Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 22 яну 2024 18:34

scooool написа:Странен трансфер, но нали се сещаме всички ако дадат парите който искат Краев и Патрис, че това ще взриви съблекалнята! Охене е опитен и познава първенството добре, не е рисков и не е лош футболист междувременно. Борим се за Европа, от друга страна знаят, че двама си тръгват и никакъв интерес да намерят перспектива на двамата....меко казано аматьорщина и кърмене на дупки.

Защо трябва да им дават повече пари на Краев и Петрис? Те си имат договор до края на сезона. Нека си играят и да си изкарат заплатите, които така или иначе получават. Същевременно Охене не може да замести Краев по никакъв начин. Той е резерва в Хебър. Не може да изкара цял мач. Договорът му изтича лятото с Хебър а плащаме трансферна сума. Ако толкова го искат в отбора да изчакат лятото, а междувременно нека Краев, който съм сигурен, че е класа над Охене, да си играе и после да ходи където си иска.
Това е един от най-малоумните трансфери които съм виждал, още преди да съм видял играча в действие. Разбирам Краев да е продаден в последния момент и трябва да се запълва дупка. Разбирам да нямаме никакви халфове или пък Охене да е някаква класа и да вдигне нивото на отбора в средата или да е перспективен играч, който може да се развие. А то нито едно от изброените.

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 22 яну 2024 18:36

bilyaletdinov написа:Аз към тоя мръсен негър ще си изкажа мнението на мача с Арда. Тая черна цветарка няма място в отбора.


Това да се родиш бял или черен не е по избор, но това да си гнусен расист си е изцяло по такъв.

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот The deacon » 22 яну 2024 18:57

Този Краев да не е случайно Златко Янков или Ричард Еромоигме, че са му посветени толкова постове??!!!! Като не иска да играе повече за Левски - жив и здрав! Левски може без всеки, защото е вечен!!!! Поредната изкуствено напомпана "звезда" със страшно лимитирани възможности!!! Не съм пророк, но мога да предположа оттук насетне каква ще бъде кариерата на дървения младеж.... Лошото е, че остава един горчив привкус за неблагодарност и предателство........ Колкото до новото попълнение - от мачовете които съм гледал с негово участие, показва непримиримост и борбеност и със сигурност ще е по-добре от Дарлан, Чандъров и Фадига.......

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2024 19:11

Бе, той и Мартинката Райнов показваше борбеност и непримиримост. Орлинката Старокин също. И?
Колко пък толкова мачове сте му гледали на Охенето, та веднага да прецените от кой ще е по-добър? Щото аз покрай разни мои си схеми за залози и пазарите за картони си наблюдавам редовно такива като него и отборчетата му, и в никакъв случай въпросният не е "по-малко рисков от Краев", ама в никакъв случай! Не говоря изобщо за статистиката, а за начинът на игра - борба за позиция, шпагати, реакции след изтърваване на човека и т. н. Ами Краев е направо като Серджинио Грийн в сравнение с Охенето.
Много търчал - да, ако не го мързи, ама то няма халф-печка, който не търчи, освен църния капитан 21 на ловешкия ментак и нашия Фадига след 20-30 минути игра.
То ако ставаше само с търчане да връщаме Ваката Панайотов, Насируто, Нар, Фар и другите житни бегачи през годините.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12931
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 22 яну 2024 19:48

Ето защо е глупаво да се дават пари на отбора. Защото после Раева ги дава за пълни некадърници! Един от най-жалките трансфери на клуба в цялата му история! Трансфер, тип Раев!
Последна промяна от Eminem на 22 яну 2024 20:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 яну 2024 19:57

Хм... дали пък не съм се излъгал и Мъри все пак не е забравил да мечтае?

Между другото, контролите не са показател, а ориентир. Слушам и чета коментари за този или онзи. Важното е реалните мачове.

scooool
Мнения: 773
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 22 яну 2024 19:58

За съжаление нямам избор и ще му дам шанс, но ако продължи тази работа на парче и без ясна перспектива, си дърпам абонаментите и ще подкрепя по мой си начин следващите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 яну 2024 20:06

ХАХАХАХА, това за Охене не било партенка. А аз казвах: "Вижте хво казват: от нашия пазар НЯМА да пазаруваме". Сега чакам да оправдае лекия ми скептицизъм. Засега май мирише на чутовен провал в трансферната политика при новото тренер. За Фадига съм убеден, че е параолимпиец, за бразилеца продължавам да смятам, че може би не се е аклиматизирал. Но може и да бъркам. Цунами и Уелтън паснаха като дялани камъни още в началото, Рони му трябваше един сезон.

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 22 яну 2024 20:12

Охене е куче,само трябва да го насъскаш.Краев е безмозъчен лигльо,освен шутовете му в Космоса за друго не се сещам.
Петрис не го знам ,има талант и умения,ама...
явно ромски манталитет
САМО ЛЕВСКИ!

ikar
Мнения: 1315
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 22 яну 2024 20:49

Сравнението на Сржинио Грийн с Краев силно ме разсмива.Отдавна споделям че Краев е силно надценен футболист. Факта че в момента Сираков бе готов да го хариже за 200х. и няма кандидат,не ме убеждава че през лятото е имало оферта за милион.
Колкото до Охене факта че в последните три клуба пристига по желание на Любо говори красноречиво.
Когато няма риба и рака е риба.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта