Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21558
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 04 яну 2024 13:49

tmanolov написа:
metodito написа:
tmanolov написа:
metodito написа:Манолов, не си сериозен: Да сме махали школата. Верно? Стига бе, човек. Този клуб е създаден от идеалисти с чисти цели и мисли, които едва ли са включвали "да мачкаме на терена" и за разни тенекета. Ако зависеше от мен бих направил обратното - първият отбор да бъде функция на школата.
Едно от най-ценните неща, които "Левски" прави е, че десетки деца не посягат към балони, шмъркотици и алкохол защото имат идеал и цели - "Левски". Баси, като слушам племенника си да говори за "бате не знам кой", как го учи и възпитава даже. "Бате ... каза това", "бате ... ми показа как да правя" еди-какво си. Детето толкова се радва. Да сме махнели школата, "млека"?

Сериозен съм - това е нереформирана кочина без дъно с 0 принос за клуба. Левски не е благотворително дружество! Или да се реформира, или да се закрива - пазарна икономика, комунизмът отдавна умря

Наричаш "комунизъм" грижата за младото поколение??? И ти ли стана хунвейбин бе, майна? Странно. Останал съм с впечатление, че си по-голям от мен и съответно не си индоктриниран от 30-годишната пропаганда. Младите ги разбирам, че са индоктринирани и нямат критично мислене (за справка - ПИЗА), ма моите набори (края на 70-те) и подобни - не. Мисли, Смислов!

Не съм хунвейбин, а реалист - в Левски пари няма и изборът е между школа, вадеща неможачи, които играят на кръв не за нас, а срещу нас, и съществуването на отбора. Грижата за младото поколение е на държавата, Левски е частен клуб, колкото и това да се харесва или не, а всеки частен клуб работи за печалба, а не про боно. Виж, ако държавата реши да поеме таксите на младежите по някаква схема, което би била добра практика, то да, 100% съм за

Човек, смятам, че не схващаш някакви основни неща. "Левски" не е "частен". Въпрос Школа-Първи отбор няма. Но ако искаш да си асоциираш "Левски" с банда некадърници, Пеевски и продадени мачове - хубаво. За мен "Левски" е нещо съвсем друго. А дали клуб и отбор ще станат това, което е за мен идеала... вече не знам. Както за държавата, така и за "Левски" съм все по-скептичен. Преди пишех: "Отде е текло, пак ще тече", но нещо вече не го вярвам.
"Частен" може да наречеш "числото" или Лудогорец. А и точно "Левски" да определиш за "частен" отбор на фона на разкритията на Черепа... RLY? :lol: Да не продължавам, че ще изръся нещо, което не трябва.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 яну 2024 14:01

1palq4o1 написа:
tmanolov написа:
1palq4o1 написа:Манолов, ти съвсем си изплискал лИгена - да закриваме школата, славизация, децата били грижа на държавата...нямам думи!!!
Нали щеше да обикаляш гнила Европа - защо не си тръгнал, та да си починем малко от бизнес ( уупс, още една дума от гнилия капиталистически речник) плановете ти?

Тръгвам в края на месеца - не бери грижа - една Мадейра, после съм до Гренобъл и сега си търся дружка за Исландия, че жената не ще :lol: Значи, теб те разбирам -детето ти рита в Левски и си лично зависим. Ок, не споря

Лов енд пийс - не го знаех, не съм ровил - ми добре, да ги сведат до минимум и твай, както правеха преди със задължителния играч под 18 години ли беше? играе 5 минути и се "контузва"



Супер, защо не тръгнеш месец по-рано, моля!
Лично зависим, ако ми плащат! В случая аз си плащам всичко 9 месечни такси, екипи, турнири в страната и чужбина...
Само едно въпросче - щом тъжиш толкоз за "...ТОШОво време..." защо си тръгнал из Гейропа, а не отидеш я в Крим, я в Москва или Петербург? Да избистриш съвсем плана си за развитие на клуба, че да затворим школата, да изгоним треньора и играчите от мъжкия отбор е ясно, ама после?


Кога пък съм тъжал за комунетата? Ама някои хора съвсем почвате да фантазирате - нито съм умнокрасива подлога, нито съм русофилистик, нито съм копейка, аз съм един български патриот, който винаги иска най-доброто за родината, семейството, отбора... Честно, няколко пъти го писах - вземи прочети какво е Сламен човек, щото в момента точно това правиш, пък после пак ще си говорим - значи удивявам се понякога до висините на човешкото познание :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 яну 2024 14:03

metodito написа:Човек, смятам, че не схващаш някакви основни неща. "Левски" не е "частен". Въпрос Школа-Първи отбор няма. Но ако искаш да си асоциираш "Левски" с банда некадърници, Пеевски и продадени мачове - хубаво. За мен "Левски" е нещо съвсем друго. А дали клуб и отбор ще станат това, което е за мен идеала... вече не знам. Както за държавата, така и за "Левски" съм все по-скептичен. Преди пишех: "Отде е текло, пак ще тече", но нещо вече не го вярвам.
"Частен" може да наречеш "числото" или Лудогорец. А и точно "Левски" да определиш за "частен" отбор на фона на разкритията на Черепа... RLY? :lol: Да не продължавам, че ще изръся нещо, което не трябва.


Разбрам те повече от отлично, Мето, но ти си идеалист и живееш в един свят, който го няма в реалността. Много хубав свят, свят такъв, какъвто следва да бъде, но този свят го няма тук и сега. Същото е и с "Левски" - няма го онзи, идеализираният, има реалността - deal with it, както казваше един познат :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tatusindo » 04 яну 2024 14:06

И двамата братя Цоневи плюс Миланов са свободни агенти :idea: :idea: :idea: :idea:
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1680
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 04 яну 2024 14:14

[offtopic]
tmanolov написа:
1palq4o1 написа:
tmanolov написа:
1palq4o1 написа:Манолов, ти съвсем си изплискал лИгена - да закриваме школата, славизация, децата били грижа на държавата...нямам думи!!!
Нали щеше да обикаляш гнила Европа - защо не си тръгнал, та да си починем малко от бизнес ( уупс, още една дума от гнилия капиталистически речник) плановете ти?

Тръгвам в края на месеца - не бери грижа - една Мадейра, после съм до Гренобъл и сега си търся дружка за Исландия, че жената не ще :lol: Значи, теб те разбирам -детето ти рита в Левски и си лично зависим. Ок, не споря

Лов енд пийс - не го знаех, не съм ровил - ми добре, да ги сведат до минимум и твай, както правеха преди със задължителния играч под 18 години ли беше? играе 5 минути и се "контузва"



Супер, защо не тръгнеш месец по-рано, моля!
Лично зависим, ако ми плащат! В случая аз си плащам всичко 9 месечни такси, екипи, турнири в страната и чужбина...
Само едно въпросче - щом тъжиш толкоз за "...ТОШОво време..." защо си тръгнал из Гейропа, а не отидеш я в Крим, я в Москва или Петербург? Да избистриш съвсем плана си за развитие на клуба, че да затворим школата, да изгоним треньора и играчите от мъжкия отбор е ясно, ама после?


Кога пък съм тъжал за комунетата? Ама някои хора съвсем почвате да фантазирате - нито съм умнокрасива подлога, нито съм русофилистик, нито съм копейка, аз съм един български патриот, който винаги иска най-доброто за родината, семейството, отбора... Честно, няколко пъти го писах - вземи прочети какво е Сламен човек, щото в момента точно това правиш, пък после пак ще си говорим - значи удивявам се понякога до висините на човешкото познание :lol:
[/offtopic]

Отговарям с едно изречение, давам пример и спирам, защото...
Проповядваш комунизъм - децата били задължение на държавата! Т.Е. държавата ( партията ) да се грижи за всичко и всички, един човек - ти да е с правилното мнение, всички останали са я сламени човеци, я неграмотни.

Хайде със здраве, че трябва да си обслужвам зависимостите :)
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 яну 2024 14:18

1palq4o1 написа:[offtopic]
tmanolov написа:
1palq4o1 написа:
tmanolov написа:
1palq4o1 написа:Манолов, ти съвсем си изплискал лИгена - да закриваме школата, славизация, децата били грижа на държавата...нямам думи!!!
Нали щеше да обикаляш гнила Европа - защо не си тръгнал, та да си починем малко от бизнес ( уупс, още една дума от гнилия капиталистически речник) плановете ти?

Тръгвам в края на месеца - не бери грижа - една Мадейра, после съм до Гренобъл и сега си търся дружка за Исландия, че жената не ще :lol: Значи, теб те разбирам -детето ти рита в Левски и си лично зависим. Ок, не споря

Лов енд пийс - не го знаех, не съм ровил - ми добре, да ги сведат до минимум и твай, както правеха преди със задължителния играч под 18 години ли беше? играе 5 минути и се "контузва"



Супер, защо не тръгнеш месец по-рано, моля!
Лично зависим, ако ми плащат! В случая аз си плащам всичко 9 месечни такси, екипи, турнири в страната и чужбина...
Само едно въпросче - щом тъжиш толкоз за "...ТОШОво време..." защо си тръгнал из Гейропа, а не отидеш я в Крим, я в Москва или Петербург? Да избистриш съвсем плана си за развитие на клуба, че да затворим школата, да изгоним треньора и играчите от мъжкия отбор е ясно, ама после?


Кога пък съм тъжал за комунетата? Ама някои хора съвсем почвате да фантазирате - нито съм умнокрасива подлога, нито съм русофилистик, нито съм копейка, аз съм един български патриот, който винаги иска най-доброто за родината, семейството, отбора... Честно, няколко пъти го писах - вземи прочети какво е Сламен човек, щото в момента точно това правиш, пък после пак ще си говорим - значи удивявам се понякога до висините на човешкото познание :lol:
[/offtopic]

Отговарям с едно изречение, давам пример и спирам, защото...
Проповядваш комунизъм - децата били задължение на държавата! Т.Е. държавата ( партията ) да се грижи за всичко и всички, един човек - ти да е с правилното мнение, всички останали са я сламени човеци, я неграмотни.

Хайде със здраве, че трябва да си обслужвам зависимостите :)


Ок, лека и на теб, няма да споря - всеки има право на мнение, просто никога не съм бил и няма как да бъда комунист. Всъщност на тема социал и подобни дивотии съм по-десен от 99% от хората в България, ма как и да е. Здраве и успехи на детето желая, дано го видим някога в Левски и да се гордеем, че познаваме виртуално баща му
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 04 яну 2024 14:18

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33229
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 04 яну 2024 15:25

Левски ще изиграе контролна среща с украинския Шахтьор Донецк U19 по време на зимния подготвителен лагер в Турция, съобщиха от клуба.

Мачът e насрочен за 3 февруари 2024 година, а часа и мястото на провеждане на проверката ще бъде обявен допълнително.

Подготвителният лагер на Левски в Турция е от 14 януари до 8 февруари 2024 година.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 яну 2024 15:28

1914.1902 написа:Левски ще изиграе контролна среща с украинския Шахтьор Донецк U19 по време на зимния подготвителен лагер в Турция, съобщиха от клуба.

Мачът e насрочен за 3 февруари 2024 година, а часа и мястото на провеждане на проверката ще бъде обявен допълнително.

Подготвителният лагер на Левски в Турция е от 14 януари до 8 февруари 2024 година.

Кажи честно, че ще играем с ундер19 :lol: Сега, при положение че Донецк не се владее от 10 години от Украйна, това оркски отбор ли е, или не е? От такъв мач може само и единствено да загубим - ако паднем, ще е ултра резил, дори и за контрола, ако бием - ху кеърс, че сме били некви лапетии. Малоумно решение
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 04 яну 2024 15:31

mikata написа:https://dsport.bg/nov-pomostnik-trenor-v-levski-v-kluba-se-zavrasta-bivsh-nastavnik-na-cska-1948-i-pirin~141282.html?fbclid=IwAR2pcbdQooA5BZftdVmWjKWj2xZzDVSNcWKXxexkwlkLIOB15xTQ2Aw1mv0

Доста добра новина, според мен! Краси беше треньор на набора, в който племенника играеше (че даже беше и капитан по едно време). От племенника футболист не излезе, но пък Краси винаги правеше впечатление на амбициозен и тактически грамотен треньор. По спомени числото също играеха хубав футбол под негово ръководство - след това му изгубих дирите. А ние определено имаме нужда от помощник треньор - прекалено сме свили треньорския щаб към момента.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent и 32 госта