добре за България. Или поне не е фатално.
Ами, същата работа е и с припоците по отношение на родния футбол. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 мар 2024 20:33

NOMER14 написа:
Dust написа:Да послушам малко нерви коментари в "Пред стадиона" и от четиримата водещи.

Касабов и той ли им припява?

Касабов здраво им набива канчетата и на тримата останали.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта