Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21531
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 12 дек 2023 09:03

koisa написа:Не оспорвам тезата ти... Само, че #koj както го наричаш не е начело на Левски с лицето си. Затова го отнася Сираков, който се е съгласил да бъде лицето, плюейки на името и статута си на жива легенда сред Левскарите. В момента Сираков върви по стъпките на Перуката.

Да. Боби и Наско в това отношение много си приличат. И Михайлов е просто лице на задкулисието във футбола ни. Но да стане такова лице сам си го е избрал. Никой не го е бил да го прави.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 12 дек 2023 09:48

metodito написа:
blue avalanche написа:Никой не е карал Сираков насила да прави нещо.
Сираков е много по-виновен от М.Борисов, защото, възползвайки се от статута на икона на клуба, се изтъпани на първата пресконференция и изрече един куп лъжи. Именно той, а не Борисов.
Именно Сираков създаде лъжливи очаквания у феновете! Борисов не е обещавал "орбити".
Именно Сираков, а не Борисов, е човекът, който "разбира от футбол" и от когото се очакваше да "стегне клуба"!
Сираков не за първи път злоупотребява с позицията си в клуба, за да прекара върволица от ментета.
И т.н., и т.н.

Виж, аз не защитавам Сираков. Но общото настроение е срещу него. Не съм прочел и дума срещу Борисов. От моята камбанария ситуацията изглежда така: или n% от феновете на този клуб са пълни дебили и вярват, че Наско е собственик или някой иска да гепи едни акции без пари. Или и двете. Що не скандират "Мило вън!"? Наско го обвинявам, че не защити Мъри, да не кажа предаде като Юда Искариотски. В ниския му морал никога не съм се съмнявал.

Независимо дали Сираков е истински/фалшив собственик той е лицето на цялата тази манипулативна кампания. Нещо като предизборната кампания на Бойчев/Кулеков. "Шъ съ опрайм"... С неговият подпис се назначават и уволняват хора в клуба.
Нали Клубът щеше да е най-прозрачния в света? Ми да излезе и да го направи прозрачен! Да каже кой е истинския собственик! Кой му дърпа конците! По точно Ил.Раева да каже. Явно тя е "мъжът" в семейството...

tmanolov
Мнения: 4234
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 12 дек 2023 10:01

koisa написа:
metodito написа:Аз също нямам доказателства, но твърдя, че истинския "собственик" от Батков насам е #koj. А това с Диков, акциите и Сираков беше някакъв цирк за пред хората. Но...
Но може и да греша и Сираков да е собственик наистина, koj да е пуснал от лапите си "Левски" преди три години и Наско, който няма никакъв бизнес и управленски потенциал да е единствения виновник. И аз нямам доказателства и спекулирам, така мисля. А как е не знам. Да не говорим, че схемата #koj действа не от Сакскобурготски (звездата на Шиши изгря при него), а от края на 90-те, но става много сложно...

Не оспорвам тезата ти... Само, че #koj както го наричаш не е начело на Левски с лицето си. Затова го отнася Сираков, който се е съгласил да бъде лицето, плюейки на името и статута си на жива легенда сред Левскарите. В момента Сираков върви по стъпките на Перуката.

Извинявай, но точно пък от теб да чуя, че въпросният бил със статут на жива легенда сред левскарите :oops: :oops: :oops: След 1994 този е персона нон грата за всеки с повече от 3 грама акъл в главата си, но всеки сам си преценЯ - за мен е ибрикчия и винаги е бил. Нещо като кюрдъ, но без неговите успехи, затова и двамата са ползвани за тоалетна хартия, с която да се забърсват свинщините...

Понеже съм в настроение, ще си позволя да сравня ситуацията в "Левски" и България, за щото са доста близки - за прозореца на Овертон и прилагането му вече писах вчера, който иска, да си цъкне в нета какво точно значи, у наше село му викат "сваряване на жаба на бавен огън". Та аналогиите са следните:
1. Насо е нашият БХ - ми кво, то по-добра алтернатива няма и т.н., знаете си
2. СЗдружението са нашите Израждане - вресливи, кресливи, формална алтернатива, а всъщност още една форма на БХ и господарите му
3. Мъри е нашият Радев - хем така нали уж обединител, хем мразен, хем натовски генерал, хем с Русия, ама продаваме оръжие на Украйна и т.н.
4. Ивков е нашият Кирчо-Кокорчов (тук малко не се връзка с нашето Израждане, ма нищо) - връзки и с Насо (БХ) и с Мъри (Радев) - феновете му са обикновено същите умнокрасиви, лашкащи се и в двете посоки (по-скоро лашкании)
5. Чичките от В са нашето БСП - само бръмчат, но без да казват нищо (ай играйте ва), не растат, но и не стареят, живеят си в спомените от 1976 големия сняг, обаче са си верни до дупка и твай
6. Не знам само кой е ДПС, но то koj e koj никой не знае :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4761
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 12 дек 2023 10:17

ДъПалмС ?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21531
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 12 дек 2023 10:20

vlong написа:ДъПалмС ?

Това е готино.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5204
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 12 дек 2023 10:26

tmanolov написа:Извинявай, но точно пък от теб да чуя, че въпросният бил със статут на жива легенда сред левскарите :oops: :oops: :oops: След 1994 този е персона нон грата за всеки с повече от 3 грама акъл в главата си, но всеки сам си преценЯ - за мен е ибрикчия и винаги е бил. Нещо като кюрдъ, но без неговите успехи, затова и двамата са ползвани за тоалетна хартия, с която да се забърсват свинщините...

Сред масата Левскари е точно с такъв статут. Или поне беше преди да вземе акциите.
Както при Сираков, така и при кюрда правя разлика между това какви футболисти бяха и какви хора са. За мен няма съмнение, че като футболист Сираков е легенда на Левски, въпреки глупостите, които е правил. Като човек е безсмислено да коментирам.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6592
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 12 дек 2023 11:07

tmanolov написа:
Понеже съм в настроение, ще си позволя да сравня ситуацията в "Левски" и България, за щото са доста близки - за прозореца на Овертон и прилагането му вече писах вчера, който иска, да си цъкне в нета какво точно значи, у наше село му викат "сваряване на жаба на бавен огън". Та аналогиите са следните:
1. Насо е нашият БХ - ми кво, то по-добра алтернатива няма и т.н., знаете си
2. СЗдружението са нашите Израждане - вресливи, кресливи, формална алтернатива, а всъщност още една форма на БХ и господарите му
3. Мъри е нашият Радев - хем така нали уж обединител, хем мразен, хем натовски генерал, хем с Русия, ама продаваме оръжие на Украйна и т.н.
4. Ивков е нашият Кирчо-Кокорчов (тук малко не се връзка с нашето Израждане, ма нищо) - връзки и с Насо (БХ) и с Мъри (Радев) - феновете му са обикновено същите умнокрасиви, лашкащи се и в двете посоки (по-скоро лашкании)
5. Чичките от В са нашето БСП - само бръмчат, но без да казват нищо (ай играйте ва), не растат, но и не стареят, живеят си в спомените от 1976 големия сняг, обаче са си верни до дупка и твай
6. Не знам само кой е ДПС, но то koj e koj никой не знае :lol:


Трябва да си в много голямо настроение..... :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 12 дек 2023 11:17

Както и да се категоризира Cираков, сравнението с нкпсздружението е нелепо. Те имаха същия протест с обърнати знамена, само че лозунга бе не Cираков, а Батков - вън, за да помогнат на дпсгерб да вземат акциите на клуба. Липсва логично обяснение защо C. Cтоилов застана до тях, но почти сигурно затова напусна, както намекна Л. Танев, който е близък до него.

Иначе Костов прилича на Мъри по това, че изпусна доста точки, но срещу челните отбори не бе надигран в нито един мач, рядка грешка го лиши от победа в дербито. C по-сериона селекция може да изгради добър стил на отбора.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 12 дек 2023 11:56

Преди две + години .....

LoveAndPeace » 30 авг 2021 17:42

Kotooshu написа:
Палмите за втори път казват, че за сега не искат да придобиват акциите... може би се търси някакъв вид плавно преминаване на собствеността към тях, в момента клуба си става изцяло техен, възможно е и да видят как ще тръгнат нещата и за това да не бързат с акциите, знам ли и аз, гадаем :)

Да минава и ОС утре без ядове и си отварям от скъпото, малко радост и позитивизъм не са ни излишни :)


Изглеждат като собственици , говорят като собствници , явно ще харчат като собственици ......по старата приказка с патицата - явно са собственици.
Някой знае ли кога се появиха ? Имаше ли ги преди да се сгромоляса Черепчето и неговата Лотария със Седмиците ?


Не че нещо ;) но далновидността ни е добра ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 12 дек 2023 12:00

meteorit написа:Както и да се категоризира Cираков, сравнението с нкпсздружението е нелепо. Те имаха същия протест с обърнати знамена, само че лозунга бе не Cираков, а Батков - вън, за да помогнат на дпсгерб да вземат акциите на клуба. Липсва логично обяснение защо C. Cтоилов застана до тях, но почти сигурно затова напусна, както намекна Л. Танев, който е близък до него.

Иначе Костов прилича на Мъри по това, че изпусна доста точки, но срещу челните отбори не бе надигран в нито един мач, рядка грешка го лиши от победа в дербито. C по-сериона селекция може да изгради добър стил на отбора.


Респект за написаното! Кратко, точно и ясно!
За Мъри има логично обяснение, но нито е за тук, а и не е политкоректно ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта