Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

dedko2022
Мнения: 1136
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 27 фев 2024 22:50

Има достатъчно други кандидатури, а и всеки клуб може да издигне своя кандидатура, та не виждам как точно Бербатов с кандидатурата си пречи на промяната. Прав е обаче, че се опитват да го борят с интриги, което говори само за голям страх в конкуренцията. М/у другото никой от другите кандидати не води сериозна разясниителна кампания, не се среща с клубовете и т.н., което само показва колко несериозно е отношението им към това, с което са се захванали. Аз мога да пожелая само успех на Бербатов и екипа му.

Dust
Мнения: 8422
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 27 фев 2024 23:09

За срещата на Бербатов в Ловеч с клубовете вече споделих колко клуба са били на срещата. Точно ТРИ, а на срещата е имало 15-16 човека.

Бербатов не е обединителен личност и промяна в БФС няма да има. Само наивници смятат, че нарцис като Бербатов ще ни оправи футбола, а и той Бербатов има ли се част от същия?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
pepo
Мнения: 352
Регистриран на: 04 авг 2008 23:27
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pepo » 27 фев 2024 23:21

tmanolov написа:
gihuelo написа:
tmanolov написа:
peliforewer написа:Виждам, че тук някои много разбират от правилници и директни червени картони особено когато става дума за футболисти на ЦСКА.Кордоба миналият кръг получава директен червен картон, наказание 1 мач, Пишчевич, директен червен картон - 1 мач, никъде не видях полемики.Каранга влезе грубо на футболист на Черно море, но нямаше контузии, а все пак това е футбол и понякога има и такива моменти.Сещам се финала в неделя Челси-Ливърпул за едно влизане много, много по-грубо от това на Каранга, потърпевшият беше изнесен на носилка и финала за него приключи.Нека тези които четат правилниците кажат беше ли свирен фаул при тази ситуация и какъв картон получи футболистът на Челси.Много е нагло да се възмущават от груба игра тези които още се радват на доктор Тиам.

караманго имаше първо жълт, а след това директен червен картон, а не втори жълт. Прочее, честита поредна калъВка, ако не бяха Локо ПД, щяхте да сте 8 от 8 след създаването си - абсолютен световен рекорд :lol:


Ама Манолка , вторите места не са ли по-добре от десето , седмо и четвърто и 4-5 баража ?
То нали за това на втория дават сребро а на третия бронз ? :)
Отлично знаеш ,че докато Киро иска ще става шампион , може и още 13 години .


Ще цитирам по спомени великия Сена:
- Вторият е първи от загубилите :lol: А вие затова ли направихте свиншината, за да сте втори, ама преди говедата :mrgreen:

Не баш,преди говедата има поне още 3-4 отбора,не се пъни
Никой не може да спре Лавината!Лавината спира само когато сама реши!

dedko2022
Мнения: 1136
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 27 фев 2024 23:28

Ще се самоцитирам, защото подмина едно въпросче, а имам усещането, че се опитваш да манипулираш отново.
dedko2022 написа:
Dust написа:
Относно Балъков и Стоичков в национална медия Градев ги споменава, че той е разговарял с тях да сложат Стенли е човека обединител.


А ей това болднатото може ли да ми го изровиш къде точно го казва Градев? И какво са му отговорили Балъков и Стоичков?! :)

Dust
Мнения: 8422
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 27 фев 2024 23:39

https://dsport.bg/georgi-gradev-krasimi ... 46533.html
И слушай внимателно, особено финала на интервюто.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

dedko2022
Мнения: 1136
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 27 фев 2024 23:42

И къде точно казва това, което съм подчертал? Точно, че изслушах внимателно цялото интервю. Никъде няма, това, което си написал. Че и Стоичков трябвало публично да отрича някакви думи на Градев. :)
Доста нескопосан опит за манипулация.

Dust
Мнения: 8422
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 27 фев 2024 23:54

"Аз съм убеден, че хора от ранга на Краси Балинов и Христо Стоичков също ще застанат зад Стелиан Петров, аз знам тяхното мнение."

Това чули го? След като знае мнението им то не е ли изградено на база разговори?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6217
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 28 фев 2024 05:34

Dust написа:"Аз съм убеден, че хора от ранга на Краси Балинов и Христо Стоичков също ще застанат зад Стелиан Петров, аз знам тяхното мнение."

Това чули го? След като знае мнението им то не е ли изградено на база разговори?

И аз съм убеден , че хора от твоя ранг НЕ гледат български мачове а ги слушат по радиото...
Мнението ми е изградено на база разговори...
Аз знам твоето мнение..!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

dedko2022
Мнения: 1136
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 28 фев 2024 06:33

Dust написа:"Аз съм убеден, че хора от ранга на Краси Балинов и Христо Стоичков също ще застанат зад Стелиан Петров, аз знам тяхното мнение."

Това чули го? След като знае мнението им то не е ли изградено на база разговори?

Това го чух и то е много далеч от това, което ти написа...
Dust написа:"Градев ги споменава, че той е разговарял с тях да сложат Стенли


Чудя ти се на акъла, как ти се занимава ежедневно с дребни интрижки!?
Чак Стоичков и Балъков да влизали в обяснителен режим..тц, тц , тц..

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33211
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 28 фев 2024 08:53

peliforewer написа:Виждам, че тук някои много разбират от правилници и директни червени картони особено когато става дума за футболисти на ЦСКА.Кордоба миналият кръг получава директен червен картон, наказание 1 мач, Пишчевич, директен червен картон - 1 мач, никъде не видях полемики.Каранга влезе грубо на футболист на Черно море, но нямаше контузии, а все пак това е футбол и понякога има и такива моменти.Сещам се финала в неделя Челси-Ливърпул за едно влизане много, много по-грубо от това на Каранга, потърпевшият беше изнесен на носилка и финала за него приключи.Нека тези които четат правилниците кажат беше ли свирен фаул при тази ситуация и какъв картон получи футболистът на Челси.Много е нагло да се възмущават от груба игра тези които още се радват на доктор Тиам.


Значи като там не е свирен фаул за Челси - нека тогава да позволяваме и тука да не се свирят такива нарушения, ако искаш да признаваме голове с ръка (като тези на Марадона и Меси), дузпи като на Жорди Алба (той се спъна в тревата и му свириха дузпа), да зачитаме попадения от засада като в миналото преди ВАР (всеки се сеща за гол от засада), както и да зачитаме и попадения, при които топката не е минала голлинията. :lol: С този пример, който даваш, искаш да оправдаем Каранга ли?

Феновете на Ливърпул най-вероятно са били недоволни и са писали достатъчно по темата в социалните мрежи, но какво точно искаш от нас да направим за тази ситуация, да пренебрегнем наглото отношение на Каранга и щаба ви ли?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 26 госта